reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
hej
jak ja dawno tu nie pisałm:szok::szok::szok:

zuzka budziła sie kilka razy ale nie brałam jej do nas, w ogóle nie wyjmujmowałam jej z łózeczka- pomruczała, pomruczała i usypiała:tak:

ale zaczeła dużo wiecej jesc - mleka to 210 ml je :szok:

Sylcia- co do testów to prawda- samej mi dwa razy wyszedł negatywnie pomimo ze zuzka juz mieszkała w moim brzuchu:tak:
 
Hejka kaochane. :biggrin2:
Dawno mnie jakos nie bylo. Jakos tak wyszlo, jak juz gdzies pisalam na forum w chwilce wolnego to potem malutki sie budzil i juz czasu braklo. Nadrobic wszystkiego nie jestem w stanie wiec mam nadzieje ze z wami wszytsko wporzadku i nie ma wiekszych zmian :)

U mas byl maly katarek, potem zatwardzenia prawdopodobnie po zmianie mleka jak i doczekalismy sie wkoncu dwoch malych perelek w buzi:laugh2::laugh2::laugh2:
Pozatym powoli zaczynam myslec o swietach ( bo to Barnimka pierwsze).

zuziunia- super ze wiecej pije, moj ma problemy by wypic 100ml.

Postaram sie juz zagladac czesciej. Caluski dla was wszystkich:happy:
 
Dzien dobry,
chyba jestem pierwsza tu dzisiaj ;D wiec pije pyszne latte za wasze i malenstw zdrówko.
U nas pieknie słoneczko swieci, az razi w oczy.
mała mi tu miauczy ,bo zasnac nie moze.
Mam dzisiaj ambitny plan zaczac pisac prace zaliczeniowa z mikroekonomii, no zobaczymy co z tego wyjdzie.
miłego dzionka laski
 
Cześć.
U nas bez humoru. Byliśmy z młodszym na wizycie kontrolnej i kaszel nie zszedł, więc dostaliśmy jeszcze wziewy :confused2: No i pani doktor dopatrzyła się znowu jakiś oznak i chce nas posyłać do neurologa. :zawstydzona/y: A chcę dodać że w zeszłym miesiącu neurolog stwierdziła, że mały jest zdrowy Za każdym razem jak idę do lekarza to wychodzę zdołowana :wściekła/y:
A chciałam się spytać,czy wasze dzieci też kręcą główką jakby mówiły nie ? Bo mój kręci i piszczy przy tym z radości, że hej :tak:
A tak to siedzenia w domu ciąg dalszy, bo u nas brzydko.
Muszę się zebrać do kupy. Narazie
 
Hejka!!!

Ja też się witam słonecznie.Oprócz tego że kręci głową to jeszcze mówi nienienie:-D:-D:-D

Fammeno to do pisania marsz...po tym jak wypijesz kawkę;-);-)...albo i jeszcze później:sorry::sorry::sorry:
 
Adusia kobieto kamień spadł mi z serca, :tak:bo ta moja lekarka stwierdziła, że to kręcenie główką to nieprawidłowy odruch Że jej się to nie podoba i jak się będzie powtarzać to mnie wyśle do neurologa.:szok: A moim zdaniem to poprostu kolejny etap jego rozwoju. A gdyby było coś złego to by sie przy tym nie cieszył
Osiwieję przez tego lekarza. Chyba muszę poszukać kogoś innego. Tyle, że ze starszym też do niej chodzimy i zawsze było ok. :cool2:
 
:-)Cześć.
A chciałam się spytać,czy wasze dzieci też kręcą główką jakby mówiły nie ? Bo mój kręci i piszczy przy tym z radości, że hej :tak:
Julian też tak robi i ma ubaw po pachy. :-)


Wczoraj się pochawliłam, oby mi jęzor usechł :dry:, a dzisiaj w nocy syn mnie dwoma pobudkami uraczył. :confused2: Trzeba będzie nad nim popracować, bo o ile jedna pobudka, jak dla mnie, jest w porządku o tyle dwie to za dużo. ;-)

Dziś za to pogoda była piękna i poszliśmy na spacer. :-) Po dwóch dniach kisznia się w domu, odetchneliśmy świeżym powietrzem. :-D

Miłego dnia. :-)
 
reklama
Marzenko moj Oliver tez kręci głowka na nie i sie cieszy,napewno nie jest to jakies nieprawidłowe bez przesady..

Ja mam pytanie -czy dajecie waszym 7 miesięczniakom żółtko?i jak u was z glutenem?
 
Do góry