reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
hejka:)
Pierwsza się dzisiaj witam z wami:-D:-D:-D normalnie szok!!
ja już śniadanko jem z kawka poranna a Zuzka się bawi ładnie i towarzyszy mi:-D A przy okazji brzydule powtórkę oglądam:-)
 
Cześć dziewczyny!!!!

Ja wyspana jako-tako bywało gorzej....,po śniadanku i porannym spacerze do szkoły ,mamy dalszy ciąg nicniejedzenia:no::no::no:.Jutro wybieram sie do ZUS ...normalnie już jestem chora.Ucho zatkane nadal.....chyba będę musiła się wybrać do lekarza:eek::eek::eek::eek:
 
Adusia - do lekarza lepiej idz. Ty matka potrójna jesteś, to potrójnie dbaj o siebie :-)
U mnie poranek miły i pracowity, nie wierzę że odwaliłam kawałek prasowania, zmywarkę, pranie, dzieci do szkoły, a m. do pracy :cool2:
Zabieram sie teraz za przegrywanie zdjęć do wywołania, bo moja babcia jedyne zdjęcie jakie miala z Juleczką wysłała znajomej.... :szok: To jest taka jej zaprzyjaźniona od czasów wojny koleżanka i chyba dlatego.

O włansie Julcia zapakała.
No to lecę - milego poniedzialku kwietniówki :happy:
 
Witam, się i ja z rana
My się szykujemy do porannego spacerku, bo mały marudny że szok, a skrzeczy jak sroka :confused2: A starszy nadaje jak nakręcona katarynka :cool2:

Marzenka pewnie Vojtę macie, co?....

Skunkanka my mamy tego drugiego Boba. Ponoć dzieci lepiej go znoszą, ale nie mój. Początek w miarę, a końcówka to jeden wrzask i wychodzi bordowy jak burak

Sylcia007 wszystkiego najlepszego :tak: spóźnione ale szczere.

A mi siada system w kompie :wściekła/y: o ile nie cały komputer :eek: dzisiaj uruchamiałam go z 20 razy. Tak, że jak by mnie nie było parę dni to znaczy, ze oddany do naprawy.
 
Witajcie. :-)

Wracam po krótkiej przerwie. Rodzina rano poleciała do domu. :tak: Odprowadziliśmy ich na lotnisko, a potem wybraliśmy się z Julianem na spacer. Pogoda super, posiedzieliśmy sobie na ławeczce nad rzeką. :tak: To może ostatnie takie ciepłe i słoneczne dni więc trzeba korzystać. ;-)
 
niea problem jak moj małżonek mówi
Wrazie bede cos miala ciekawego to mam wasze maile i bede podsylala


teraz z innej beczki
w poradniku zywieniowym z 2009 r jest napisane ze 4 polskie zboza zawieraja gluten: pszenica, ryz, jeczmien i owiec
lekarze bebnia zeby gluten (np. kasze manna) podawac od 6 miesiacu a do tej pory produkty bezglutenowe - kaszki ryzowe
no ale ryz zawiera gluten to kaszka ryzowa nie zawiera
to sie mija z celem
 
Ostatnia edycja:


teraz z innej beczki
w poradniku zywieniowym z 2009 r jest napisane ze 4 polskie zboza zawieraja gluten: pszenica, ryz, jeczmien i owiec
lekarze bebnia zeby gluten (np. kasze manna) podawac od 6 miesiacu a do tej pory produkty bezglutenowe - kaszki ryzowe
no ale ryz zawiera gluten to kaszka ryzowa nie zawiera
to sie mija z celem
Witajcie!
No to Madziu faktcznie, az mnie zatkalo, bylam swiecie przekonana, że ryż nie ma glutenu, no ale jak tak pisza....???? a te kaszki to może jakoś "odgluteniają":-p:-p:-p:-psama nie wiem, no ale jak pisze ze produkt bezglutenowy to chyba tak musi byc:))

tylko na chwileczke wpadlam bo dziecie padlo, niech pol godz pospi ja wyprasuje i potem kąpanko zrobimy :))
milego wieczoru dziewczyny:-):-)
 
Madziu w tym artykule jest ogromne przekłamanie bo ryż i kukurydza nie zawierają glutenu jak również gryka.....no i ryżu w polsce raczej się nie hoduje:-D:tak::-D:tak:.............................................inna jest sprawa że jeśli w zakładzie produkują mąkę np pszenną i nie są oddzielone od siebie linie produkcyjne to często dochodzi do skażenia glutenem np kaszy gryczanej,i dla tego produkty bezglutenowe są oznaczone....chorzy na alergię na gluten muszą mieć w domu osobne deski do krojenia pieczywa żeby produkty się nie spotykały.... ja glutenu nie podaję dopiero za miesiąc a wszysto przez skazę:-:)-:)-(
 
reklama
wogole zglupiec mozna...ja to trafic za tym wszystkim nie moge...
ech...
ja malej dodaje 2 plaskie lyzeczki na 250 ml wody kaszki mannej...gotuje 5 min a potem dodaje mleko...
po kaszkach bobovita i nestle brzuch boli i prezenie...od czwartku wszystko sie poprawilo odkad zaprzestalam dawac jej kaszki...
jedyne co nic jej nie jest to kleik kukurydziany...ale czekam juz na przesyleczke od Humany
 
Do góry