reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

witajcie!
jestem w szoku! obudziłąm się o 10!!!a dzieć wstal 15 min temu i teraz wyciąga się w łóżeczku, pierwsza pobudka na szamanko była o 3 w nocy, następna o 6 i kimanko do teraz...

idę zmienić pieluchę bo pewnie napompowana do bólu

miłego dnia
 
reklama
Witam się i ja z rana :-D Popijam kawkę i przygotowuję psychicznie, przed kolejną rehabilitacją Bartka. Bo to są ćwiczenie + jeden wielki krzyk :no: po 20 minutach wychodzę jak po saunie no masakra :wściekła/y:

Marzenka u nas tez tak jak kainkas pisze glowka zawsze byla wieksza i nigdy nikt nie mowil, ze to zle

No u nas cały czas pediatra twierdziła, że to główka za duża, a to zbyt szybko urosła i skierowała nas do neurologa, a ta z kolei na usg główki. (podejrzewano różne choroby, a ja ryczałam jak bóbr) Badanie wykazało, że wszystko ok. Tylko znowu przez miesiąc urosła nam 2 cm i znowu, że to źle, bo za szybko. A mały rozwija się prawidłowo, jest uroczy. I na szczęście na ostatniej wizycie wczoraj wszystko ok :tak:
Teraz zostały nam tylko rehabilitacje, bo ma niewielką asymetrię, krzywo uleżał się w brzuchu. Ale po 2 miesiącach ćwiczeń jest ok.Tyle że rehabilitacja ma trwać do skończenia roku :szok:
Lecę się szykować. Przez weekend mam najazd rodziny buźka :tak:
 
witajcie mamuski

widze ze ostatnio malo piszecie wiec spokojnie jestem na czasie z postami..hehe

u nasz wszystko ok..mala dokazuje..zaczepia brata ile moze ..gdyby mogla to juz najchtniej pobiegalaby za nim hehee


co do glowki dziecka to ona do pewnego wieku juz nie pamietam jakiego zawsze jest najwieksza czescia ciala ..ja nigdy nie mialam tego ze glowka niby wieksza lekarza nigdy nic nei mowil...

ale moze sa jakies normy nie wiem... alezapewne co lekarz to inna opinia jak zawsze
 
cześć i czołem!
mi też jakiś czas pediatra mówiła, ze główka za duża (to się ocenia w stosunku do obwodu klatki), że to moze urazy poporodowe, wodniaki w mózgu itp. nie powiem, miałam stresa, ale tez podeszłam do tego z dystansem (bo inny lekarz powiedział, ze tuż po porodzie glówka jest jeszcze tak zdeformowana, że trudno zrobić dobry pomiar - w sensie kości czaski są na siebie nałożone, więc później jest duży "przyrost")
tyle wyjaśnień:-)
ja za to byłam dzisiaj u lekarza z kaszelkiem Jaśka. No i co? dzieć płucka, oskrzela i wszystko zdrowe, za to przez 2 tyg. przytył .... 15 gram:szok::cool::crazy: mo ja się pochlastam!! a w nocy co godzinę wstaje do jedzenia. Chyba wcześńiej zaczne wprowadzać jakieś jedzenie bo nie wyrobię. i żebym jeszcze miała mało pokarmu, a tu nie - cycki pełne.
mamy do zrobienia krew o mocz, to ok, ale też TSH, CEA i kortyzol - no i oczywiście co pierwszego wychodzi, jak czlowiek poczyta na necie?? - jakieś raki, ciężkie choroby z "nazwiskami" w tytule i takie tam...
no nic, nie smęcę już. idę coś zjeść
 
Ostatnia edycja:
badania zrobię dopiero jutro (jak znajdę analityka w sobotę) albo w poniedziałek. Lekarz kazał się pokazać koło środy z wynikami.
skunkanka, też bym sobie wytłumaczyła wagę ruchliwością, gdyby nie to, że stanęła tak nagle i zupełnie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej babki ja tylko na chwilke wpadam ... U nas okeyo :) maraton w chodzeniu dzis mialam z kolezankami na zakupy :)) Malej kupilam sweterki i szaliczek :) grzechote i taki palak zzabawkami do wozka :)Nadinna zaddowolona :) Zupka zur zrobiona domek wysprzatany :))

Mlego dnia mamki :))
 
Do góry