reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

skunkanka wspolczuje
kamile kup taki specjalny drapak dla kotow jak od malego nauczysz to mebli nie powinien drapac, moj kot w pl obdrapywal wszystkie drzewa owocowe i ojciec wbil w ziemie kij od lopaty i kota gonil od drzew do tego kija i po czasie tak sie nauczyl ze drapal tyulko ten kij
zuziunia zglos to moze do allegro
 
reklama
A ja za chwile nie wytrzymam!!!!!!!!!Mezus z pracy wroci za jakies 1:00 godz a mnie tak glowa boli,ze...:-:)zawstydzona/y:

Misiek spi juz 4 raz dzisiaj:szok::szok::szok:spal godzine obudzil sie na cyca i znowu spi:szok::szok::szok:!!!!!
Zelazkofitness juz prawie za mna jeszcze tylko M i swoje rzeczy przeprasuje i powkladam wszystko do szafek.

manja dzieki wielkie;-)no dla mnie ekoskroa to tez szajs...

klucha moj misiek tez dostal katarku i kaszle no i bylam u lekarki i przepisala syrop i krople no i w sumie juz jest lepiej...dzisiaj mi tylko raz zakaszlal.

kurde chyba mnie zawialo al bo cos bo cala szyja mnie boli po lewej strony od ucha do ramienia prawie i to tak dziwnie jakbym miala miesnie sciagniete:zawstydzona/y::baffled::-(juz wytrzymac nie moge.M musi mi wymasowac...

Tak widze,ze Wy dajecie juz do mleka gluten a ja nic nie daje hmm...z nowych rzczy to tak jak pisalam jabluszko i jabluszko z marchewka.Ja czytalam ze powinno sie wprowadzac gluten od 5 ale nie pozniej niz w 6 msc...musze zapytac lekarki ciekawe co ona mi powie...

Dobra ide na inne watki i pojde se polezec bo za chwile nie wytrzymam.
 
Tak widze,ze Wy dajecie juz do mleka gluten a ja nic nie daje hmm...z nowych rzczy to tak jak pisalam jabluszko i jabluszko z marchewka.Ja czytalam ze powinno sie wprowadzac gluten od 5 ale nie pozniej niz w 6 msc...musze zapytac lekarki ciekawe co ona mi powie
Już to wklejałam, ale wiem, że nie całe bb da się ogarnąć, więc proszę :-):
BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!
 
czesc babeczki

Szczesliwa daj znac co Ci powiedzieli w poradni laktacyjnej bo też jestem bardzo ciekawa.

Mi sie wczoraj skonczyl macierzynski i od dzisiaj jestem na L4 na opiekę nad dzieckiem.

No i troche mi sie poprawiło jesli chodzi o nastrój po wczorajszym ważeniu jak zajrzałam do swojej książeczki zdrowia. Też byłam szczuplaczkiem i na 5miesiecy wazyłam o 400g wiecej niz teraz moja Tola, ale urodziłam sie o 500g większa więc przybór masy Toluni jest praktycznie taki sam jak mój w wieku niemowlęcym... Chociaż nie powiem ze całkiem spokojna jestem, bo ona cały czas bardzo mało je - 3-5 min przy cycku co 2-3godz:dry:ale za cholere nie moge jej nakłonić do dłuższego jedzenia ani do butli:baffled:

Dzisiaj łączę się w bólu z mamami małych marudek.
 
w poradni laktacyjnej super wyszłam z przekonaniem o misji i o swojej cudownosci...tak kobieta mi ego i nastrój poprawiła, że szok...

wiec tak nie ma pustej piersi...bo :
jak karmiłam oj długo i stwierdziłam że juz jst pusto nacisła tak że mleko trysło piękne gęste..pokazała kilka technik trzymania dziecka o wiele wygodniejszych niż ta co mam teraz, kazała często co cyca przystawiac nawet na ciumkanie plus dużo pic wody soków i lepiej sie odzywiac (wygadałam sie o zamiowaniu do frytek i pizzy) pytałam sie o skoki i zapotzrebowanie na mleko-bedzie coraz większe dlatego dobrze sie odzywiac i dostawiac dziecko piers sie dostosuje, a tak w ogóle zadałam milion pytan i nie wiem o czym pisac walcie pytaniami w razie co bo byłam tam przeszło godzine i czas jest wykorzystany po prostu w 100%
 
Szczęśliwa nawet nie wiesz jak się cieszę :happy: właśnie na tego posta czekałam... moi panowie smacznie śpią więc mam chwilkę na bb... może doczytam
 
reklama
No i troche mi sie poprawiło jesli chodzi o nastrój po wczorajszym ważeniu jak zajrzałam do swojej książeczki zdrowia. Też byłam szczuplaczkiem i na 5miesiecy wazyłam o 400g wiecej niz teraz moja Tola, ale urodziłam sie o 500g większa więc przybór masy Toluni jest praktycznie taki sam jak mój w wieku niemowlęcym... Chociaż nie powiem ze całkiem spokojna jestem, bo ona cały czas bardzo mało je - 3-5 min przy cycku co 2-3godz:dry:ale za cholere nie moge jej nakłonić do dłuższego jedzenia ani do butli:baffled:
A nie mówiłam, ze Tola po mamie taki szczypiorek? ;-)
Moja też statnio w ciągu dnia je krótko, chwilę possie i zaczyna się bawić, minki stroić - słowem - najedzona. Wiec nie zmuszam. Ale pić daję. Wieczorem nadrabia
 
Do góry