reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Ja tylko mówię dobranoc! I idę spać z moją córą. Dzisiaj same jesteśmy (do piątku zresztą) wiec spimy razem, nie przenoszę jej do łóżeczka, bo samej... nieprzyjemnie :sorry2: Jeszcze się do tego mieszkania nie przyzwyczaiłam :zawstydzona/y:
ja też śpię z małym w łóżku, gdy zostajemy sami na noc :tak::-)

dziewczyny co może byc przyczyną siniaków na nogach? zaznaczam, że nikt mnie nie bije i sama też się o nic tak namiętnie nie obijam ;-) a siniaków przybywa i przybywa - stare nie zdążą zniknąć a mam już kilka nowych :baffled:
 
reklama
Hejka

Ja jakoś też zalatana albo czymś zajęta ciągle jestem.
Wcziraj miałam odwiedziny moich dwóch koleżanek z podstawówki, super było, fajnie tak spotkać się po latach i powspominać.
Aluś zachował się znakomicie, dał nam spokojnie sobie pogadać i nie byłam Mu potrzebna do szczścia bo zajął się Nim mężuś, nawet sam Go wykąpał i położył spać. Dzisiaj miałam mały problem ze wstaniem z łóżka rano bo po 2 piwach troszkę głowa mnie bolała a do tego jeszcze @ i ból brzucha.
Alex sobie teraz drzemie po drugim śniadanku a ja dopijam kawkę i czytam BB ale zaraz muszę zabrać się za sprzątanie i szykować do wyjścia bo na 11 jestem umówiona z koleżanką na spacer z dziećmi.

Miłego dnia
 
MaLea, może masz mało witaminy C? mojej mamie na "siniaki znikąd" pomaga branie Rutinoscorbinu. Jakby to szybko nie pomogło, to warto zrobic badaia krwi w kierunku małopłytkowości. to chyba tyle, co kojarzę w temacie.

Zuziunia, ciasto zostało zrobione, a potem pożarte w mgnieniu oka - naprawdę pyszne!
 
Witam się i ja!
Nocka w miarę ok i mam nadzieję, że ten temat u nas się normuje :tak:. Wczoraj dostałam od mamy słoninkę soloną :-p - nie wyrobię, tak mi smakuje i jeszcze do tego chlebek wiejski, masło i cebulka :-p - brzmi wsiowo, ale ja uwielbiam takie rzeczy. :-)
nesa - moja wiedza wynika z tego iż sama mam migrenę - na całe szczęście od roku żadnego ataku :tak:, ale wiem, jak paraliżuje to życie.
MaLea - może zrób morfologię :confused:
Właśnie mała leży w łóżeczku opluwa smoka i wali kupę :-D - właściwe podejście do życia;-).
 
Witajcie :-)
Dziś mam troszkę lepszy humor. Chodź tak naprawdę to nie wiem co wczoraj mi było. Może to kwestia ciśnienia :confused:
Mały ucina sobie drzemkę a ja od BB do kuchni latam bo już szykuje obiad. Potem jak wrócimy ze spacerku to mam już wszystko gotowe i zasiadamy jeść.
Umówiłam się dziś na USG bioderek na kolejna kontrole. Nie wiem czy wy też miałyście się zgłaszać po skończeniu 4 miesiąca?
(We Francji to tylko po 4 miesiącu robią. Nie robi się tego wcześniejszego)
U nas na pierwszym USG była wszystko w porządku ale kazali nam się pojawić po skończeniu 4. No to dzwonie i dostałam miejsce na 3 września :baffled: To Marcel będzie miał już prawie 5 miesięcy skończone. No ale cóż.
Lecę na inne wątki.
 
nesa, Szwedka dziękuję za odpowiedź :-) no nic, chyba i tak trzeba będzie zrobić sobie tą morfologię :tak: a Rutinoscorbin można brać karmiąc piersią? bo się kompletnie na tym nie znam :-)

marys my mieliśmy zgłosić się na ponowne usg bioderek po skończeniu 3 miesiąca a też dostaliśmy taki termin, że młody będzie miał prawie 5 skończone ;-)
 
reklama
Do góry