reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

spaczyna o gaciach wyszczuplających... hhehehehe co spłaszczają brzuch po porodzie ja mam triumpha i są swietne! tzn. efekt super

skunkanka a co to multilevel marketing?
 
reklama
Hejka.gacie wyszczuplajace i ja mam.sa naet fajne.
manja panienka jeszcze ja jestem:-)
postaram sie odezwac bo moje malenstwo u mnie na kolanach i pisac nie mam jak.
 
Kainkas ja też przeglądam i puszczam wici po znajomych... w sumie jeszcze mam czas, ale ja tam lubię być do przodu;-) może coś ruszy w temacie multilevel marketingu, wygląda to nieźle, dostałam pierwsze pieniądze i nie powiem, całkiem całkiem:-)

a ja się tak zaczytałam w BB że mi aukcja uciekła cholera:dry:

no ja juz nie bardzo mam czas, i tez znajomych zapytuje...eh ciezko bedzie... a co to multilevel marketing???
Hania pomarudzila i padla,ale jeszcze jednym okiem podgląda:)) a kąpanko gdzie???? za jakąś godzinkę będę musiała ja obudzić i wykąpać :))
na razie mykam, moze wpadne
 
Hejka!
diabliczka - ja ostatnio jak prezentowałam się w kreacji, to zakładałam takie majteczki z wysokim pasem uciskowym - są fajne, bo dół cały bawełniany, a góra mocno elastyczna :tak:
te gacie są super! ja takie mam z triumpha i wyszczuplaja o ten brzuch super, na chrzciny na pewno sie w nich zaprezentuje
No to muszę zacząć szukać. Może dzięki nim w coś się zmieszczę niekoniecznie ze sklepu dla puszystych ;-)
Dziś mierzyłam jedną - w cyckach się nie dopięłam :sorry2: Wogóle u mnie to żaden wybór :no:
Na Allegro wypatrzyłam parę wzorów które mi się podobają, ale kupować bym się tak bała bez przymiarki.
Sukienka na okazje (cywilny, kościelny, chrzciny) (701302785) - Aukcje internetowe Allegro
WYJĄTKOWA DELIKATNA PIĘKNA 100% JEDWAB - 38 ecru (702425706) - Aukcje internetowe Allegro


MaLea koty generalnie nie reagują:-) omijają Wojtusia szerokim łukiem, chyba mają już pogląd na to, co je czeka, jak Młody zacznie raczkować, czyli męki piekielne:-) obwąchały go i spoko, nie ma syczenia czy warczenia, tego się trochę obawiałam. Nie przytulają się też, więc dajemy radę:tak:
Moje kotki też raczej nie reagują na Anię. Pierwsze chwile to zaglądały zaciekawione co tak pomiałkuje. Teraz luzik. Ania za o odkąd zaczęła kumać wiecej, uwielbia je obserwować, więc też już im współczuję jak zacznie się etap raczkowania i chodzenia:sorry2:

kurcze!!!! napisałam mega posta i jakoś mi uciekł!! wrrr!!! jak sie spiesze to tak zawsze mam!!
Ja tak mam zawsze jak piszę i przerwę pisanie bo np Ania sie zbudzi. I wracam dopisać po dłuższej chwili - wtedy zwykle mi wcina

a ja się tak zaczytałam w BB że mi aukcja uciekła cholera:dry:
A na co polowałaś?
Ja wczoraj kupiłam Ani bujaczek z fisher price do 18kg używany za 86zł.. W domu już ma leżaczek, ale jak idziemy do moich rodziców, to nie ma tam z nią co "zrobić" ktoś zawsze musi na rękach ją mieć. No i do nich ten fotelik.

A w mieście oczywiscie parę ciuszków dla Ani z wyprzedaży wyczaiłam. Nawet na roczek już jej kupiła jedną fajną kamizelkę. Na wiosnę ceny skoczą w górę, a tak 50% taniej.

= x * = * x = * x = (edycja ;-) )
Kurczę, ale numer!
W trakcie pisania z Wami, Ania znów wybudziła się z płaczem. Jest w swoim łóżeczku wiec ani się koło niej połżyć i przytulić, ani tymbardziej cycka dać zeby dalej zasnęła. I co zrobiłam? Dałam jej smoczka! Niby nic dziwnego, tylk że ona nigdy smoczka nie chciała, wypluwała, ryczała. Nie istniał dla niej. Do teraz. Już 15 minut go ssie... :-/
 
Ostatnia edycja:
no to co się panienki nie ujawniały się jak się kiedyś z Kluchą pytałyśmy która jeszcze nie zaręczona ani nie zaobrączkowana? a myślałam ze tylko ja zostałam.... żartuję oczywiście, mi tam wszystko jedno czy jesteście mężate czy nie, najważniejsze że dzieciate...

a mój dzieć słodko śpi po obaleniu flaszki z kleikiem, wciągał aż mu się uszy trzęsły, teraz idę wreszcie pod upragniony prysznic i potem poleżeć w łóżeczku razem z M., pierwszy raz tak wcześnie mi się uda

do jutra, ja chyba nigdy nie doczytam pozostałych wątków, buuu
 
Aaaaale jazda:-)moje szczescie mnie rozwala:-)doszedl do wniosku,ze te moje fochy przez niego (nie wiem, z czego wywnioskowal:-p) i przywiozl mi nowego lapka!!!!! stary to zlom, ten ma jeden minus, bo ma viste i poki co probuje go rozgryzc... i nie wiem, gdzie sa polskie znaki:-p
Ale normalnie zaraz inaczej wszystko widze!!!! wyrazniej czy jco...:-p

Kobietki MLM to marketing sieciowy, szukajac w necie znajdziecie zwolennikow i przeciwnikow. Przykladem jest Akuna. System, w ktorym dzialam za namowa tescia, wiaze sie rowniez z tonikiem, PhytoChi, jak pije go to jest w porzo, jak zapomne - lipa. Chyba tez przez to mam takie skoki nastroju, bo przy regularnym piciu (toniku rzecz jasna:-p) mam spokoj... poza tym wlosy zamiast wypadac gestnieja, pazury mam mocne, przemiana materii miodzio, a co najwazniejsze, mozna to pic w czasie karmienia. Mlody rosnie, ja wracam do mojej wagi bez zadnych diet, wrecz przeciwnie, zre jak smoczyca:-p a przy okazji zarabiam:-p jak chcecie poczytac to EarthPower Europe - Strona główna - EarthPower, PhytoChi, Zdrowie ;-)

Diabliczka polowalam na taki zestaw
86-92 Wystrzałowy chłopczyk JESIEŃ 12-18-24 m-c (703751905) - Aukcje internetowe Allegro
a kupilam taki
Zestaw dla chłopca w 74-86 0,5 - 2 lat. FIRMOWE (706779650) - Aukcje internetowe Allegro

te male Pumy mnie rozwalily:-)
 
Heja laski!!!

u mnie jednak po południu pogoda się zepsuła i popadało :-:)-( ale wieczorkiem na chwilkę się rozpogodziło i pojechalismy na spacerek do mega wielkiego parku. Pierwszy raz tam byłam i ślicznie jest. ;-);-)

Zuziunia to gratuluję ząbka córeczce :-):-)



Czołem!
aha - piękne fotki :-). Pewnie szkoda ci będzie tych spacerów, bo w Warszawie o takich krajobrazach to tylko pomarzyć :sorry2:
diabliczka - ja ostatnio jak prezentowałam się w kreacji, to zakładałam takie majteczki z wysokim pasem uciskowym - są fajne, bo dół cały bawełniany, a góra mocno elastyczna :tak:

oj Szwedka :-:)-(wiem , że Warszawka urokiem nie grzeszy....... ale staram się pozytywnie nastawiać. ;-);-)
A co do tych galotów z pasem uciskowym to też sobie muszę zafundować, bo 27 września chrzcimy Filipa i tydz. po mamy weselicho . Kurcze tylko w co ja się ubiore ....... ???

skunkanka jak Twoje koty reagują na dziecko? :-) bo pod koniec września planuję mojego wreszcie odebrać od mamy i trochę się martwię jak to będzie ;-)

Moja teściowa ma kotkę i jak byliśmy teraz w Polandzie i pomieszkaliśmy troszkę u nich to kotka się wcale nie pokazała. Nawet z nami się nie przywitała. Nie wiedziała chyba za bardzo o co chodzi ;-);-);-)


Oki ja zmykam pod prysznic, potem moze zajrze jeszcze cos doczytac, ale jakby co to spokojnej nocki zczególnie tym , które dziś miały ciężką. :happy2:
 
reklama
Dziewczyny wy mnie nie dobijajcie tymi chrzcinami..... termin mam na 13 września nie mam nic!!! (no tina ma kreację)a tu jeszcze początek roku szkolnego.....koszty mnie zjedzą.Dobrze że impreza na pół liczona a ciuszków dla siebie nadal brak.....
 
Do góry