reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

a ja wzielam sie na sposob, wsadzilam wlasnie Mlodego do lozeczka, dalam mu misia i puscilam odtwarzacz na telefonie:tak: muzyka mu leci caly czas i poki co sie uspokoil;-) coprawda jak es przychodzi to sie zlosci, bo muzyka sie wylacza, ale narazie dziala:-D hi hi
a co do ogladania czegos na komputerze to mialam wczoraj ubaw z mezusia jak opowiadal kuzynce, ze Mlody lubi ogladac rozne rzeczy na kompie, a dokladniej mial na mysli to, ze ogladali wczoraj chwile filmik o Michaelu Jaksonie.. nio i on opowiada, jaki Mlody to grzeczny, jak oglada z zaciekawieniem i wogule, na co ja stwierdzilam, ze film go niewiele interesowal, za to sluchal tego jak tatus film komentowal:-D hi hi
 
reklama
Cześć Kobitki. :-)
Aha - i ja dołączam do fanów MaDuni :happy: - super zmiany i bardzo podoba mi się wątek z linkami. A miało być jeszcze połączenie wątków cyckowych?
I szkoda, ze nie da się tak jak fotki, wstawiać filmików - to bymy miały ubaw z naszych pociech. I tak mamy ;-)
Jeżeli chcecie to można połączyć „Cycomanię…“ z „Dietą mam karmiących piersią“.
Jeszcze pomyślałam żeby połączyć „Senny wątek“ z „Opieką nad maluszkami…“, oraz „Jakie zabawki i inne dzeiciowe graty?“ wrzucić do wątku zakupowego.

Co do filmików można je wklejać. Chyba należy najpierw wrzucić film na www.youtube.com a potem wkleić link do posta.

Czekam na Wasze opinie.
Dziś mamy 4 miesiace !!!
Buziaki w stóki dla Karolka! Wracajcie szybko do domu! :-)
Ma_Dunia a jaka to książka?
„Pierwszy rok życia dziecka“. Polecam. :-)
boze jakten czas szybko leci ale ownukach jeszcze nie chcemyslec, zamloda jestem
:-):-):-)
Ja o ciąży dowiedziałam się 4.08 i byłam zakoczony tylko tym, że już po trzech miesiącach się udało. :-)
ostrożnie z tym kubeczkiem, bylam w sobotę w sklepie żeby kupić właśnie butlę nuby i oglądałam też kubeczki - jak dobrze pamiętam jest na nic zalecenie ze od 6 miesiąca.... żeby mały się nie zakrztusił. A tak wogóle to stwierdzam że przynajmniej u nas te wyroby nuby są marnie oznakowane jeśli chodzi o to dla jakiego wieku są przeznaczone, ja mam smoczki vari-flo i jest napisane że są niby od 0 do 6 m-cy, a na tych oznaczonych lit. M, czyli średnich nic nie ma, przy nich oznaczenia aventa są wręcz boskie!
Ja mówiłam o piciu ze zwykłego kubeczka bez dzióbka przy mojej pomocy i pod nadzorem. Takie próby można robić już po 4.miesiącu życia. Jednocześnie będę mu dawała butelkę ze smoczkiem i uchwytami i dopiero od szóstego miesiąca kubek z dzióbkiem. :tak:
Kurcze ...jakaś taka nie konsekwentna jestem, ale moze rzeczywiscie narazie poczekam do kolejnej wizyty i jak bedzie przybierała te 100gram tygodniowo to cyc zostanie, a jak mniej to przejdziemy na butle. Ech ja sie juz motam w tym wszystkim a moja Tolunia to już chyba całkiem zgłupiała, co ta matka wyrabia... raz cycek raz butelka.
Moja pediatra mówi, że norma przybierania dla dzieci karmionych piersią to 100-200g na tydzień. Jeżeli Tola przybiera w dolnej granicy to chyba jest OK. Rada psychologa wydaje się rozsądna. :tak:
Hej,ja na chwilę,bo zaraz szczepienie,wpadłam tylko powiedzieć,że...NIE MUSIMY JUŻ PIELUCHOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Super! :-)
wlasnie...często sie to pojawia "nie na otwartym" może niektore sprawy poruszymy na zamknietym i utworzymy wątek na pogadanie i tam ale bardziej osobisty co milion osób nie przeczyta tylko my? a na tym będziemy dalej gadać:-)
ma _dunia -pani moderator co uważasz? a jak wy dziewczyny? chyba juz mocno sie znamy by pogadac od serca?
Ja jestem za. :-)
Zresztą kiedyś na zamkniętym były pogaduchy, ale parę osób zaczęło prowadzić prywatne wojny i wątek skasowano. :dry: Sadzę, że warto stworzyć miejsce na pogaduchy na tematy, które chcemy poruszać tylko w zamnkniętym gronie. :tak:
 
No i nic nie moge zrobic bo Domis nie chce spac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi tez juz cierpliwosc sie konczy a jestem baaardzo cierpliwa osoba.Nic nie pomaga tylko na rece a niekiedy na rekach mu nie pasuje!!Ide na spacer bo zwariuje:baffled::eek:
 
Hania tez ma takie dni i wtedy tylko spacer pomaga i tylko na nim spi, raczkizle i wogole zle. dawno nie miala takiego dnia ale lepiej nie przechwalac
ma dunia ja to bylam w szoku bo nie spodziewalam sie ze tak szybko sie uda, tuz przed okresem powiedzielismy sobie ze bedziemy sie starac a nastepnego okresujuznie mialam
 
Ostatnia edycja:
nio u nas takie dni sa ostatnio na okraglo:eek: nic mu na dluzsza mete nie pasi:baffled: jesli chodzi o spanie w dzien to od tygodnia gdzies o 12 wlacza syrene, dostaje cyca i wlaczam odkurzacz, a on usypia.. nio i spi .. niecale pol godz:baffled: i tak wyglada jego spanie w dzien:confused2: ostatnio to juz nawet w wozku ani w samochodzie nie spi, tylko patrzy dookola i sie na wszystko dziwi:eek:
nio a ja musze sie wam pochwalic dziewczyny:tak: poniosla mnie fantazja i przedchwila sama obnizylam lozeczko Mlodemu:-) kurde jaka dumna teraz z siebie jestem to wam mowie;-) a najlepsze jest to, ze od ponad tygodnia sie zbieralismy, zeby wkoncu to zrobic i jakos tak nam sie nie chcialo.. nio, a mnie dopadl power i zrobilam to sama:tak: ciekawe co mezus powie jak z pracy wroci, on to dopiero sie zdziwi:-D hi hi
 
nio, a Mlody juz nie spi.. nio musze przyznc, ze sie chlopak naspal:confused2: teraz lezy i sie zwija w kulke, wiec pewnie zaraz kupona walnie:tak:
klucha ja myslalam, ze nam we dwoje bedzie ciezko to zrobic, bo pamietam, ze kiedys pol nocy zesmy je skladali:sorry: a tu prosze, jednak w pojedynke sie dalo;-) nio, ale jak sie za to bralam, to z przekonaniem, ze rozgrace pol pokoju, ale choc bedziemy mieli motywacje, zeby wkoncu je obnizyc..
 
Jeżeli chcecie to można połączyć „Cycomanię…“ z „Dietą mam karmiących piersią“.
Jeszcze pomyślałam żeby połączyć „Senny wątek“ z „Opieką nad maluszkami…“, oraz „Jakie zabawki i inne dzeiciowe graty?“ wrzucić do wątku zakupowego.

Co do filmików można je wklejać. Chyba należy najpierw wrzucić film na www.youtube.com a potem wkleić link do posta.

Czekam na Wasze opinie.

świetne propozycje

a swoją drogą dziewczyny czy wy poszalałyście - odeszłam od kompa tylko na chwilę do małego się pobawić, nakarmić itd... a tu 4 nowe strony w tym tempie to ja nie będę w stanie czytać

wyjazd mnie rozleniwił i nie mam ochoty znosić wózka - chmmm czyżby motywacja do zmiany lokum? i tak zanim by się udało to minie trochę czasu i już wózek na lekki by był zamieniony więc lipa.
Idę się wygrzebać z prasowaniem bo po powrocie kupa wysuszonych ciuchów mi urosła :D
 
reklama
Boze laski dlaczego moje dziecko jest takie marudne????:eek::baffled:
Teraz tescie sie nim zajmuja(jakos musialam sie przemoc i pozwalac im sie nim zajmowac i nosic-niestety)a ja mam czas zeby posprzatac,bo tylko kuchnie ogarnelam i salon i to bylo by na tyle:confused2::sorry:
Aaaa zapomnialabym...tescie mnie zaszokowali dzisiaj...jak pisalam,ze ide na spacer no to sie zebralam a oni akurat przyjechali,bo byli na miescie i co??Kupili Domiskowi pampersy,spioszki,czapeczke z bucikami,pajacyki,grayzak,parasolke do wozka i mate edukacyjna:szok:Ja bylam w szoku,bo oprocz wozka i jedenj koszuli do tej pory mu nic nie kupowali...w prawdzie ja chialam kupic mate fisher price a oni campola kupili no ale darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby jak to stare dobre powiedzenie mowi:-)
Dobra spadam,bo ide sprzatac i musze jeszcze nastawic pranie i wyprasowac pranie,ktore juz daaawno wyschlo:sorry:

aha...malutka moj Dominik tez tak spi i wogol widze,ze podobnie sie zachowuje jak Twoj wiec lacze sie z Toba w bolu bo wiem jakie to wyczerpujace...
 
Do góry