reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Witam sie i ja w ten sloneczny poranek:-)
Domis spi wiec moge cos napisac ale za chwile biore sie za sprzatanie,bo najzel nie z tej ziemi mam w domu:baffled:Jeszcze pranie musze nastawic i wyprasowac to co wyschlo(chyba tydzien temu:eek:)nie mam nic czasu przez to,ze Dominmik taki marudny,bo caly czas tylko na rekach by chcial byc.

Powiedzcie jak ja mam oduczyc moje dziecko jesc w nocy????:eek:Wczoraj wykapalam Go ok 21 ok 21:20 dalam cycka.Pozniej obudzil sie ok 22:30 dalam cycka.Pozniej pobodka ok 1:30 tez sie nie obeszlo bez cycka.Nastepna pobotka ok 4:30 rowniez cyc no i ok 6 takze:eek::baffled::baffled::baffled:I tak jest praktycznie codziennie!!!!!No tylko wieczorem budzi sie jeszcze z 2-3 razy a wczoraj budzil sie tylko raz:baffled:eh...nie wiem jak mi sie uda oduczyc Go jesc w nocy:zawstydzona/y::-(

nesa ja uwielbiam zielona herbate!!!!!!!!!!!!!No i czerwona tez oczywisie!!I wlasnie zastanawialam sie czy mozna pic zielona herbate jak sie karmi piersia...Czy wiecie cos moze o tym??

Dobra lce bo za chwile pewnie Dominik sie obudzi i nic nei zrobie a mam full pracy!!

Milego dnia i do pozniej:tak:
 
reklama
witam sie porannie :-)

super że pomysł sie podoba, tam bedziemy mogły pisac o sprawach bardziej osobistych :-) co na otwartm nie...

moja niunia spi, pranie nastawiłam i lanuje dzis wyskoczyc na miasto pochodzic ...ale sama nie wiem jak to wyjdzie bo jakis sniety nastrój dzis mam

------------------------

jest na zamknietym już wątek
w razie co rozkreci sie ;)
 
Ostatnia edycja:
Powiedzcie jak ja mam oduczyc moje dziecko jesc w nocy????:eek:Wczoraj wykapalam Go ok 21 ok 21:20 dalam cycka.Pozniej obudzil sie ok 22:30 dalam cycka.Pozniej pobodka ok 1:30 tez sie nie obeszlo bez cycka.Nastepna pobotka ok 4:30 rowniez cyc no i ok 6 takze:eek::baffled::baffled::baffled:I tak jest praktycznie codziennie!!!!!No tylko wieczorem budzi sie jeszcze z 2-3 razy a wczoraj budzil sie tylko raz:baffled:eh...nie wiem jak mi sie uda oduczyc Go jesc w nocy:zawstydzona/y::-(

nesa ja uwielbiam zielona herbate!!!!!!!!!!!!!No i czerwona tez oczywisie!!I wlasnie zastanawialam sie czy mozna pic zielona herbate jak sie karmi piersia...Czy wiecie cos moze o tym??

Dobra lce bo za chwile pewnie Dominik sie obudzi i nic nei zrobie a mam full pracy!!

Milego dnia i do pozniej:tak:


kochana ja pije zielona herbate bo tez uwielbiam i mlodemu nic niejest raz w tygodniu pozwalam sobie na czerwona parzona no i codziennie pije biala herbate moje dziecko sie nieskarzy:-)

a co do oduczenia jedzenia w nocy dopuki maly bedzie na cycku bedzie ci ciezko, jak Julka wstawala na picie w nocy jako male dziecko (jakby teraz byla duza:eek::-D) to podawalam jej zamiast mleka czy herbatki samo przegotowana wode raz drugi i przestala wstawac bo przeciez nieoplaca sie budzic tylko dla wody:-D
jesli zamiast cyca dalabys malemu smoka przytulila i odlozyla to moze by po kilku dniach zrozumial ze nic z tego, ale tez niewieadomo, bo przeciez on moze jest taki glodny



co do raczek to moj Patryk niejest noszony, on lezy albo na podlodze albo w bujaku albo w luzeczku, usypianie u nas wyglada tak ze wkladam go do luzeczka i wychodze z pokoju :tak:
 
ja juz w domu.. z mojego chodzenia po miescie i zalatwiania roznych spraw wyszla d**a, bo cos kiepsko sie czulam, hmm... jak snieta ryba:baffled: kawe wypilam, ale wiekszej poprawy nie widze:eek: takze poki co sie nigdzie nie wybieram, wszystko przelozylam na jutrzejszy dzien;-)
nio, a jeszcze w dodatku Mlody cos marudzi, a mi sie cierpliwosc wylacza:zawstydzona/y: normalnie, az mi glupio, ze pisze takie rzeczy.. nio, ale jemu dzisiaj nic nie pasi odkad wstal:baffled: cycek nie, zabawa nie, zmienianie pampersa tez nie:baffled: na chwile wybawil mnie akon puszczony z telefonu, ale tez nie na dlugo to pomoglo:confused2:
 
reklama
Do góry