reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
czesc laski:)
u mnie w domu dalej kryzyc, zagrozilam ze odejde jak nic sie niezmieni ale on sadzi ze niemowi powaznie to zobaczymy cozrobi jak wroci jutro z pracy i mnie niebedzie juz mam dosc kocham go ale jestem nieszczesliwa i to bardzo a uwarzam ze zasluguje na szczescie jezeli on niemoze mi go zapewnic to znajde kogos kto mi je da, dzieci tez juz widze coraz miniej naniego dzialaja on woli komputer i spanie no i przesiadywanie u kupli i mamuski, a ja jak ide gdzie kolwiek to z dziecmi nawet do sklepu niemoge sama isc boon przeciez z nimi niezostanie,no i taki koniec mamoje malzenstwo nawet roku nieprzetrwalo, pokazal po slubie pazurki a przeciez znam go tyle lat.

ehh....niesmece

MaDunia popieram nadajesz sie na moderatora:tak:
Madziu do gina i to szybko.
pogoda do d**pu wieje, pada co chwile Patryk spi Julia biega a ja jestem chora chyba mam angine, ale to sie okarze jak wroce od lekarza ide na 17, tak sie boje ze da leki przy ktorych niemozna karmic bo na angine to chyba tylko antybiotyki:-( chociaz zapalenie tchawicy wyleczyl mi w zeszlym miesiacu ziulkami, zobaczymy.

dobra uciekam Juli obiadek nalozyc
milego dzionka:-)
 
Skoro trącony został już temat tabletek to i ja mam pytanko. Czy bierzecie jakieś tabletki antykoncepcyjne i jeśli tak to jakie? Jak byłam na kontroli u lekarza to byłam na 100% zdecydowana, że zaczynam brać, poprosilam o receptę (przepisał mi Cerazette z racji tego, ze karmię piersią). Jednak jak wróciłam do domu i naczytałam się jak długie krwawienia mogą występować w trakcie ich brania i w ogóle o skutkach ubocznych np. depresja, zmniejszone libido itp. to stwierdzilam,że rezygnuję z nich i zostajemy przy prezerwatywach dopóki nie przestane karmić. Różne mysli chodzą mi po głowie, ale chyba się nie zdecyduje na ich zażywanie, wiedząc że krwawienie może trwać nawet po kilka tygodni. Chyba nie miałabym sily przez to przechodzić.
 
Gonia ja biore tabletki od 10lat.I powiem Ci jedno--nie czytaj tych ulotek:tak::tak::tak:.Jedyne co rzeczywiscie nastepuje to brak ochoty na sex.Poza tym wasy mi nie urosly i dalej zyje.Teraz biore Diane35--bo bralam ja juz przed ciaza.Poza tym bralam setki innych i nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych.Wiadmo ze to osobnicza sprawa ale mysle ze ulotkami nie nalezy sie az tak przejmowac:tak:
 
Bluebell co do tabletek - prawda, ulotek nienależy brać dosłownie, owszem libido mniejsze, ale nic poza tym.
Aniołku współczuję, życzę dużo siły.
Madzia - postinor ma straszne skutki uboczne (ja miałam mega depresję) i teraz musiałabyś wziąć dwie dawki, ja ostatnio dostałam Escapelle
Escapelle - nowość w antykoncepcji doraźnej (strona: 2)
Żadnych skutków ubocznych nie było. Lek dostępny tylko na receptę, w szpitalu CI go nie wypiszą, chyba że trafisz na lekarza - człowieka, ja musiałam wybrać się do mojego gina.
 
Gonia ja biore tabletki od 10lat.I powiem Ci jedno--nie czytaj tych ulotek:tak::tak::tak:.Jedyne co rzeczywiscie nastepuje to brak ochoty na sex.Poza tym wasy mi nie urosly i dalej zyje.Teraz biore Diane35--bo bralam ja juz przed ciaza.Poza tym bralam setki innych i nie zauwazylam zadnych skutkow ubocznych.Wiadmo ze to osobnicza sprawa ale mysle ze ulotkami nie nalezy sie az tak przejmowac:tak:

Bluebell czy karmisz piersią? Mój ginekolog, kiedy poprosilam o plastry oznajmił, że jedyne co może mi przepisac to wlaśnie Cerazette, bo są jednoskładnikowe i mogę je brać kiedy karmię piersią, a innych nie:dry: Ehh juz sama nie wiem. Choc znając nas to pewnie i tak z M. nie poszlibyśmy na maxa z obawy przed wpadką
 
reklama
gonia,ja nie karmie wiec dlatego biore diane ale z teo co wiem to dla karmiacych cerazette jest najlepsze
moje dziecko dzis takie marudne w te swoje ''urodziny'':-( w koncu padl ale to pewnie na pol godziny tylko
 
Do góry