reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

... Jeżeli chodzi o stanowisko moderatora... Jeżeli się zgodzicie to bardzo chętnie zajmę się porządkami na naszym forum. :-)
madunie pewnie ze tak ja sie jak najbardziej zgadzam
Ja też jestem ZA
auliya swietnie ta parasolka musiala wygladac, my teraz do brata na slub jedziemy i tez jakas wiekrza kaske trzeba sypnac
brat podpatrzył jak u koleżanki kasę dawali w niemczech - żadnej koperty nie dostała... a to parasolka, a to w kwiatkach poutykane itd...
no i mieli puzzle z widoczkiem i można było kupić po kawałku dla młodych. Były w różnych cenach a zbiórka była na podróż poślubną i prawie wszystkie się "sprzedały"
Witam witam!!!
oooo jak fajnie ze bedziemy miec swojego moderatora!! Auliya i Ma_Dunia--glosuje na Was Dwie:-D:-D:-D...
Nawet mi nie przyszło do głowy żebyśmy były dwie ale się nie wycofuję więc to zależy od was... a Ma_Dunia jest świetną kandydatką :-D
 
reklama
i pousuwac te wszystkie smieciowe watki.....tez mnie to drazni.....

mamy juz ""rzadkie kupki'' to moze i ''twarde kupki''zalozymy?;-)
 
hej witam po dluzszej przerwie:-)
dzis zostalismy sami z Konradkiem bo M wybyl do miasteczka gdzie wczesniej mieszkalismy w poszukiwaniu pracy i obejrzec dwa mieszkanka:-p mam nadzieje ze wszystko wypali i za ok 2 tyg sie wyniesiemy z tego smierdzacego Londynu:sorry2::-D Kondzi po poniedzialkowej szczepionce spokojny jak nigdy, normalnie aniolek nie dziecko:-D
madzia jejku wspoczuje, ale jeszcze jest czas na Postinor duo(chyba dobrze nazwe napisalam), mam nadzieje ze sie wszystko szybko wyjasni:tak::happy2:
skunkanka super prezent!! tez bym takie chciala:happy2: my dostalismy cos takiego, od Kruka razem z obraczkami to byl prezent od dziadkow M
Hosting Zdjęć: 100_1709.jpg
diabliczka tez niestety mam ten problem, traktuje cyca jak smoka:-( probuje mu smoczek dawac ale jak tylko go dotknie to jest krzywa mina za to cycus bardzo chetnie:sorry2: musze teraz kupic inny ksztal smoka moze mu przypasuje...
co do wyborow na moderatora to takze proponuje MaDunie :-)
 
Hej kobietki:-)
dziewczyny wiecie co mam PROBLEM i to baaardzo duzy!!Meczy mnie to od wczoraj i nie daje spokoju.Nie wiem co robic.A ze Wy to normalnie jak przyjaciolki wieloletnie jestecie to musze Wam sie zwierzyc,bo normalnie zwariuje:baffled::zawstydzona/y::-(A wiec....przedwczoraj kochalismy sie z mezem i pekla prezerwatywa...i teraz caly czas zamartwiam sie i mysle czy jestem w ciazy.Normalnie jeszcze pare dni i zwariuje,bo te mysli mnie dobijaja!!!!!!!!!Kurde glupia jestem,bo mam tabletki ale nie wzielam ich jeszcze,bo gin powiedziala,ze musze na okres czekac:dry::baffled:a ostatnio nie wiem czy mialam okres czy nie mialam,bo pierwszy raz po ciazy w dzien slubu niby dostalam i to trwalo moze dwa dni a pozniej za jakis tydzien znowu na dwa dni dostalam i nie wiem sama co to bylo:confused:Boze nie wytrzymam chyba:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-(

No to ide dalej sie zamartwiac a Wam zycze milego i udanego dnia.
No i moje szczescie wlasnie sie obudzilo...tyle z jego drzemki:confused::baffled:
Buziaki
Miałam podobny problem i historię z tabletkami... skończyło się na łyknięciu tabletki "po" (do 72 godzin po stosunku), a od następnego dnia zaczęłam brać tabletki. Też wcześniej miałam jakby okres, coś jak u Ciebie, ale dwa tygodnie temu przekonałam się, że to nie było to, bo dostałam taki prawdziwy, który trwał DWA TYGODNIE:szok::angry:, ale już sobie poszedł. Ja tabletki po konsultacji z lekarzem mogłam zacząć dowolnego dnia.
 
Kurde nie chcialam wysylac jeszcze poprzedniego posta i mi wyslalo:confused:
No ale ok.

Gosha powiedz mi Ty ta tabletke na recepte dostalas??Ile godz po ja wzielas i jaka to byla tabletka??
Boze normalnie zwariuje juz mam przed oczami czarny scenariusz z mlym dzieckiem i z brzuchem:baffled::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-:)-(
Az odechcialo mi sie na dlugi czas kochac:baffled:
 
Dzięki Dziewczyny za poparcie. Normalnie się wzruszyłam... :-)
oooo jak fajnie ze bedziemy miec swojego moderatora!! Auliya i Ma_Dunia--glosuje na Was Dwie:-D:-D:-D
Też uważam, że możemy mieć dwóch moderatorów. :-)
W takim razie wyślę moją i Auliyi kandydaturę do administratora. :-)
 
reklama
dziewczyny wiecie co mam PROBLEM i to baaardzo duzy!!Meczy mnie to od wczoraj i nie daje spokoju.Nie wiem co robic.A ze Wy to normalnie jak przyjaciolki wieloletnie jestecie to musze Wam sie zwierzyc,bo normalnie zwariuje:baffled::zawstydzona/y::-(A wiec....przedwczoraj kochalismy sie z mezem i pekla prezerwatywa...i teraz caly czas zamartwiam sie i mysle czy jestem w ciazy.Normalnie jeszcze pare dni i zwariuje,bo te mysli mnie dobijaja!!!!!!!!!
Idź szybko do lekarza i nie zadręczaj się, bo pewnie nie ma czym. :tak:
 
Do góry