reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej Laski!

bluebell chylę czoła, ja w tym roku strój kapielowy sobie odpuszczę, za duże 4 litery:no:

szczęśliwa, auliya fajnie wam:-)

A ja dziś miałam mega pecha. 1,5 m-ca temu umówiłam sie do gina na dzisiaj na 16:00 i juz nie mogłam sie doczekac, bo mam mały problem, a tu trrrrrach........w południe okresu dostałam grrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: No kurczę nie mogło parę godzin zaczekać:angry::angry:
 
reklama
Gosha ja mysle ze tak jak pisze Gosiaczek,moze byc roznie.Ja bym zaczekala z panika.A wlasnie ile z was jeszcze nie bylo u gina po porodzie???wstyd sie przyznac ale ja nie:-:)-:)-( i do tego SAMA sobie zaaplikowalam tabsy---durna baba
wiedzialam ze po urodzeniu bede do gina zagladac jak kiedys---raz na 5 lat:szok:
No kochana :-).Masz koleżankę. Ja nawet się nie umówiłam jeszcze, a państwowo to się czeka ok miesiąca :baffled:
szczęśliwa, auliya - super tak wymknąć się z wirtualnego świata co?
Dziś obkupiłam się na ciucholandzie - ależ fajną tuniczkę sobie kupiłam :tak:
Dobrej nocki!
ps. co do sądu, to nic się nie dowiedziałam, bo pani która jest od tego pracowała do 14.
 
cześć dziewczyny:-)
my już dojechaliśmy, podróż minęła nam błyskawicznie, nakarmiłam młodego o 22 i zaraz potem ruszyliśmy, a na miejscu jesteśmy od 6:tak:, Karol całą drogę przespał - bez karmienia, dopiero tu o 6 go nakarmiłam:szok: teraz oba moje chłopaki padły, ja już nas odgruzowałam, i czekam aż się obudzą, żeby ruszyć, mam już nawet na sobie kostium:-D tak się nie mogę doczekać spotkania z morzem. Wiem, że na duże plażowanie z tak małym dzieckiem nie ma się co nastawiać, ale zawsze troszkę można skorzytsać:-)

A do samochodu weszło wszystko co chciałam, czyli jednak ... jest z gumy;-):-D

póki mam jeszcze chwilkę to was poczytam, żeby byc na bieżąco, a co tu dziś taki mały ruch?
 
.....kurde ale sie wkurzylam... naskrobalam mega posta i cos sobie kliknelam i mi wciela.....!!!!!!

ok, mam dzisiaj lenia kosmicznego, ale musze mieszkanie ogranąc bo balagan ze normalnie wstyd!!!!

milego dnia i przyjemnego cienia życze

p.s. u mnie wentylator zalączony i jest nawet ok:)):-p
 
ok, doczytałam was, w sumie to za dużo tego nie było;-)
dziewczyny przesadzacie z tymi kostiumami, ja wychodzę z założenia, że jeszce nie jestem jakbym chciała, ale przecież niedawno urodziłam dziecko, to chyba nikt tak szybko nie dochodzi do siebie? Więc mogę mieć troszkę więcej ciałka tu i ówdzie (może potem wrzucę fotki) ważne że sama ze sobą czuję się w miarę dobrze, a co do rozstępów, to na szczęście oszczędziło mi brzuszek, ale za to mam na pośladkach:-(
 
Hej,
ja juz po śniadanku, Tolka śpi i czekam aż się zrobi cień na balkonie to się tam z nią przeniosę i nigdzie dzisiaj więcej nie wyruszam, bo za gorąco.

Spaczyna ale Ci zazdroszczę tego morza :) Fajnie że podróż przebiegła sprawnie i udało Wam się zapakować do auta. Teraz tylko relaks na plaży, mhmmm...

Co do stroju to ja w tym roku jestem zmuszona sobie odpuścić. I nie chodzi tu o dodatkowe ciałko ale cały brzuch mam pięknie udekorowany w rozstepy, więc nie powinnam go wystawiać na słońce, przynajmniej narazie, póki nie rozjaśnieją. No i nie zeszła mi jeszcze ta ciemna linia na brzuchu :(

Gosiaczek super ciuszki dla Małego :)
Szczesliwa i Aulyia fajnie że sie poznałyście :)
 
reklama
Do góry