reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej :-)

Melduję, że u nas wszystko dobrze, w niedzielę mieliśmy chrzciny, mały był bardzo grzeczny i imprezka super się udała (robiliśmy "przyjęcie" w restauracji).

Niestety nie jestem na bieżąco więc nawet nie próbuję odpisywać.

W kazdym razie wszystkich serdecznie pozdrawiam!
 
reklama
witam:-)
dawno tu nie zagladalam i juz pewnie nie nadrobie zaleglosci:zawstydzona/y: padl nam net po burzy w zeszlym tygodniu i tak zwlekali z naprawa, ze prawie tydzien neta nie bylo:wściekła/y:
u nas wmiare ok, Mlody zdrowy, ale nie najlepiej znosi upaly:zawstydzona/y: nio i skonczylo sie spanie w dzien:baffled: teraz nawet na spacerze rzadko sypia:szok:
bylismy dzisiaj zalatwiac sprawe z chrzcinami i wkoncu sie udalo:tak: ale troche mi glupio, ze chrzciny dziecka musielismy zalatwiac "po znajomosci".. ale moze o tym napisze na watku chrzcinowym o ile znajde chwile czasu;-)
nio i juz sie napisalam:dry: Mlody mnie wzywa:tak:
milego dnia wszystkim zycze:tak:
 
A ja mam marudne, jedzące co godzinę (ZNÓW!!!) dziecko, faceta, który mimo wolnego dnia już od 2h siedzi w pracy, niemiłosierny upał w mieszkaniu i... okres :wściekła/y:

ps. dzień dobry kwietniówki ;-)
To tylko jeszcze szarańczy i gradobicia brakuje... :-)



Wróciliśmy ze spacer. Upał niemiłosierny... :dry:
Sił mi starczyło tylko na wymianę torby do kamery i odwiedzebie H&M. ;-) Nie kupiłam nic do jedzenia oprócz dużeeego kawałka arbuza na kolację. Julian zasnął więc i ja chyba wyciągnę nogi na kanapie.

Mała korekta planów: mój synek właśnie się obudził. :-p
 
Gosha ja mysle ze tak jak pisze Gosiaczek,moze byc roznie.Ja bym zaczekala z panika.A wlasnie ile z was jeszcze nie bylo u gina po porodzie???wstyd sie przyznac ale ja nie:-:)-:)-( i do tego SAMA sobie zaaplikowalam tabsy---durna baba


wiedzialam ze po urodzeniu bede do gina zagladac jak kiedys---raz na 5 lat:szok:
 
aha- sorki alepisze z małym na reku - plastry przeciw komarom mosbito - 12 szt za 13 zł, przyczepia je sie np. na ubraniu, w gazecie reklame widzialam, trzeba sprawdzic w necie czy sienadaja dla maluchow
 
ojej a co tu taka cisza...
manja dzieki za info o kremach na ukaszenia,moje dziecko wykapane i juz spi takze biore sie za siebie bo jutro mam zamiar wystapic w kostiumie kapielowym wiec czeka mnie mega depilacja:szok::baffled:
buziaki i do jutra
 
no rzeczywiscie cisza :sorry2::sorry2::sorry2:

moj maly tez wykapany, najedzony spi.

Jakos przezylismy dziesiejszy upal, bo popoludniu zrobilo sie chlodniej i idzie ochlodzenie hhhhhhuuuuuuuurrrrrraaaaaaaaaa:-):-):-):-):-)

Ale Ci bluebell zazdroszcze........ ja w te wakacje w kostiumie nie wystapie chyba nigdzie... no moze na tarasie u rodzicow ;-);-);-) a poza tym to ja nawet nie wiem czy sie w jakis ze swoimi cycorami zmieszcze....do tego rozstepy...chyba ze kupie sobie jednoczesciowy, obciskajacy :cool2::cool2::cool2:

manja dzieki za info

oki kochane udanego weekendu, buziaki
 
reklama
aha mam zamiar moj pasiasty brzuch schowac pod pareo;-) nie znossze kostiumow jednoczesciowych:-( poza tym to rozstepy tak szybko nie zniknal wiec trudno a opalic sie troszke trzeba
 
Do góry