reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Klucha Ty jesteś niesamowita :-D a co do masazu - ja z okresu porodu najgorzej wspominam takie właśnie badania... :-p
Gabi widzę, że u Ciebie masakra, czyli po staremu... ;-) trzymaj się kochana :-)
narazie tyle, musimy sie pobujac...
 
Witam środowo. :-)

Pogoda pod psem i chyba dzisiaj nici ze spaceru, poza krótkim wypadem z psem. :no:

Od wczoraj zaczęłam więcej nosić Juliana w chuście po domu i muszę powiedzieć, że to idealne rozwiązanie na marudzenie mojego synka. :tak: Jak jest zmęczony to szybko zasypia, jak jest aktywny to może patrzeć co mama robi i się nie nudzi. ;-) No i ja mam wolne ręce i mogę więcej robić. Że też wcześniej na to nie wpadłam... :shocked2:

Właśnie szykuję kartki z podziękowaniami: zdjęcia obrobione, tekst przygotowany, tylko wydrukaować i powkładać w koperty. :-p
 
witam sie i ja:-)

pogoda szarobura ale spacer dzis obowiązkowy

klucha tego bocka na porodówce chyba zabijesz ;-)albo mu piórka z kupra powyrywasz hihi;-) spokojnie kochana niunia ma swój czas przyjdzie -jak weszło to i wyjsc musi:-)
 
zlapie wypcham i postawie jako pomnik ku wszystkim przeterminowanym:-D
tak mnie zlosci ten bociek
ma dunia widze ze chusta sie sprawdza, no i jak slodko twuj szkrab w niej wyglada:tak:
 
witam się i ja

Klucha kurcze uparciuszka masz pod serduchem... Ale kciuki nadal mocno trzymam!

U nas noc spokojna, ale za to maleńka teraz troszkę marudzi...

ooo już cycki potrzebne więc lece

miłego dnia
 
Klucha normalnie wszelkie rekordy bijesz:-):-):-):-)a bocka w marynate i na grilla:-):-)

Kobiełki my jedziemy wyprobowac nowa pediatre, popytam o szczepienia i inne. A ja mam pytanie z innej beczki - tez sie tak pocicie?...:zawstydzona/y::zawstydzona/y: kurde, no obrzydliwe to jest, zwlaszcza w nocy...a Juniora jak mam na rekach, to zaraz ma glowke spocona...
haha..to bedzie impreza..grrilowanko sie nam szykuje..Klucha tylko trzymaj tego bocka bo ja mam ochot na grilla

a co do pocenia to ja w nocy tez to mam..zawsze mokra..a wlosy po nocy wrrr.. straszne...moge umyc ego samego dnia a na 2 dzien wygladaja jakby nie byly ruszanei myte od tygodnia
 
reklama
hmmm a ja myślałam, że to pocenie się w nocy to przez zbyt ciepłą kołdrę bo jeszcze jej nie zmieniliśmy na letnią...
 
Do góry