reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

marys16- ciesz się, że nie musiałaś tego przechodzić i jeszcze te ciepłe dni nie dość że tak gorąco to jeszcze codziennie na 3 piętro musze włazić po pare razy :no: zamiast się już urodzić to i na spacery i wgl to siedzi głupol jeden w tym brzuchu i nic do niego nie przemawia :-(
 
reklama
umi2 - no to widze że więcej nas tutaj z 26 :) , strasznie uparte te nasze dzieciaczki.
klucha09 - racja, dobrze że mamy tutaj to forum to chociaż możemy sobie razem ponarzekać :)
 
oprucz narzekania i czekania na naszych uparciuchow juz chyba niewiele nam zostalo.
potem oby do osiemnastki i wakacje!!!!
 
no ja mam nadzieje ze pujdzie w rodzicow ja wyjechalam i usamodzielnilam sie w wieku niecalych 19 lat a muj partner w wieku 20. mam nadzieje ze dziecko bedzie mialo jak t osie mowi leb na karku ;-)
 
klucha09 szybko chcesz tego swojego malucha wygonic:-p al to naprawde dobre rozwiazanie bo musi nauczyc sie zyc.
martusiiia ja wchodze na drugie piero ale i tak czasem wysiadam:-p

mnie najbardziej wkurzaja smsy z pytaniem urodziłas juz? albo pytania mojego cłopaka kiedy urodzisz, urodziłabys juz, no kiedy wypuscisz mojego synka? Kurcze a czy ja go trzymam? eh...
 
Jak narazie to te nasze dzieci zapowiadają się na uparte ;D :-) , a jak to z nimi będzie to zobaczymy :-D pierw nas czeka pierwsza randka :tak: i inne ciekawe atrakcje :-D
 
mnie najbardziej wkurzaja smsy z pytaniem urodziłas juz? albo pytania mojego cłopaka kiedy urodzisz, urodziłabys juz, no kiedy wypuscisz mojego synka? Kurcze a czy ja go trzymam? eh...



haha mój też nie jest wcale lepszy :) ciągle się mnie pyta ` jakieś skurcze już masz? ` ` no weź już coś zrób żebyś wkońcu urodziła` jak by to ode mnie zależało :crazy:
 
reklama
dzien dobry:-)
u nas dzisiaj od rana mlody strajkuju i cos spac niechce:baffled: obudzil sie o 8 i dopiero teraz pozwolil mi sobie sniadanie zjesc, bo mu ladnie wytlumaczylam, ze jak mamusia nie bedzie jadla to mleczka nie bedzie...

auylia a gdzie mierzysz temp maluszkowi?? my na przyklad wczoraj tez tak spanikowalismy i pojechalismy do lekarza, bo mlody mial temp 37,2.. tylko, ze byla to temp mierzona w pupie, a my nie wiedzielismy, ze trzeba od tego odjac 4 kreski:zawstydzona/y: kurde tyle sie naczytalam, a o tym nie wiedzialam:szok::zawstydzona/y:
mój po porannym karmieniu zawsze chce się pobawić. to oznacza, że o 7 lub 8 mam min. godzinną zabawę... dziś przedłużoną do 2h ale było fajnie bo mały nie płakał...
co do temp. to mierzyłam pod paszką i było raz 36,9 raz 37,1... doczytałam później że do 37,5 może być ale zanim to znalazłam to była panika :p

dziś Maks je jak oszalały - prawie co godzinę :D
dwupaczki trzymajcie się - no i jeśli możecie to jedzcie truskawki, pomarańcze, czekoladę... ach jak mi tego wszystkiego brakuje :D
 
Do góry