reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hallo gdzie sa wszystkie kwietnioweczki:szok::szok::szok::szok::szok:

U nas wszystko dobrze.Naomi tylko cos katar podlapala i w srode bede szla na kontrol do lekarza.

Zajrze do was pozniej bo mam pelno roboty w domu,a 8 pazdziernika przylatuje tesciowa i wstyd mi bedzie jak zobaczy ten sajgon jaki jest w domu.

 
reklama
Hallo gdzie sa wszystkie kwietnioweczki:szok::szok::szok::szok::szok:


U nas wszystko dobrze.Naomi tylko cos katar podlapala i w srode bede szla na kontrol do lekarza.

Zajrze do was pozniej bo mam pelno roboty w domu,a 8 pazdziernika przylatuje tesciowa i wstyd mi bedzie jak zobaczy ten sajgon jaki jest w domu.

na zamknietnym watku... Włąsnie mialam pisac dlaczego tam nie piszesz z nami ;-)
 
Hej,melduję się po usg.Dzidziuś pomierzony na sto sposobów.Pomiary,przepływy,wsio ok.:-) Znamy "bardzo duże prawdopodobieństwo " jak płeć.Ale,ze nie na 100 % to Wam nie powiem:-p
Buziaki.Pa.
 
Gabi ale fajnie :-) ja już się doczekać nie mogę gdy będę wiedzieć czy chłopczyk czy dziewczynka. Chodź całą sobą czuje ze to będzie chłopiec. Ale jak bym się dowiedziała ze dziewczynka :-) Jupi
och poczekamy to się dowiemy :-D
A wczoraj czułam się fatalnie. Cały dzień wymiotowałam i spędziłam w łóżku. Chyba musiałam się zatruć w sobotę. Bo tak mnie bolał brzuch i głowa ze aż nie naturalnie. Pierwszy raz tak miałam w ciąży.
 
Hej,melduję się po usg.Dzidziuś pomierzony na sto sposobów.Pomiary,przepływy,wsio ok.:-) Znamy "bardzo duże prawdopodobieństwo " jak płeć.Ale,ze nie na 100 % to Wam nie powiem:-p
Buziaki.Pa.
Gratulacje! Super ze z dzidzia wszystko ok no i plec tak szybko udalo Wam sie dowiedziec, rewelacja. Ja ide w czwartek i tez mam nadzieje ze bedzie w porzadku.:-):-):-)
 
Ania G ja też mam wizytę 6 października. U tego nowego gina z dobrym sprzętem, więc mam nadzieję się dużo dowiedzieć. :tak:

Co do tego programu, to widziałam, a właściwie słyszałam tylko końcówkę, bo moje kochanie postanowiło właśnie poodkurzać :wściekła/y::no:
 
Hej Wam, No Gabi nie bądź taka, mów jaka płeć.Ja mam jutro USG genetyczne, troszkę się denerwuję ale jestem dobrej myśli, też bym chciała poznać płeć.Co do wymiotów to czasami mi się zdarzają, jakoś tak nagle znienacka mnie dopadają i czasem aż się boję że nie dobiegnę do wc, tak nie miałam z dziewczynkami w ciąży więc może tym razem synuś.Dostałam duuużo rzeczy od szwagierki z Anglii dla dzidzi, normalnie cudeńka, nic nie muszę kupować na początek, tylko pieluszki i kosmetyki. Cieszę się jak gwizdek.
 
reklama
Hello :-)

Hej,melduję się po usg.Dzidziuś pomierzony na sto sposobów.Pomiary,przepływy,wsio ok.:-) Znamy "bardzo duże prawdopodobieństwo " jak płeć.Ale,ze nie na 100 % to Wam nie powiem:-p
Buziaki.Pa.

Super :-), bardzo się cieszę.

A skoro już na tym etapie płeć prawie rozpoznana to wnioskuję, że chłopczyk będzie :tak:

A wczoraj czułam się fatalnie. Cały dzień wymiotowałam i spędziłam w łóżku. Chyba musiałam się zatruć w sobotę. Bo tak mnie bolał brzuch i głowa ze aż nie naturalnie. Pierwszy raz tak miałam w ciąży.

Ojoj, biedaku. Mam nadzieję, że teraz już bedzie tylko lepiej.




Hallo gdzie sa wszystkie kwietnioweczki:szok::szok::szok::szok::szok:


U nas wszystko dobrze.Naomi tylko cos katar podlapala i w srode bede szla na kontrol do lekarza.

Zajrze do was pozniej bo mam pelno roboty w domu,a 8 pazdziernika przylatuje tesciowa i wstyd mi bedzie jak zobaczy ten sajgon jaki jest w domu.

Duzo zdróweczka dla Naomi!!!!!!

TADAM!! Wróciłam z Wrocławskich zmagań i pozdrawiam Was Wszystkie poniedziałkowo-katarowo :-:)-)

Witaj, to dla Ciebie też dużo zdrówka!

Gratulacje! Super ze z dzidzia wszystko ok no i plec tak szybko udalo Wam sie dowiedziec, rewelacja. Ja ide w czwartek i tez mam nadzieje ze bedzie w porzadku.:-):-):-)

GABI jak ja się cieszę że wszystko w porządku...Ja mam wizytę 6 października już nie mogę się doczekać.Ja nadal w pracy,:-(

Ania G ja też mam wizytę 6 października. U tego nowego gina z dobrym sprzętem, więc mam nadzieję się dużo dowiedzieć. :tak:

Hej Wam, No Gabi nie bądź taka, mów jaka płeć.Ja mam jutro USG genetyczne, troszkę się denerwuję ale jestem dobrej myśli, też bym chciała poznać płeć.

Trzymam kciuki za Wasze wizyty :tak:, ja dopiero 18 idę.
 
Do góry