reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Hej, witam się piatkowo :-)

Hej dziewczyny
Ale mam do nadrobienia:) Dawno mnie nie bylo a to dlatego ze troche polezalam w szpitalu:( silne krwawienia, do teo okazalo sie ze krwiak i moja nerka cosik szwankuje ale o to wczoraj wrocilam do domku i leze...z dzidzia na szczescie ok:)
Gratuluje wszystkim mama.....i pozdrawiam jesiennie:)

oj, biedaku, widzę, że sporo nerwów za Tobą.

Co do krwiaka to spokojnie, słuchaj lekarza, leż bezwzglednie a będzie dobrze. Ja w ciąży z Darią miałam bardzo dużego, w połowie już oderwał jajo płodowe, sytuacja była baaaaaaaaaardzo poważna a jednak się wchłonął i wszystko skończyło się dobrze.
Nie wiem czy jesteś wierząca, mi bardzo w tym czasie pomogła modlitwa i wierzę, że to wstawiennictwu Matko Boskiej zawdzięczam cud w postaci zdrowej córeczki :tak:

A wogole to jestem ciekawa czy ktos placi wiecej za wizyte u lekarza, bo za mojego place 200 zl:tak::tak:

ja płacę tyle samo z usg :tak:, ale lakarki na pewno nie zmienię bo jest rewelacyjna, przystepna, dokładna, mam do niej pełne zaufanie (prowadzila już moja bardzo zagrozoną ciążę z D)

Ciekawa jestem Waszego zdania na temat szkoły rodzenia tak ogólnie, czy jest rzeczywiście bardzo przydatna, bo różne opinie słyszałam i nie wiem czy jest sens wydawania pieniędzy...

hmm, ja miałam indywidualne spotkania w ramach szkoły rodzenia, myślę, że mi się przydały, nie miałam totalnie pojecia o małym dziecku, więc trochę informacji mi sie przydało :tak:
 
reklama
Mam pytanie, obecnie chodze prywatnie do ginekologa ale nie będe ukrywać że nie bardzo mnie stać na płacenie za badania, które mi się należą. Czy któras z was wiem może jakie dokładnie badania należą się i powinny być wykonane kobietom w ciązy w NFZ?
 
magdaim83 wracaj Kwietnióweczko szybko do zdrowia i głowa do góry!!! :cool2:

Margaret80 jadę do Twojego pięknego miasta i liczę na udane zakupy, wiec do zobaczenia w poniedziałek dziewczęta. Pozdrawiam serdecznie :-):-):-)
 
seeya - przez moje leżenie już prawie zapomniałam jakie to moje miasto piękne :-(ale niebawem też wyruszę w poszukiwaniu jakiś nowych ciuszków bo powoli się powiększam:-) Życzę miłego weekendu i owocnych zakupów!
 
Dziekuje Wam dziewczynki za wsparcie..Ja codziennie sie modle i wierze ze nasze malenstwo da rade i bedziemy sie cieszyc Swietami Wielkanocnymi w trojke.
Nenius to uwazaj na siebie i dalas mi duzo nadziei tym co napisalas:).
Pozdrawiam wszystkie kwietnioweczki:)
 
Hey a ja dzisiaj w domku i objadam sie lodami:-):-):-):-)
Zaczyna mnie denerwowac to moje codzenie do pracy.Chyba z niej zrezygnuje bo wiecej sie nachodze i strace czasu niz zarobie.Moze uda mi sie cos znalesc blizej i lepiej oplacalne.

Magdaim83 trzymaj sie cieplutko i wracaj do nas szybciutko.

Kurcze Naomi mi sie przebudzila.Wpadne pozniej.

 
Mnie dzisiaj strasznie bolą plecy. Och zaczynam się trochę tym martwic. Bo to 9 tydzień a one mi już dokuczają. Lekarze mnie ostrzegali ze tak będzie. Ja mam wadę kręgosłupa i zawsze jak się przedźwignę czy przemęczę to mnie bolą. Nie daje rady wystać całej mszy w kościele. A teraz boli mnie..Co będzie później? jak będę miała te dodatkowe kilogramy?
 
Ciekawa jestem Waszego zdania na temat szkoły rodzenia tak ogólnie, czy jest rzeczywiście bardzo przydatna, bo różne opinie słyszałam i nie wiem czy jest sens wydawania pieniędzy...[/QUOTE]
Ja chodzilam do szkoly rodzenia w pierwszej ciazy. Przy pierwszym dziecku wielu rzeczy sie nie wie wiec warto posluchac. Ale juz na pewno drugi raz bym nie poszla.
Natomiast zapisalam sie na zajecia fitness dla kobiet w ciazy, dwa razy w tygodniu. Juz raz bylam i jestem bardzo zadowolna. Od razu sie lepiej poczulam. Przez godzine cwiczylysmy z pilka, az mialam na nastepny dzien zakwasy. Super bylo!:cool2:
 
reklama
To na temat szkoly rodzenia mialo byc odpowiedzia dla Margaret80 ale cos mi ta praca z komputerem nie idzie i nie wpisalo mi tego jako cytat:sorry2::sorry2:
 
Do góry