reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Ja się za bardzo nie znam ale też mam 2 października USG i lekarz nazwał je właśnie genetycznym więc coś chyba jednak ma wspólnego z genetyką.
Chodzi tu o wykrycie objawów "obrazowych" które mogą świadczyć o wadach genetycznych, tj przezierność karku czy kontrola kości nosowej maleństwa.
Już się nie mogę doczekać i mam nadzieje że wszystko będzie dobrze :-)
 
reklama
Zoska najlepiej wziąc smecte mżna ją brac w ciązy ale najlepiej i tak zadzwonic do lekarza i sie upewnic - moja mi pozwoliła i teraz na wyjazd też zabieram bo może byc róznie wracaj szybko do zdrówka :)
 
cześć dziewczynki,

u mnie humor taki sobie bo moja mała płakała od samego rana przez jakieś 2 godziny - adaptacja przdszkolna, jak pomyślę, że za jakiś czas będę musiała przeżywac to jeszcze raz to jestem przerażona

Na szczęście maleństwo nie daje mi za bardzo popalić. Szkoda tylko, że ciągle jestem w stresie.

Gratuluję wszystkim kobietką , ja tez będę kwietniowa mamą!!! pierwszy raz mamusia - urocze uczucie. No i dowiedziałam sie ze będę mamą podczas naszego "miesiąca miodowego" - dwie kreski i tylko dwie kropeli moczu.... niesamowite !!! jestem szczęśliwa!!! tylko czy Wam tez chce się stale spać, jak mi?


Witajcie!
Jestem nowiutka na forum i to jest mój pierwszy post.
Dowiedziałam się 3 tygodnie temu ze będę mamą :) Wtedy to na USG zobaczyłam mojego malucha i jego bijące serduszko. termin mam na 29 kwietnia :) więc w teorii łapie się do kwietniówe.
mam nadzije ze dzieki temu forum będzie mi łatwiej przezyć wszystkie trudne chwile na obczyżnie.
pozdrawim was dziewczyny serdecznie :-)

Witam wszystkie Kwietniowe (i nie tylko) Mamy,
jestem nowa wśród Was i mam nadzieję, że wspólnie łatwiej nam będzie przez te niespełna już 9 miesięcy. Mój termin wg OM 9 kwiecień. Ja od początku niestety miałam sporo problemów związanych z ciążą więc do tej pory praktycznie cały czas leżałam, ale już jest lepiej więc jestem dobrej myśli. Oczywiście nudności i wymioty również mnie nie ominęły , trochę już chyba przechodzą ale wstręt do jedzenia mam nadal. Generalnie mam stasznego lenia i nie chce mi się nic robić i z utęsknieniem czekam na ten przypływ energii który ma nadejść w drugim trymestrze.
Jeszce raz witam i pozdrawiam :-)

Melduje się Ciężarówka z terminem na 4 kwietnia:)
pozdrawiam wszystkie zaciązone kwietniary;)

Witam wszystkie kwietniówki.Również mam termin na kwiecień więc dołączam sie do tej szacownej grupy :-)

Witam serdecznie :-)
 
Hej dziewczyny
Ale mam do nadrobienia:) Dawno mnie nie bylo a to dlatego ze troche polezalam w szpitalu:( silne krwawienia, do teo okazalo sie ze krwiak i moja nerka cosik szwankuje ale o to wczoraj wrocilam do domku i leze...z dzidzia na szczescie ok:)
Gratuluje wszystkim mama.....i pozdrawiam jesiennie:)
 
Czesc dziewczyny, witam wszystkie nowe kwietniowki.
Dawno nie zagladalam i juz tego pewnie nie nadrobie. Czuje sie jakbym wogole nie byla w ciazy, jakos bezobjawowo to przechodze, no jedynie brzuszek pomalu rosnie. Dzisiaj bylam u lekarza i wszystko u mnie w porzadku. Przeziernosc karku wyniosla 1 mm, dzidzius ma 70 mm, jest duzy. Ale ja tez jestem duza (182cm).
A wogole to jestem ciekawa czy ktos placi wiecej za wizyte u lekarza, bo za mojego place 200 zl:tak::tak:
 
ja za lekarza razem z usg place 120 zl, wiec prawie polowe mniej:-) nio i nie narzekam na niego.. wszystko nam tlumaczy, odpowiada na pytania i widac ze sie angazuje w to co robi.. dla porownania chodzilam do gina na nfz (na szczescie przed ciaza) i dopiero teraz widze roznice..
 
Moje wizyty kosztują 70 zł z USG tym zwykłym 2D, natomiast już z USG 3D - 150 zł. Też jestem zadowolona, tym bardziej że na początku miałam trochę problemów bo i torbiel na jajniku i krwiak, ale wskazówki mojego lekarza okazały się skuteczne, wszystko bardzo obrazowo mi opisuje i odpowiada na wszelkie moje wątpliwości.

Ciekawa jestem Waszego zdania na temat szkoły rodzenia tak ogólnie, czy jest rzeczywiście bardzo przydatna, bo różne opinie słyszałam i nie wiem czy jest sens wydawania pieniędzy...
 
reklama
Do góry