reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwiecień 2009

Margaret ja po dzisiejszej nocy mam to samo jak opisujesz.Śluz podbarwiony na brązowo,tam boli.U mnie to wynik chyba wczorajszego badania i szperania przy szyjce.
 
reklama
witajcie laski w niezielny poranek
ale super wisci z rana...2 nowe mauszki


u mnie dzisiaj noc w miar przespana ni liczac tego ze orkacia budzila mni kopami i kreceniem sie i tak gdzine zasnac nie moglam...
oolni czuje sie ok..czekam do srody i zobacze co mi powie na wizycie ginka...ale cos czuje ze mloda szykuje sie do wyjscia bo naciska na dol i strasznie sie rozpycha jak nigdy

U mnie chyba coś się zaczyna dziać, bo wczoraj cały dzien krocze przy chodzeniu bolało a w nocy zobaczyłam na wkładce brązową plamę. Zastanawia mnie tylko co to, bo czop to powinien być raczej śluzowaty i gęsty a tu tylko plamienie:confused: Pojawiło się w nocy, a teraz nic... tylko bóle jak na @ i brzuch twardnieje ale skurczy właściwie nie czuje:confused: Przez chwile myslałam żeby jechac do szpitala z tym plamieniem ale było tego tak mało i w sumie nie ma krwi to chyba nie będę siać paniki. Co myślicie???

jak na moje zaczyna sie cos ziac..czop nie musi a raczej nie zawsze odchodzi...plamienia tez sa zwiastuem porodu wiec badz gotowa na rozwoj akcji..;-) bo moze sie rozwinac

Margaret ja po dzisiejszej nocy mam to samo jak opisujesz.Śluz podbarwiony na brązowo,tam boli.U mnie to wynik chyba wczorajszego badania i szperania przy szyjce.
z tego co piszesz to tez u CIebie zaczyna sie dziac a polozna musiala zrobic masaz szykji Tobie ..wiec napwno pobudzila do dzialania
 
Margaret ja po dzisiejszej nocy mam to samo jak opisujesz.Śluz podbarwiony na brązowo,tam boli.U mnie to wynik chyba wczorajszego badania i szperania przy szyjce.

jak na moje zaczyna sie cos ziac..czop nie musi a raczej nie zawsze odchodzi...plamienia tez sa zwiastuem porodu wiec badz gotowa na rozwoj akcji..;-) bo moze sie rozwinac
No tak właśnie sobie pomyślalam ze to plamienie od rozwierającej się szyjki wiec czekam co bedzie dalej.
Ania a my ten sam termin mamy:tak:
 
Hej babki.
Fajnie,nowe maluszki są (zaczynam się przyzwyczajać do smsów w środku nocy):-D
Ja chyba kolejnego dnia nie przeżyję.Cała jestem spuchnięta.Z kibelka obustronnie co chwilę korzystam.Jak chodzę to płaczę z bólu.I co? I nic:wściekła/y:
Końcówka z M chyba nie była taka ciężka,nie pamiętam(coś mi świta,że mówiłam,ze nigdy więcej):dry:
Jutro do gina,ale on mnie juz od środka nie bada,tylko ktg,przepływy,ilośc wód.Bo to nic nie zmieni,szyjki i tak nie ma,i rozbierać się nie muszę.No,ale chłop też mnie nie chce "pomasować":baffled:
Dobra,już nie smęcę.
Życzę wszystkim cierpliwości.
 
Witajcie!!!
A mi się dzisiaj nic nie chce. Wczoraj była śliczna pogoda, a dzisiaj znów za oknem szaro i pada deszcz. A miałam ochotę na spacer :-( Może u Was jest ładniej, to wpadnę z odwiedzinami? ;-)
W nocy wierciłam się jakbym robaki za przeproszeniem miała, każda pozycja niewygodna, mała wierciła się razem ze mną, pełna synchronizacja.;-)
Zapowiada się więc leniwa niedziela - ostatnia w moim rodzinnym domku, bo od piątku się przeprowadzamy (wreszcie!!! :-D)
i na Palmową mamy zamiar być już na swoim :-)

Trzymam kciuki za dziewczyny, u których "zaczyna się rozkręcać" ;-) oraz za nasze szpitalne Kwietniówki - oby starczyło im i dzieciaczkom cierpliwości.

U mnie wreszcie na suwaczku dwójka z przodu - jakiś dreszczyk emocji się pojawił, że to już tak blisko!!! :szok:

czesc jestem tu nowa ale mysle ze mnie do siebie przyjmiecie:):):)
mam termin na 30 kwietnia:) pozdrawiam serdecznie wszystkie kwietniowki:)
Witaj!!! :-)
 
Za to mam taką huśtawkę,full wypas,buja sie w przód-tył i na boki,kręci,gra i nie wiadomo co jeszcze:szok: (tylko bez rybek maskotek,ale można inne doczepić).
FISHER PRICE HUŚTAWKA MORSCY PRZYJACIELE 7184 (592654419) - Aukcje internetowe Allegro
Chłop sknera znalazł na śmietniku.:-pWyprał,skręcił,2 tyg. po nocach klął nad milionem kabelków,smrodził lutownicą i doprowadzał mnie do szału.Wsio działa i wygląda jak nowa:cool2:
M sie podoba.Wsadził tam swoją maskotkę-dzidzię.Tylko od razu jak coś dla dzidziusia tata zrobił,to zaczyna się marudzenie i zwracanie na siebie uwagi.Oj,ciężko będzie:dry:
 
Witajcie Dwupaki i te juz rozpakowane:-)

Ale zaczyna się dziać. Teraz to juz co chwilę będziemy nowe maluszki witać:tak:
Ja dziś planuję dzień leniwca, tylko rosół ugotuję (mało roboty), a na drugie zamówimy pizzę i z głowy.:-)

Margaret to plamienie to może być czop tylko troche z krwią, ja tak miałam w 1 ciąży, a na drugi dzień urodziłam. Bądź gotowa bo to może już niedługo, tak samo ty ania_g21.:tak::tak:

Udanej i spokojnej niedzieli
 
czesc kochane,
jakiw fajne wiesci z rana,Spaczyna sie nie odzywala caly wczorajszy dzien a tu widze ze powazne zadanie miala!duzy ten jej Karolek
Gabi a Ty chyba przez przypadek zostalas poslancem dobrych wiesci!a hustawka na prawde fajniusia
u nas znowu pochmurno i czuje ze zaraz znow sie poloze
Skunkanka trzymam kciuiki!!!
 
Margaret fakt mamy taki sam termin :-):-) Pożyjemy zobaczymy jak to bedzie.Mogłoby sie rozkręcić już hehheh.W sumie to i tak koncówka to juz mozemy.:-)Stosuje sie do zalecen poloznej i juz posprzatalam mieszkanie tylko jakos nie moge sie przekonac do szczypania sutków hihihihi.Jakoś mi glupio.:zawstydzona/y:
Teraz usiadłam padnieta.
 
reklama
Do góry