reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
Witajcie:-)
ja też chodzę do ginka na NFZ i za pierwszym razem zlecił grupę krwi, morfologię i mocz - wszystko za darmo, a za drugim razem toxo i cytomegalię, o które sama poprosiłam - powiedział, że jeśli mnie to niepokoi to może mi dać skierowanie. I dał - to też za darmo. W ogóle bardzo jestem zadowolona z tego lekarza - odpowiada szczegółowo na wszystkie moje pytania a to moja pierwsza ciąża i mam ich dużo i jest bardzo dokładny przy USG - opowiada dokładnie co widać, itd. I w ogóle aż chce się pójść do takiego lekarza. Więc jak czytam, ze jakaś pani doktor się wydarła na kogoś to od razu radzę - zmienić lekarza - lekarz ma nas uspokajać i rozwiewać wszelkie wątpliwości a nie dodatkowo stresować swoim charakterkiem:baffled:

Ja piję głównie niegazowaną mineralną i sok jabłkowy, czasem czarną herbatę ale słabą, baaaardzo czasem kawę pół na pół z mlekiem (przed ciążą piłam 4-5 kubków kawy dziennie) a wczoraj kupiłam Lipton brzoskwiniową i mi smakuje. W ogóle przyjdzie zima to raczej będziemy mieć ochotę na ciepłe napoje. Mięty nie znoszę pod żadną postacią. A co sądzicie o kawie Ricore - tą z cykorią - czy ona ma kofeinę?

A i jeszcze ukłony dla Niktosii za przepis na placki ziemniaczane po cygańsku - wyszły przepyszne, mój M nie mógł się nachwalić a i ja miałam ochotę na coś pikantnego:-)
 
Didi - o widzisz, dzięki za info, nie wiedziałam. W ogóle to kawiara ze mnie straszna była, a teraz może z 5 kaw wypiłam od początku ciąży, więc dlatego mnie tak ciągnie. Tym bardziej, że mdłości nie mam żadnych.
 
Witam dziewczyny!
Ja wczoraj bylam dopiero na pierwszej wizycie u ginekologa i jestem juz spokojna.
Ciaza rozwija sie prawidlowo. Plod ma 3 cm, serduszko 175 ud/minute. Poinformowalam o ciazy moich rodzicow wiec maja nowe zmartwienie:tak:
 
Niktosiaaa dziękuję bardzo za poprawienie mi humorku z wieczora, świetna historia, ubaw po pachy:-D
Klejnot moje gratulacje!!!

Ja piję miętę, olbrzymie ilości, herbatki owocowe, raz na jakiś czas zwykłą herbate z cytrynka, soki owocowe i kubusie. Niegazowanej wody mineralnej nienawidzę, nie mogę sie przemóc, nie przechodzi mi przez gardło.
 
reklama
Ale sie usmialam czytajac to opowiadanie o porodzie,az sie poplakalam ze smiechu.
U nie dzisiaj leb chce urawc na dworze.Musialam niestety isc do pracy,ale wezwalam taxi,a jak wracalam to jakims dziwnym trafem zrobilo sie przepieknie i goraco.
Stwierdzilam dzisiaj ze mam wieksze zachcianki niz w pierwszej ciazy:szok:Starszne.
Pierwsze slysze ze nie wolno pic herbaty malinowej.A ja jak tak uwelbiam.:-:)-:)-:)-(

Wspolczuje wszystkim ktore mialy dzisiaj podly dzien.
Gratuluje wszystkim wspanalych wizyt u lekarzy i ogladania swoich fasolek.

Od administartora nie dostalam jeszcze odpowiedzi co sie dzieje z watkiem zamknietym:dry:Bede was informowac na bierzaco.

Wybaczcie ale stasznie zglodnialam-ZNOWU:crazy::crazy::crazy::crazy:

 
Do góry