reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Frezja kochana witaj z powrotem!!! a co u Malutkiej?no i Kainkas cos milczy-ciagle w tym okropnym szpitalu??
wrocilam po niemalze calodniowej wloczedze po miescie i boli mnie gardlo:shocked2:,ide zaraz do lazienki jak tylko m. wyjdzie (bo jego kapiele trwaja min 40min).A ja najwieksza faze mam ostatnio na taka zwykla biala oranzade-wieccie jak bylysmy male:-p Przepyszna tablica Mendelejewa!tej czerwonej z rozsadku nie kupuje:sorry2: a co dzis z Gabi?odzywala sie w ogole?
znowu noc i meka:-( nie cierpie isc spac bo wiem co mnie czeka ale rurka od kaloryfera jescze sie trzyma;-)
 
reklama
uffff ale sie rozpisałyście,
frezja witaj spowrotem, koniecznie wracaj do sił i opowiedz nam wszystko, no i oczywiście jakies fotki prosimy ;D

ja po wizycie, i w sumie jestem w połowie usatysfakcjonowana.
w niedziele do szpitala, na razie wstępnie na badania ze wskazaniem na cc, ale to jeszcze nic pewnego ;// wiec w sumie dalej nic nie wiem..
myslicie ze mozna miec laptopa ze sobą na oddziale??
 
witam:)
ja caly dzien dzis prawie poza domem, bylismy dzis z M na zakupach, ale najpierw poszlam na wizyte:-p maly wciaz glowka do gory:zawstydzona/y:w srode ide do szpitala na wizyte i prawdopodobnie na usg:zawstydzona/y: i pewnie powiedza mi ostatecznie czy czeka mnie cesarka :zawstydzona/y:no coz zobaczymy...
tak wiec caly dzien uplynal mi poza domem:-p
spadam pod prysznic;-)
 
Frezja witajcie spowrotem :-)

chyba zaczyna mi czop odchodzić ;-) ale nie jestem pewna, jak to zwykle u mnie bywa :-p bo niby jest taka glutowata wydzielina o czerwono-brązowym zabarwieniu, ale może to po prostu badanie ginekologiczne coś mi tam naruszyło:confused: mam tylko nadzieję, że ten mój dzieciak będzie wiedział co robić, gdy już będzie gotów się urodzić, bo mamusię to ma strasznie głupiutką w tej kwestii :-D

dobranoc kwietniówy :-)
 
famme można miec ja jak byłam te 3 tyg w szpitalu to pół dnia mi laptop chodził nadrabiłam zaległosci w ksiązkach multimed.:-) szkoda tylko że neta nie miałam...


Frezja witajcie z synkiem :-)
 
Frezja witaj z powrotem i jak nabierzesz sił to napisz i Igorkiem sie pochwal:-)

Skunkanka no to wiesz na czym stoisz i znasz termin, będę trzymać kciuki:tak:

Ja dzisiaj strasznie się wszystkim obżarłam i taka nabąbolona jestem, że sie ruszac nie mogę. Brzuch jak balon, skurczy nie mam ale jakiś taki twardy cały brzuchol jest. Całe szczęście po ostatnim leniuchowaniu mały znowu troszkę aktywniejszy.

Dobranoc Kwietnióweczki
 
reklama
Do góry