reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Tia, z tego wszystkiego tez zmierzylam sobie cisnienie. Na stojaco mialam 137/94 i mi sie cieplo zrobilo wiec usiadlam sobie na kanapce i mam 117/76. Jednak te elektroniczne cudenka potrafia zestresowac:-)
 
reklama
Ja dziś zrobiłam bunt kuchenny, i przy okazji spacerku zahaczyłam o naszą ulubioną restaurację i takie pyszności zjadłam, że nawet nie będę pisać, bo mnie zlinczujecie ;-)

Diabliczka super że dzidzia się obróciła.
Adusia fajnie że wróciłaś do nas i dalej w dwupaku.
O rety, szczęśliwa i klucha też już z nami :-)
Cieszę się że wizyty innych ok.


Zmykam, bo idziemy spotkac się ze znajomymi. Miłego wieczoru wszystkim życzę.
 
Ja jutro mam wizytę a w środę do szpitala bo w czwartek rodzę Zuzię. Dziś odebrałąm wyniki, spadły mi płytki krwi co może mieć związek z krzepliwością podczas porodu, ale się nie martwię bo lekarze napewno dadzą radę mi pomóc. Jakoś uspokoiłam się i marzę tylko o tym aby wziąść Zuzię w ramiona. Jak ja chciałabym już urodzić:))))
Dziewczyny trochę Wam zazdroszczę, że wiecie kiedy Wasze maleństwa pojawią się na świecie. ;-)
Ja muszę czekać, a na razie ani widu ani słychu. :-p
 
kurcze...ja sie pochalstam!!!!!!!!!
sasiad rozpala grilla za plotem...musial akuat jak ja pranie sciagalam..wrrrr...a chciaam jeszcze miec pootwierane drzwi...a tu lipa..musialam zamknac bo chyba sztachety w plocie wygryzlabym jak poczuje zapach mieska i kielbasem
 
No i po wizycie. Skurcze minimalne, mały waży 3200g. Więc raczej przedwczesny poród mi nie grozi. U lekarza mam się pokazać 26.03 bo wyjeżdża na pare dni. A kolejna wizyta z ktg to 3.04 i wtedy też będziemy rozmawiać o porodzie. Pytałam się o znieczulenie i mam dobrą wiadomość dla tych, które zaszły nie dawno w ciążę. Prawdopodobnie za pół roku będzie już dostępne w naszym szpitalu. Ale teraz nie ma
new_sad.gif
Co do badania paciorkowca to powiedział mi, że robią wymaz jak przyjdę na porodówkę - dziwne:confused: Czyżby wyniki robili tak expresowo?
 
Oj Didi współczuję bo ja choć całą ciążę kiełbasy nie tykam to karkóweczkę z sosem czosnkowym bym wciągła. Rozumiem więc Twoje sampopczucie.
Kurna apetyt mi niemały ten twój sąsiad zrobił, a jeszcze mój kochany M postawił na ogrodzie włąsnoręcznie zrobionego grilla- bajka dosłownie.
A ja wiem kiedy rodzę bo biorę fenoterol i lekarze nie chcą zbyt tego przeciągać i jeśli Zuzia nie będzie chciała wcześniej to na dyżuże u mojego ginekologa w czwartek będę miała wywołany poród. I szczerze tylko o tym marzę, aby Zuzia juz tu była:)*
 
Dziecko śpi,teściowa poszła,chłop już wraca z Gdańska,łeb mi pęka,faktury do policzenia kwiczą:baffled:
Pisałam do Frezji,przekazałam gratki i pozdrowienia,ale pewnie karmi,albo śpi :baffled:bidulka obolała.
Na razie.
 
kurcze...ja sie pochalstam!!!!!!!!!
sasiad rozpala grilla za plotem...musial akuat jak ja pranie sciagalam..wrrrr...a chciaam jeszcze miec pootwierane drzwi...a tu lipa..musialam zamknac bo chyba sztachety w plocie wygryzlabym jak poczuje zapach mieska i kielbasem
Jak ja Cie doskonale rozumiem....
 
reklama
kurcze...ja sie pochalstam!!!!!!!!!
sasiad rozpala grilla za plotem...musial akuat jak ja pranie sciagalam..wrrrr...a chciaam jeszcze miec pootwierane drzwi...a tu lipa..musialam zamknac bo chyba sztachety w plocie wygryzlabym jak poczuje zapach mieska i kielbasem

A nie możesz się podłączyć:dry::dry::dry:? Ciężarnym się nie odmawia!!!!!
 
Do góry