reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Po pierwsze gratuluje udanych wizyt:-)
po drugie gratuluje ze dzidzia sie obrocila:tak:
po trzecie ciesze sie ze szczesliwa i adusia juz w domku:tak:

a mnie cos brzuch boli i ledwo chodze po domu tak mnie cos rwie w kregoslupie, ide siw wykompac i troche polezec,
trzymajcie sie dziewczynki:tak::-)
 
reklama
Didi,jejku Ty na wyspach,ale chyba jakiś hawajskich mieszkasz.:-D
U nas ciemno,zimno,wieje,śnieg,o żadnym grillu nie ma mowy:dry:
Gratuluję udanych wizyt,witam dziewczyny szpitalne i za wszystkich trzymam kciuki.Sory,że tak,ale dziś coś kiepski mam dzień,nie dam rady popisać.
Buziaki.Spokojnej nocki.
 
Cześć

Fajnie że dziewczyny do domu w dwupaku wróciły!:-)

Ale Frezja ma dobrze, juz tuli swojego Igorka, trochę jej zazdroszczę, też już bym swojego chciała mieć po tej stronie brzucha, ale cos czuję że jeszcze trochę przyjdzie mi poczekać:-(

Jakoś nie mam weny dzisiaj, sorki dziewczyny, trzymajcie się
 
kurde tak czytam i czytam te wszystkie posty i zaczynam się zastanawiać.
13 03 miałam prywatną wizytę u gin i kolejną mam 17 04. czy to nie za późno?, poza tym żadnego skierowania na badania nie dostałam.
tak w ogóle to całą ciąże miałam prowadzoną przez gin z przychodni szpitalnej, ale skończyłam studia i nie miałam ubezpieczenia to prywatnie mi zostało się kontrolować dopuki mi zus książeczki nie wyrobi z ubezpieczenia męża.
no i jeszcze jak w lutym na wizycie byłam to lekarz mówił, że wód mam minimum i łożysko już dość stare, no a teraz już nic o tym nie powiedział, a ja w szoku nie zapytałam.
kurde żadnego ktg, żadnych badań, nie wiem jak dostanę już książeczkę z zusu to chyba pójdę do przychodni, może jakieś badania mi zleci. co robić i co myśleć??
Nie martw sie, ja mimo ze chodze prwatnie moja ginka nie jest nadgorliwa. Robi tyle co trzeba, mocz co miesiac, morfologie co 2-3 miesiace (teraz czesciej bo mam bardzo kiepska i bardzo malo plytek). USG mialam ostatni ow 30tc i wiecej nie chca robic, a ktg dopiero jak minie 38-39 tc i to raz w tyg, dopiero po terminie czesciej tj co 3 dni. Wiec sie nie stresuj, widocznie uznal ze nie ma koniecznosci czesciej....Moja tez mimo anemii nic ie kaze mi brac, wszystkie witaminy ogranicza do minimum i tylko kaze wagi pilnowac co by za duzo nie przytyc....Co lekarz to inny sposob prowadzenia ciazy......3mam kciuki zeby wszystko bylo ok...Czasem lepiej mniej wiedziec to sie mniej czlowiek stresuje :-)
 
reklama
Do góry