reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Frezja jak Ci czop z nitkami krwi się pojawił to raczej świadczy o tym, że lada dzień bedziesz już tuliła swojego Igorka:-)

Osa zabawny ten Twój synek:-D

LadyKiwi witaj wśród kwietniówek :-)

Madzia nie ma co się zamartwiać i panikować, bo to najwyższy czas na przygotowania. Trzeba się wziąść w garść, zrobić brakujące zakupy, spakować torbę i czekać. Dramatyzowanie nic nie pomoże, powodzonka!:tak:

Dziusia trzymaj sie, wszystkim nam już cięzko, to przecież końcówka, damy radę :)!

A u mnie to słońce zdradliwe, bo z okna wygląda wszystko pięknie ale na dworze wiatr i zimno strasznie... brrr
 
reklama
Czesc Dziewczynki!

no więc ja wstałam... 20 min. temu :-D ale pocieszam się, że dzięki takiej śpiączce afrykańskiej odespałam wczorajszy wieczór. Za nic nie mogłam usnąć, a jeśli położyłam się na mniej niż 4 poduszkach, to miałam ochotę witać się z wyposażeniem łazienki za ścianą. a już się łudziłam, ze skoro wcześniej mi się udało uniknąć nudności, to już tak zostanie ;-).

Zazdroszczę tym, które mają słonko, u mnie się jakoś nie może wykluć zza chmur.

Co do opowieści "chirurgicznych", to mogłabym godzinami, ale raczej o swoim rodzeństwie (mam 3 braci i 2 siostry), bo wszyscy przynajmniej pare razy zaliczyli szycie/składanie różnych części ciała :szok:, a ja tylko raz złamałam rękę i to tak banalnie, na ślizgawce :-) ciekawe, czy mój chłopczyk wrodzi się w mamusię czy w ciocie i wujków ;-)

Blubell, będziemy tu razem wysiadywać nierozpakowane, bo mam dokładnie to samo, co Ty, czyli - żadnych objawów porodowych :-)

ok, lecę po jakieś śniadanko
 
hejka:rofl2:
u mnie noc przeszła ok. trochę skurcze dokuczały ale przeszły i gdyby nie siku to było by ok:rofl2:
u nas słońce świeci super ale za to wiatr wieje jak chol...i jest zimno
Co do czopa to jak mi odszedł w całości to było chlup i po 5h urodziłam marlenke:rofl2:
miałam skurcze których nie czułam. dopiero jak były parte to trochę bolało:-D
teraz się boje ze mogę nie poczuć skurczy tych prawdziwych i nie zdążę do szpitala:szok:
 
Witam wszystkie dwupaczki:)

Spaczyna duza dzidzie bedziesz miala:)tez bym chciala wiedziec ile moj synus wazy:)
Blubell ja tez nie wiem kiedy nastapi ten wielki dzien wiec nic sie nie martw w kwietniu razem bedziemy narzekac:)
Skunka takie bole to sa miesiaczkowe wiem bo ja mam straszne bole przy miesiaczce teraz to jak mnie boli to miodzio:) w porownaniu do pierwszych 2 dni okresu:)
Margaret widze ze ty tez sie wczoraj meczylas ja mialam tak samo jak ty ale nie martwialam sie ze urodze bo u mnie do terminu jeszcze daleko:) no ale w twoim wypadku to moze stac sie lada dzien:)

a ja dzis sie wyspalam ale strasznie bola mnie ramiona chyba musialam na nich glowe podpierac moj M czasami jak sie o niego opre mowi ze mam sam olow w glowie bo taka ciezka jest;)
pozdrawiam i zycze wszystkim milego dzionka chyba pojde sie poopalac:D:blink:
 
Mnie jakiś katar złapał :dry: i leń zarazem ,a zaś cała suszarka prania wrrr jak ja nie lubię prasować :wściekła/y:

Tak sobie myślę że w porównaniu z marcówkami to jakaś wolna akcja u nas nie :confused::-p
 
LadyKiwi witaj wśród kwietniówek :-)

Nesa, bluebell ja mam to samo - żadnych objawów, no jak na złość nic mi nie dolega, nic się nie dzieje, a kurczę nasz Lolek taki wielki się robi, że przydałoby mi się za niedługo jechać...
 
reklama
Do góry