reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Cześć dziewczyny,
mi na szczęście mdłości i wymioty trochę ustąpiły więc mogę jakoś normalnie funkcjonować..i mam nadzieję, że już nie wrócą:-):-)....wczoraj przyplątał się do nas jakiś obcy kot i już został ale jest przefajny:-):-)więc mamy nowego lokatora..hehe
co do smarowania się to ja używam oliwki bambino odkąd dowiedziałam się o ciąży..moje szwagierki ją stosowały i nie mają rozstępów..tylko smarujcie też biuścik i pośladki bo tam też robią się rozstępy a często zapominamy o tych miejscach..
musze już zmykać....
 
reklama
Oj to ja chyba też pobiegnę na market i kupie sobie oliwkę...Ja przed ciążą przytyłam przez rok dość sporo noi pojawiły się małe rozstępy.Napewno nie chce więcej,a planuje po porodzie wrócić do mojej pierwotnej wagi czyli max 60 kg.:rofl2: ciekawe czy mi się uda hehehe.
 
Cześć dziewczyny,
mi na szczęście mdłości i wymioty trochę ustąpiły więc mogę jakoś normalnie funkcjonować..i mam nadzieję, że już nie wrócą:-):-)....wczoraj przyplątał się do nas jakiś obcy kot i już został ale jest przefajny:-):-)więc mamy nowego lokatora..hehe
co do smarowania się to ja używam oliwki bambino odkąd dowiedziałam się o ciąży..moje szwagierki ją stosowały i nie mają rozstępów..tylko smarujcie też biuścik i pośladki bo tam też robią się rozstępy a często zapominamy o tych miejscach..
musze już zmykać....

To chociaz zbadaj kota czy jest zdrowy (czy to nie od kota jest toksoplazmoza?).
 
Ja tez sie smaruje Mustela, chociaz nie codziennie. W poprzedniej ciazy smarowalam sie od poczatku i nie mam ani jednego rozstepu od ciazy. Ale mysle tez ze to zalezy od tego jaka ktos ma skore.
 
Cześć dziewczyny wszystkim przyszłym kwietniowym mamom gratuluję!
Ja mam termin na 5 kwietnia...to moja pierwsza ciąża i muszę przyznać,że się trochę denerwuję, na razie chyba to jeszcze do mnie nie dotarło...ale już widziałam dzidziusia i mam jego/jej zdjęcie- trochę to surrealistyczne hi hi, ciągle nie mogę uwierzyć że zostanę mamą...za to mąż jest strasznie dumny i już robi plany co do zmian w domu w związku z nowym "lokatorem"...

[url=http://www.suwaczek.pl/]
[/URL]
 
Ostatnia edycja:
Witaj serdecznie joacha23:-)
Tak to chyba jest z pierwszymi ciążami, ze jesteśmy szcześliwe, trochę przerażone i nie bardzo wiemy czego się spodziewać. Przynajmniej ja tak mam:-D
 
to prawda...na koty trzeba uwazac...tym bardziej obce, nieprzebadane.
A ja musze poszukac tej mustelli bo tez ten kremik gdzies miałam...
 
widze,ze dzis chyba u Was ładna pogoda...bo cos mało piszecie :)
Ja uciekam do rodziców na działkę na pyszne pieczonki....mniami :tak:
 
reklama
Witajcie mamuski.
U mnie z rana strasznie padalo,a teraz jest duszno:crazy:My z Naomi spalysmy dzis do 11:30:szok:Wstalam pelna energii i wysprzatalam lazienke.Teraz czekam na meza az wroci z pracy i moze pojedziemy do znajomych.

Witam nowa mamusie:-)

Ja nie lubie sie smarowac oliwka bo dla mnie jest za tlusta i za dlugo sie wchlania.Uzywalam w poprzedniej ciazy krem Fissan ale tez dlamnie za tlusty.wkoncu zaczelam uzywac zwyklego balsamu do ciala-takiego jaki mi odpowiada.I nie mam zadnych rozstepow.Teraz tez zaczelam ie juz smarowac balsamem Dave.Odpowiada mi jego zapach.

 
Do góry