reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
wiecie co chyba wiem skąd mój smutek dzis... wczoraj gadałam o porodzie z koleżanką i dzis sie martwie... a jeszcze dzis wyczytałam, że "W 66 dniu mija ¼ ciąży. W 10 tygodniu - kiedy przypada 3 brakująca miesiączka - najczęściej zdarzają się poronienia samoistne."
a ja w tym czasie wyjezdzam na wczasy... niby zdaje sobie sprawe że to może zdarzyc sie wszędzie, nawet widac ile dziewczyn od nas odeszło... i teraz nie umiem sie cieszyc z tego wypragnionego i wyczekiwanego urlopu...

kurde jak radzicie sobie z czarnymi myslami? bo mi taaaaaak smutno...... :(
 
Alka powiem ci, że ja sobie w ogóle nie radzę z takimi myslami. Nie możesz martwić sie na zapas. Co ma się wydarzyć to się wydarzy. My nie mamy na to żadnego wpływu i nic nie mozemy zrobić żeby do tego nie doszło.
Tobie przynajmniej lekarz nie powiedzial że są marne szanse żeby z Twojego maleństwa jeszcze coś za tydzień zostało i że według niego chyba się źle rozwija.
Głowa do góry, będzie dobrze;-)
 
AGI28 - a Tobie tak powiedział??????????:szok: Wiem coś o znieczulicy lekarzy , oj wiem............ Traktują nas i nasze dzieci tylko jak kolejne przypadki..........
 
Jejku... Jak zobaczyłam FORUM KWIECIEŃ 2009 to aż się łezki w oczach zakręciły :tak::tak::tak:
Dziewczyny, życzę WAM spokojnej, bez wymiotów, częstego siusiania, bólów kręgosłupa i wielu zbędnych kilogramów ciąży :-D:-D:-D;-);-)
Ja 9tego kwietnia urodziłam syneczka, który jest największym szczęściem jakie mi się w życiu przydarzyło !!!!
GRATULACJE !!!!!!!!!!
 
Niktosiaaa niestety takie świetne informacje przekazał mi najdelikatniejszy gin na świecie. A na koniec wizyty dowiedziałam sie jeszcze że nerwy to tylko moga zaszkodzić. Tylko weź się człowieku nie denerwuj jak słyszysz takie rzeczy
 
no to co ja mam teraz napisac nawet o tym nie wiedzialam i gdybym nie wiedziala pewnie spokojniejsza bym byla...ale bedzie co ma byc...ja tam jestem optymistycznie nastawiano...mam nadzieje ze do konca....


Mandarynka ja z Hubertem jak byłam w ciazy wygladałam ładnie zero wyprskow skora jak u bobasa...wlosy super paznokcie nawet sie super czulam...a teraz odwrotnosc... ja slyszalam ze corki zabieraja mamie urode a chlopcy nie....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tez słyszałam,że córki zabieraja urodę. Ja w pierwszej ciązy na poczatku jakieś pryszcze ale potem to ponoc wygladałm slicznie i urodziła sie dziewczyna. A druga ciąża to wogóle inaczej przebiega jak pierwsza - może bedzie chłopak ? Hi,hi
 
Do góry