reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
a propo dzisiaj moja kolezanka urodzila blizniaki. dwoch chlopcow w 38 tygodniu klocki dwa jeden 3400, a drugi 3100:szok: ale jak ja widzialam w tamtym tygodniu to byla oooooooooooooooooooooooogromna

oooo..spore chlopaki...jeny pierwszy raz slysze o takiej wadze blizniakow...zawsze jak rodza sie to ponizej 3 kg... dzielna dziewczyna z Twojej kolezanki.. dzwigala niezly ciezar
 
skunanka a kiedy ten twoj ma sie odbyc bo nie pamietam
Osa porod? To jeszcze nie wiem, za tydzien w czwartek sie dowiem co i jak, gin w zasadzie od razu mowil o cc, ale musial miec potwierdzenie na pismie - zeby nie byl posądzony, ze na zyczenie robi...
a propo dzisiaj moja kolezanka urodzila blizniaki. dwoch chlopcow w 38 tygodniu klocki dwa jeden 3400, a drugi 3100:szok: ale jak ja widzialam w tamtym tygodniu to byla oooooooooooooooooooooooogromna
:baffled: giganty:-)
 
skunanka ja wlasnie wczoraj rozmawialam z ginem na temat porodu jesli okazaloby sie, ze jednak cc i wstepnie umowilismy sie na 20 kwietnia do szpitala, a 21kwietnia na cc, jesli mala sie wczesniej nie bedzie chciala wybrac do nas
ale kazal mi tego ortopede wczesniej zaliczyc, bo mi sie szyjka skrocila i mieka jest, ale naszczescie zamknieta.
a gdyby sie okazalo, ze wczesniej to zebym miala przygotowany ten swistek to szybciej i sprawniej wszystko pojdzie:tak:
 
Osa no wlasnie ja nie wiem, czy u nas sie wczesniej termin cc ustala... czy po prostu jak sie zacznie to sru... w moim przypadku przewazyla dyskopatia i rozlezione zebra:baffled: a i staw rzekomy na kosci guzicznej:-)
 
Dziewczyny byle spokojnie... moja instruktorka miesiąc przed terminem miała rozwarcie 2cm a urodziła po terminie. Tylko się oszczędzajcie !! Ja się nie czuję dzisiaj najlepiej i jeszcze mnie wszystko boli. Dodatkowo mój niesforny synek chciał mnie nastraszyć i postanowił udawać, że się nie rusza - dobrze że po małych masażach w końcu zaczął się wypinać bo bym chyba osiwiała...
 
reklama
Tutaj jest więcej na ten temat:
Serwis Mikrobiologiczny - Streptokoki grupy B a kobiety ciężarne

Zuziunia - co do objawów to przy streptokokach ich po prostu nie ma, swędzieć to może przy drożdżycy. :dry:
Co do okresu kiedy powinno się robić wymaz, ja miałam robiony w 36tc i wydaje mi się, że jak się je ma to na wymazie po 36tc też wyjdą.


no to teraz mnie kochana wystraszyłaś:surprised: czyli mam nieodpowiedzialnego gina:wściekła/y: ach jak ze starszym chodziłam w ciąży na nfz (9lat temu) to miałam tyle badań robionych że nawet nie pamioętam jakie, a teraz mam pilnowac lekarza któremu tyle kasy płace????:baffled::growl:
do dupy..........................
 
Do góry