reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

reklama
hejka laski:-)

jesli chodzi o czop to w pierwszej ciazy opuscil mnie przy skurczach porodowych, a teraz to juz chyba teraz powoli zaczyna wypadac bo taki lepki sluz zauwazylam a i na wkladce dzis pojawily sie rozowe plamki niechce panikowac wiec staram sie niemyslec tylko czekam do wizyty.

gratuluje wizyt bo widze ze udane:tak::-)

blizniaki rzeczywiscie spore

ja bylam troszke z mezusiem i z J na spacerku troche lepiej sie poczulam ale teraz juz drugi skurcz mnie zlapal tyle ze jakos bezbolesne sa to mnie cieszy bo wczoraj to wylam tak bolalo, zapowiada sie spokojna noc(tfu,tfu:-D)

dobranoc:-)
trzymajcie sie dwupaczki:tak:
 
Dziewczyny,
dzięki wielkie za wsparcie, zwłaszcza Tobie, Spaczyna :-)
po poryczeniu sobie trochę humor mi się ustabilizował i zaczynam wierzyć, że wszystko jest dobrze.

Blubell, wydaje mi się, że na odchodzenie czopu to my mamy jeszcze troche czasu ;-) a jak nam powiedziała położna w szpitalu, nierzadko się zdarza, że babeczki przyjeżdżają do szpitala i z czopem, i z wodami płodowymi, a mimo to z dość dużym rozwarciem. Także - na pewno jakoś to będzie :-)
 
hi:rofl2:
ja to masakra jakaś dzisiaj..spać mi się chce i już nie mogę się doczekać kiedy Clifford się skończy i Marlenka pójdzie spać:rofl2:
Zuzia bardzo aktywna dzisiaj.Dupkę wypina non stop i chce się bawić:rofl2: Skurcze też....
Ciekawe co z adusią3?
 
mi ginka powiedziala ze zwiekszona wydzielina i ogolnie takie uczucie slimaka to ten czop...jak jest bialy lub przezroczysty to spoko masz czas a jak juz podbarwiony krwia to 24 h teoretycznie

tak ten czop to takie smarki...hehe...mi chyba odchodza pokawalutku a raczej po smarce..hehe...ale w 1 ciazy to odszedl za jednym razem jeden wielki smark i zaraz po nim mega mocne bole i skurcze sie zaczely

didi ja to sie ciesze ze bedzie szybciej...

nie dziwie sie...hehe..:) bo jest z czego sie cieszyc

no a moje dziecko na dobranoc zaliczylo bliskie spotkanie z stopniem betonowym i ziemia...wystarczylo ze poszlam zdjec koc a tem z boku sofy plul sobie na ziemie przez otwarte drzwi na podworko i gleba spadl..ale sladow zadrapan i glowa cala bo u niego to rzadkosc.bo zawsze jakas sliwa..oglada Scoobiego i zaraz pizama i do spania...

a widze ze dziewczyny to Cliffordowe :-D
 
reklama
Hej,o rany Didi.Dzieci to maja pomysły.Dobrze,że się nic nie stało.
Ja czekałam,aż się niedźwiedź w niebieskim domu skończy;-)
Mi czop odszedł miesiąc przed urodzeniem M.
 
Do góry