reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Cześć,
wpadłam się tylko przywitać :)

Aniolek powodzenia u lekarza:tak:

Ciekawe co tam u Szczesliwej:confused:
No i u Malutkiej ciekawe jak po pierwszej nocce w szpitalu:confused:

milego dzionka
 
reklama
witam kochane

ja juz po śniadanku i zaraz robie kawke:blink: nocka nawet przespana i mam

nadzieje ze dzisiaj dzionek bedzie udany

życze wszytskim miłego dnia bez nerwów

powodzenia na wizytach jezeli dzisiaj któras ma

i pamietajcie dzisiaj dzien teściowej:-D
 
Witam się z kwietnióweczkami!!!!

Już po śniadanku, biorę się za odgruzowanie mieszkanka bo jak mnie wzięło na sprzątanko małe to muszę to wykorzystać(nie wiem kiedy najdzie mnie następnym razem,a nie chcę za bardzo eksploatować ślubnego...)

Gosiaczku dobrze że jesteś jeszcze w dwupaczku i że z maleństwem jest wszystko ok...

Też czekam na wiadomości od was na temat naszych szpitalnych kwietniówek:tak::tak:,a co wagi to przybyło mi11kilo,więc nie jest źle...
 
Hejka kwietniówki!!!

U mnie noc nie przespana, nie wiem co mi było, ale o 4 wstałam i nie mogłam zasnąc. Ale jakoś po 5 udało mi się jeszcze zamknąć na chwilkę oko.

Bluebell super że z juniorkiem wszystko dobrze:tak:

No właśnie też zastanawiałam się jak tam nasze szpitalne kwietniówki sobie radzą ???:confused::confused::confused:

Aniolek powodzenia na wizycie :tak:

Idę coś przekąsić, bo burczy mi w brzuchu a nie chcę budzić małego... bo wczoraj swoimi kopniakami tak dawał mi popalić że szok :rofl2::szok:
 
Dzień dobry wszystkim kwietniowym brzuszkom
- zawartościom i opakowaniom ;-)​

Chciałam tylko się przywitać, zaraz wybieram się na USG :-)
Jeśli nie wrócę zbyt późno, wstąpię jeszcze do Was opowiedzieć jak było. A jutro wizyta u gin. Ech, dowiem się jak tam moja szyjka...:sorry2:

Uśmiechniętego dnia i powodzenia we wszystkim!!!​
 
pisałam do malutkiej o oto odpowiedz:

Witam ;-) nocka o dziwo minęła szybko i spokojnie.. Jezeli chodzi o badania to miałam usg, ktg i podstawowe krwi, dzisiaj ordynator ma rozstrzygnąć co dalej.. Pozdrów dziweczyny i trzymajcie sie wszytstkie cieplutko... buziaki ;-)
 
Chciałam jeszcze dodać że wczoraj poruszony był temat horrorów sennych i tak się zasugerowałam że dziś pół nocy snił mi się sen o kosmitach,najzabawniejsze było to że budziłam się z 4 razy io za każdym razem jak usnęłam śnił mi się ciąg dalszy... normalnie serial s-f:-D:-D:-D
 
pisałam do malutkiej o oto odpowiedz:

Witam ;-) nocka o dziwo minęła szybko i spokojnie.. Jezeli chodzi o badania to miałam usg, ktg i podstawowe krwi, dzisiaj ordynator ma rozstrzygnąć co dalej.. Pozdrów dziweczyny i trzymajcie sie wszytstkie cieplutko... buziaki ;-)

Ewelyn_m dziękuję za super szybki odzew.Wiedziałam że na was można zawsze liczyć:tak::tak:
 
reklama
witam kwietniówki:-)
ja już wstałam i mam jakiegoś pałera na sprzątanie ale za bardzo nie mogę ...
ale na razie poczytam was i kawkę dopije:rofl2:
 
Do góry