reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

ojejku ale płodne jesteście, nadrobienie tego graniczy z cudem:-D

Gabi wierze że jeszcze troche wytrzymasz z dwa tygodnie chociaż, czasem sie teraz nie przeforsuj.

Aha to dobrze ze pani nic nie widziała i w piątek też bedzie ok.

Malutka trzymam kciuki za jutro i wracaj jaknajszybciej do nas.

Hmm jeżeli chodzi o torbe do szpitala to jestem daleko z tyłu, nie mam nic i nawet nie wiem co ma w niej ma być:sorry2: mam jeszcze czas sie pakować (chyba)
 
reklama
malutka_z_krk23 życzę Wam szybkiego powrotu do domku ze szpitala oczywiście w dwupaku :-)
Co do torby to się jeszcze za nią nie wzięłam, bo nie mam jeszcze wszystkich rzeczy kupionych do szpitala:baffled: Może w następnym tygodniu wezmę się za pakowanie i kupienie brakujących rzeczy.
Życzę spokojnej nocki kwietnióweczki;-)
 
oj dziewczynki dziekuje:tak: ja mam tam zamiar za 4 dni wrocic, a co oni powiedza to sie okaze;-)
jesli chodzi o torbe do szpitala to wsumie spakowalam 2.. jedna na jutro,a druga razie w z rzeczami na porod i po porodzie.. nio, ale jak juz mowilam planuje jeszcze wrocic przynajmniej na pare dni:tak: jakby nie bylo dzisiaj zaczelam 36 tydz, wiec wsumie wszystko mozliwe, ale ja tam wole jeszcze z 2 tyg poczekac:tak:
 
No to Malutka powodzonka, trzymaj się tam dzielnie, my tu o Tobie myślimy i wracaj za 4 dni :tak: Wyśljj jakiegoś smska co tam u Ciebie, będziemy czekać na wieści:tak:
 
Malutka ja pewnie znowu jutro wstane przed poludniem - wiec juz teraz pisze POWODZENIA i wracaj szybciutko, bo smutno tu bez Ciebie bedzie;-) powiedz im tam w szpitalu, ze maja robic wszystko, zebys wrocila do domku cala, zdrowa, spokojna i w dwupaczku, bo tu na Ciebie stesknione forumowiczki czekaja;-)

Ja juz tez Wam zycze slodkich, ogladamy film, a pozniej pewnie w bety;-)
 
reklama
czesc laseczki,
malutka wracaj do nas szybko,bo my jak te Twoje psice bedziemy z uteskieniem czekac:-):-):-)
Gabi ja sie nie znam ale 8mm to chyba jescze cos zostalo,nie?nie napisalas czy z niunia wszystko ok
ja zaraz zmykam do lozeczka i chcialam pozdrwoic wszystkie,ktore kloca sie ze swoimi facetami--tez jestem w Waszym gronie niestety:zawstydzona/y:
 
Do góry