reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

jestem znowu:rofl2:
masakra od rana coś internet nie działał i zrobiły się zaległości
Mój M leży i zdycha ale wypił coca cole i jakoś mu lepiej :rofl2:
dzisiaj na obiad zrobiłam ryz z jabłkami i cynamonem i tak się najadłam ze masakra..
 
reklama
madzia no to powodzenia i nie stresuj sie, widze ze coraz mniej niezameznych niedlugo zostane sama, no ale cuz na kazdeg przyjdzie pora a jak na razie nie widze sie w roli.;-)

na taki ryz tez mam ochote tylko musze pogadac z moim czy cos takiego bedzie jadl, jak nie to zrobie sobie a on kanapki niech wcina:-p
 
Hej kwietniowki : Jezu Was doczytac to sie ledwie da. Juz od prawie godziny probuje nadrobic :)
Serdecznie dziekuje dzieczwczynki za zyczenia, strasznie milo z Waszej strony.
Dzis mam kiepski dzien, od 2 dni nie spalam wiecej nic po 4godz wiec padnieta jakas jestem....Nawet probowalam sie w dzien zdrzemnac ale nic z tego nie wyszlo. Mala ostatnio dokucza mi wrecz nieustannie, nie tak jak wczesniej w ustalonych godzinach .....
Bylam dizs z moja corcia u okulisty - strasznie sie cieszylam bo wszystko ok, kontrola za pol roku. Wkoncu udalo mi sie po kiklkudziesieciu telefonach dodzwonic rowniez i umowic ja do poradni immunologicznej - na 29.06 :( No ale coz....lepsze to niz nic.....
Niestety zalamali mnie dzis na oddziale chirurgii. Malej nie udalo sie wyleczyc wiec powiedzieli mi dzis ze nie mam po co jutro jechac, ze zabieg trzeba przelozyc, bo w takim stanie moglyby byc komplikacje nawet ze skutkiem smiertelnym i absolutnie nikt nie podejmie sie jej operowania Ale boje sie ze nie doczekam do zabiegu.....Wstepnie - jesli lekarka sie zgodzi bo jej nie bylo i na sile dopisali mnie do grafiku - to wyznaczyli kolejny termin na 2 IV, jesli sie nie zgodzi to na poczatek maja ;((( Zalamalam sie bo przeciez jak akurat urodze to kto z nia pojdzie...... Bede tam dzwonic co 2gi dzien moze jakies inne dziecko tez zachorujuje albo z innego powodu odwola zabieg i uda mi sie wskoczyc na wczesniejszy termin......
Ale na szczescie dogadalam sie na skrocenie pobytu co bym nie musiala na kezesle spac :) W pierwszy dzien po badaniach moge na noc z mala do domu na przepustke wrocic, tylko nastepnego dnia na czczo na 7-8 rano na oddzial i po operacji jedna noc z w szpitalu - jesli bez komplikacji bedzie to popoludniu nastepnego dnia nas wypuszca - wiec tylko 1 noc :)) A z tym krzeslem to chodzi o to zeby nie zasnac tylko czuwac czy nic sie nie dzieje z dzieckiem, ale powiedziala mi ze jak nie dam rady to dadza mi lozko a mala na POP przewiaza i bedzie jej pielegniarka pilnowac wiec spoko jakos damy rade :)))
Ale sie rozpisalam......
 
Nie wiem czy mogę to tu umieścić, ale jak nie to prosze o przeniesienie tego. Przez przypadek przeczytałam ofertę pracy w domu. I pomyślałam o Was, bo dużo spędzamy czasu w domku i przy internecie, a można przy okazji zarobić prarę groszy, praca polega na wypełnianiu ankiet przez internet. Ja się właśnie zalogowałam, może faktycznie coś wpadnie na jakieś pierdoły. podaję link:
http://badanie-rynku.net.pl/index.php?new=49abc65769922
 
Jestem znowu:-)

mialam pare stronek do nadrobienia ale juz jestem na biezaco:-)
Ja ok 13 pojecalam z mezem na miasto,bo musialam wyslac jego paczki no i przy okazji zrobilam sobie zdjecia do dowodu(bo jeszcze po slubie nie wymienilam:baffled:)mam nadzieje ze bede miala go przed porodem:tak:

Madzia nie stresuj sie nic...ja przechodzilam przez to w grudniu i nie bylo tak zle.Wprawdzie pomylilam sie i o malo co bym sie rozryczala(takie emocje sie we mnie zebraly)ale bylo super!Jestem ciekawa jak to bedzie z koscielnym slubem...hehe wtedy to juz chyba naprawde bede plakac:-D

niuni z okazji urodzinek zycze Ci wszystkiego naj...zdrowka,porodu lekkiego i zdrowego dzidziusia oczywiscie(zeby nic Ci nie zaklocilo tych wspanialych chwil i szczescia)

Ja ide na wizyte za 11 dni i juz doczekac sie nie moge i strasznie sie stresuje...mam nadzieje,ze to lozysko sie podnioslo i jest ok.

hehe dziewczyny pisalam ze nie doszlam z mezem do porozumienia w sprawie poscieli do lozeczka no ale co sie okazalo...gadalismy o tym lozeczku no i maz juz chcial zamowic i pyta sie mnie jaki chce kolor i wzorki poscieli:szok: a ja w szoku bo myslalam,ze sie nie bedzie chcial zgodzic na ten co mi sie podoba:-Dale widocznie pozostawil decyzje do podjecia mnie:-D:-)

Nie pamietam co komu mialam napisac jeszcze:baffled::dry:

No coz moj K. teraz na silowni a ja sobie kakao zrobie i posiedze przy kompie poki moge:-)

Buziaki
 
Nie wiem czy mogę to tu umieścić, ale jak nie to prosze o przeniesienie tego. Przez przypadek przeczytałam ofertę pracy w domu. I pomyślałam o Was, bo dużo spędzamy czasu w domku i przy internecie, a można przy okazji zarobić prarę groszy, praca polega na wypełnianiu ankiet przez internet. Ja się właśnie zalogowałam, może faktycznie coś wpadnie na jakieś pierdoły. podaję link:
Sondaż opinii publicznej :: Ankietowanie


Już jestem zarejestrowana w czymś takim, ankiety przychodzą mi mailem (linki do ankiety), w ciągu 2 lat zarobiłam UWAGA!!!......12 zł :-D:-D:-D No ale i tak siedzę przed kompem, więc co mi szkodzi, z kożyścią dla Ciebie sylvii :-)
 
Kamile no nie Ty jedna masz dola..a powiedz mi, jak z praca Ci idzie??

Niuni przylaczam sie do zyczen dodajac - zdrowka dla Corci!!!

Dalej mam lenia. Noga napiernicza mi juz teraz cala. Byle do czwartku, ide znowu do rehab - magika...musi cos zaradzic, bo kurna za chwile to juz nawet z klopa nie wstane:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
witam kochane!!

ja dopiero teraz sie melduje bo zauganiana jestem dzisiaj, rano zakupy, potem sprzątaliśmy piwnice ładnych pare godz nam zeszło, a później wizyta u gnia. To teraz wróciłam i najważniejsze że wszytsko jest wporzadku, wszyskie wymiary prawidłowe, córcia waży 2kg i najważniejsze wkoncu sie obróciła:tak: i to mnie cieszy

nic zabieram sie za czytanie bo zaległości mam
 
Do góry