reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Farsz na łazanki gotowy, wrzucam makaronik do wody i jestem w niebie :-D
Dzidziuś chyba stresuje się wizytą u doktora, bo coś nie chce sie poruszać ani troszkę, a przy okazji ja dostaję od tego świra, no ale jeszcze 3 godzinki. Jak zaraz nie zacznie to się kładę i liczę ruchy :eek:
Biedna szczęśliwa, dobrze, że jest pod fachowa opieką, bo od stresów to można zwariować :baffled:
No i brzuszek mnie boli jak na @ i kupkę, zawsze mnie tak polał przed i wtedy mi materia szalała...

Oooo coś poczułam, uznam to za 1... :-)
 
reklama
niektore maluszki ruszaja sie mniej teraz bo maja malo miejsca wiec nie ma co strosowac sie ..zwlaszcza te ktorym juz duzo do konca niezostalo...;-)wystarczy popukac w pozycji lezacej w mieszkanko naszych lokatorow..i poprzeszkadzac im a zaczna odpowiadac
 
u mnie bylo tak..o 2:30 zauwazylam ze to juz...i mowie mojemu ze chyba do rana nie dotrwam..ale ok..on na 2 bok i spi..a ja po godzinie chodzilam zgieta w pol i uz prawie plakalam..poszlam wykapac sie itd...n i ok 5 mowie mu..wiesz co chyba jedziemy do szpitala a on do mnie: Nie rob sobie jaj nie teraz ja chce spac a zreszta mowilas ze pojedziemy na ostatnia chwile" hehe..dla mnie to juz ta chwila wtedy nadeszla bo bole mialam niedowytrzymania a on mowi mi ze spac chce i jaja sobie robie:-D:-D
... i wlasnie dlatego moje autko musi byc w gotowosci bojowej:-) juz mam caly plan - jak sie zaczna czestsze bole, a tak sie trafi, ze bedzie to w nocy, wywalam autko z garazu na plac i zostawiam otwarta brame. Jak sie znowu czestsze zrobia, trzy podejscia budzenia M, jak sie uda to spoko, jak nie - olewam go i jade sama. Z lasu do szpitala mamy 10 minut, noca, bo w ciagu dnia to wychodzi ok. 15 minut. Ale mimo wszystko, jak go nie dobudze to mu pozniej zrobie z tylnej czesci ciala jesien sredniowiecza:-)
Didi wczoraj mi tez zameldowal, ze nie moge rodzic, poki on sie nie wyspi. Ja mu powiedzialam, ze w nosie to mam, czy on sie wyspi czy nie, Bejbis jest tez jego dzielem, wiec nie ma tak dobrze:-):-)
 
:-D
... jak go nie dobudze to mu pozniej zrobie z tylnej czesci ciala jesien sredniowiecza:-)
Didi wczoraj mi tez zameldowal, ze nie moge rodzic, poki on sie nie wyspi. Ja mu powiedzialam, ze w nosie to mam, czy on sie wyspi czy nie, Bejbis jest tez jego dzielem, wiec nie ma tak dobrze:-):-)


haaha:-D:-D
wiesz a najlepsze bylo jeszcze mojego pytanie w czasie jak jechalismy do szpitala gdzie on mnie rozsmiesszal a ja nogi trzymalam na desce rodzielczej samochodu ( chyba ak sie to nazywa) ta przednia poleczka bo mi tk wygodnie bylo trzymac nozki a On do mnie no juz nie udawaj ze az tak Cie boli:-D:-D
 
Hej laseczki ja jestem w tyle, tak się rozpisałyście że nie nadążam czytać.Ja dziś jakaś jestem smutna, rano jak jechałam do pracusi to byłam tak szczęśliwa:biggrin2:, a teraz nie wiem co mi jest mam chandrę wszystko mnie wkurza:angry:.Może mi przejdzie,S dziś lecę odebrać wyniki, myślę że będą ok,ale to się okaże.
Pozdrawiam
Szczęśliwa trzymam kciuki.
 
:-D


haaha:-D:-D
wiesz a najlepsze bylo jeszcze mojego pytanie w czasie jak jechalismy do szpitala gdzie on mnie rozsmiesszal a ja nogi trzymalam na desce rodzielczej samochodu ( chyba ak sie to nazywa) ta przednia poleczka bo mi tk wygodnie bylo trzymac nozki a On do mnie no juz nie udawaj ze az tak Cie boli:-D:-D


Faceci co oni wiedzą o rodzeniu ;-).Jak mi odeszły(czytaj chlusnęły) wody to mój przysypiający małżonek powiedział że "Boże kochanie nie chciałem..."do tej pory nie wiem czego on nie chciał...
Lecę po córę do szkoły...
 
Hej laseczki ja jestem w tyle, tak się rozpisałyście że nie nadążam czytać.Ja dziś jakaś jestem smutna, rano jak jechałam do pracusi to byłam tak szczęśliwa:biggrin2:, a teraz nie wiem co mi jest mam chandrę wszystko mnie wkurza:angry:.Może mi przejdzie,S dziś lecę odebrać wyniki, myślę że będą ok,ale to się okaże.
Pozdrawiam
Szczęśliwa trzymam kciuki.
Kochana, no to lacze sie z Toba w bolu...wczoraj co chwile mi sie na placz zbieralo, tak po prostu i bez przyczyny. A dzisiaj od rana mnie lekki szlag trafia, nie mam ochoty na jakiekolwiek rozmowy zwlaszcza z dziadkami z parteru. Wkurzam sie dodatkowo, bo normalnie to bym wsiadla w autko i pojechala przynajmniej do szkoly rodzenia, ale kurde sie nie wykulam z bolaca lewa strona:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: siedzenie w domu mnie wkurza nieziemsko, tym bardziej ze od 1,5 roku mialam moze w sumie kilka miesiecy, ze bylam na chodzie:wściekła/y::wściekła/y: kurde, jestem w takim stanie, ze nic, tylko lapac za lopate i odsniezac las, bo wycinac to szkoda...:sorry2:
Faceci co oni wiedzą o rodzeniu ;-).Jak mi odeszły(czytaj chlusnęły) wody to mój przysypiający małżonek powiedział że "Boże kochanie nie chciałem..."do tej pory nie wiem czego on nie chciał...
Lecę po córę do szkoły...
hahahahahahaahahahahahhahahahahah doooooooobre:-):-):-)
 
Dla facetów poród....a nawet bycie w ciąży to rzecz której nie rozumieją, mój mąż cały czas się śmieje, i mówi że ja jestem w ciąży a on to wszystko przechodzi, ha ma też brzusio i się cieszy, mówi... wiem jak to jest jak bolą plecy..... i takie bajery. wiem że nie chce źle ale nieraz taka gadka doprowadza mnie do złości. a najlepsza jest moja teściowa ostatnio mówi,,.... a ty będziesz rodzić przez cesareke a to nie poród.Myslała że wyjdę z siebie ale taka jest rola .. Teściówek"

A ja i tak mało marudzę w ciąży .....tak przynajmniej mi się wydaje.
 
reklama
szczesliwa trzymam trzymam kciuki za ciebie i malenstwo, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze

ziuziunia witaj wsrod kwietniowek

skunkanka niezlego masz meza:-D gratulacje dla kuzynki mam nadzieje ze jak ty zaczniesz rodzic to twuj wkoncu wstanie:tak:

widze ze mialyscie przygodew z tatinek-trollem:szok: porazka co kogo obcodzi o czym my tu piszemy, nie podoba sie to spadac
co do owocow morza to ja se darowalam podjadanie ich w ciazy choc bardzo je lubie ale jak juz urodze to se walne taaaaka porcje:-D
 
Do góry