reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwas foliowy i witaminy w ciąży. Co i ile ?

Na początku nie musiałam brać witamin, dopiero później lekarz mi je zalecił.
Jak dla mnie preparaty witaminowe to standard w ciąży...
 
reklama
Ja mam propozycje-zamisat bawic sie w lekarzy i doradzac.....lepiej posluchac sie prawdziwego lekarza i tyle. Jesli zalecil-bierz....jesli nie to znaczy, ze widocznie nie ma potrzeby brac.
 
Ritmusia jakby Ewa87 była pewna decyzji swojego lekarza nie pisałaby tutaj swojego zapytania względem witamin. A bycie na forum chyba ma taki cel...
 
Ritmusia jakby Ewa87 była pewna decyzji swojego lekarza nie pisałaby tutaj swojego zapytania względem witamin. A bycie na forum chyba ma taki cel...


Kazdy pisze co innego.....moim zdaniem dziewczyna mętliku moze dostac..... :-)
p.s. Przepraszam za to co napisze, ale skoro nie jest pewna decyzji lekarza to jak moze byc pewna tego, ze na forum dostanie trafne rady? Dziewczyny na pewno kazda z was ma troche racji, ale jednak lekarz to specjalista-po cos szkoly konczyl....
 
Na zajeciach z gin, taki stary lekarz opowiadal nam jak to byl mlody, niedoswiadczony i usg jeszcze na swiecie nie bylo. przyszla do niego matka z corka, 14letnia (!) ze cos sie niedobrego z mala dzieje. chcial ja zbadac - dziewczynka byla dziewica - wiec badal per rectum. Macica wydala mu sie dziwna - powiekszona. Poprosil starszego kolege, ten wlozyl palec i po chwili mowi: "co ty? 12 tyg ciazy rozpoznac nie mozesz?"
wiec jak widzisz cuda sie zdarzaja:)
moze ja nie klamie? :) pozdrawiam Cie serdecznie.
 
Kazdy pisze co innego.....moim zdaniem dziewczyna mętliku moze dostac..... :-)
p.s. Przepraszam za to co napisze, ale skoro nie jest pewna decyzji lekarza to jak moze byc pewna tego, ze na forum dostanie trafne rady? Dziewczyny na pewno kazda z was ma troche racji, ale jednak lekarz to specjalista-po cos szkoly konczyl....


I dlatego większość stwierdziła żeby słuchała jednak rad lekarza:blink:
 
:-) zgadza sie. Ja od poczatku braam tylko folik. Badania co miesiac wychodza idealnie. Jestem w 34tc i mala wazy 2660.
Wazne jest tez jaki styl zycia prowadzi sie przed ciazą.....ja zawsze zdrowo sie odzywialam. Nigdy nie mialam problemu z niedoborem witamin.
Kazdą pacjentke trzeba traktowac indywidualnie. :-)
 
reklama
Zgodzę się z Tobą w 150%:tak::tak::tak::tak:
Ja mam wręcz zakaz brania witamin.... :baffled: Kwas foliowy w dużej dawce brałam do samego końca 4 miesiąca bo tak musiałam. A wyniki mam doskonałe.:-)
 
Do góry