reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwas foliowy i witaminy w ciąży. Co i ile ?

Feminatalu nie zażywałam, teraz piję Prenate Elite już kolejny miesiąc i czuje się po nim dobrze. Cena jest rozsądna tj. ok 26zł, zapach czekoladowy, ma wszystkie niezbędne witaminy tj. m.in. kwasy Omega-3 i kwas foliowy.
 
reklama
Witam gorąco :)
Ja brałam Centrum Materne, ale miałam po tym STRASZNE nudności...:sorry2:
I lekarz przepisał mi PRENATE ELITE, witaminy z kwasami omega:-)
I przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolona..:tak:
Fajnie się je łyka, bo są śliskie, nie przyklejają się do gardła jak materna no i dodatkowo maja kwasy omega.
Super, polecam :) :) :)
Pozdrawiam :-);-)
 
Ja piję Prenate Elite wg zalecenia lekarza. Tabletki są żelowe, łatwe do połknięcia, o zapachu czekoladowym, cena niewygórowana, ok 26 zł. Czuję się po nim dobrze, zawiera m.in. kwasy Omega-3 i kwas foliowy, więc nie trzeba łykać dodatkowej tabletki folica. Polecam :tak:
 
Ja zażywałam na początku Feminatal, ale źle się po nim czułam, co wydało mi sie dziwne bo bardzo wiele dziewczyn go zażywa i poleca, a jednak mój organizm go nie tolerował. Ja zmieniłam Feminatal na Prenate Elite i jak narazie jest ok. :-)
 
Najpierw piłam Feminatal, ale miałam po nim nudności i lekarz przepisał mi Prenate Elite,piję je codziennie. Do tego jem spore ilości warzyw i owoców. Odkąd piję witaminy, odstawiłam Foilic. Pozdrawiam
 
A ja jak byłam w ciąży brałam tylko folik do końca pierwszego trymestru, a później już nic. Dobra dieta, bogata w witaminy :-). Pod koniec ciąży dokuczały mi bardzo skurcze łydek(potrafiłam płakać z bólu jak mnie złapało), więc lekarz zlecił brać magnez i żelazo :tak:. Pozdrawiam
 
reklama
Ze wzgledu na zla dostepnosc feminatalu 400 w ostatnim czasie lekarz zmienil mi na prenate elite. Niestety chyba organizm zle toleruje bo czysci mnie jak psa po obierkach...
Slyszalam tez dobre opinie o Prenatal DHEA ale nie uzywalam.
 
Do góry