reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kupki-temat rzeka

Powiem tyle emiolka24 współczuję Twojemu synkowi. Jak można pozwalać na coś takiego!!! To że teraz w Twojej ocenie nic mu się nie stało to nie znaczy że nie odbije się to w przyszłości na jego zdrowiu -oby nie. PRZERAŻAJĄCE !!!
 
reklama
kakarolina moje dziecko juz dawno chodzi. Pilnuje je i owszem zdarzają sie stłuczenia jakieś, bo nie sposób upilnować małego żywiołu ale nie pozwalam żeby z łóżka spadało i to "średnio trzy razy w tygodniu" ludzie !!
 
Dziewczyny mam problem z kupką mojej córki. Za pare dni skonczy 4 mce i jest na cycku. Niesety od 2 mcy pojawial sie problem zrobienia kupki...zginanie nożek nie pomaga, mielismy probiotyk biogaia - do kitu, depribat-również bo pluła nim:baffled: i poszedl w ruch termometr - robi raz dziennie lub co 2 dni ale kupka jest bardzo gęsta o konstystencji gęstego karmelu:dry: ostatnimi czasy az płacze przy robieniu kupki-tak źle nie było jeszcze i wprowadzilam soczek jabłkowy - juz 5 dzien pije ale nie widze poprawy-dziś zaaplikowałam czopka bo męczyla sie strasznie:-( czy dopiero wprwoadzenie dan słoiczkowych pomoze jej unormalizowac stolce czy macie jakies pomysly:sorry2:
 
Dziewczyny mam problem z kupką mojej córki. Za pare dni skonczy 4 mce i jest na cycku. Niesety od 2 mcy pojawial sie problem zrobienia kupki...zginanie nożek nie pomaga, mielismy probiotyk biogaia - do kitu, depribat-również bo pluła nim:baffled: i poszedl w ruch termometr - robi raz dziennie lub co 2 dni ale kupka jest bardzo gęsta o konstystencji gęstego karmelu:dry: ostatnimi czasy az płacze przy robieniu kupki-tak źle nie było jeszcze i wprowadzilam soczek jabłkowy - juz 5 dzien pije ale nie widze poprawy-dziś zaaplikowałam czopka bo męczyla sie strasznie:-( czy dopiero wprwoadzenie dan słoiczkowych pomoze jej unormalizowac stolce czy macie jakies pomysly:sorry2:
J a właśnie teraz jestem na etapie że moja nie może zrobić bidulka;)Stosuję biogaię ale zobaczymy dopiero 4 dzień....oprócz tego piję herbatkę bobofen bo mała jest za mała aby jej podać....ponoć wyszły super nowe krople nazwa Albo TALINEX albo KALINEX położna mi mówił przez tel ale nie usłyszałam dobrze:)
 
jak moj niunia miała problem ze zrobieniem kupki podawałam jej Espumisan w kropelkach. Muszę powiedzieć, że pomogło. Kładłam ją tez do spania na brzuszku.
 
Próbuj delikatnie uciskac brzuszek po linii okręgu w kierunku wskazówek zegara, tak pokazywala mi pediatra. Dawalam synkowi tez herbatke ulatwiajaca trawienie z hippa i sama niewiem, co pomoglo, herbatka czy masarz, ale przeszlo i jest ok.
 
Witam!Mam problem z moim 2 miesięcznym synkiem,Od paru dni robi zielone kupki ale tylko nad ranem.Pręży się i trochę popłakuje.W ciągu dnia jego kupki są normalne żółtego kolorku i nie popłakuje tak bardzo ale pręży się i ma gazy.:-(Nie wiem co mam robić,czy iść do lekarza.Proszę o jakiekolwiek porady:zawstydzona/y:
 
reklama
Moja mała też przez jakiś czas miała zielonkawe kupki. To może być objaw zbliżającego się ząbkowania. Przeszło po ok. 2 tygodniach, nie byłam u lekarza. Dziecko zachowywało się normalnie, nie było markotne, jadło (karmię piersią), piło, było wesołe. Nie miała wodnistych kupek, nie było kupek więcej niż 4 dziennie. Obserwowałam i jak mówię samo przeszło, teraz zdarzają się zielone - po brokułach :)
Obserwuj dziecko, jeśli zachowuje się jak zwykle obstawiam, że samo przejdzie. Na gazy podaj kilka kropelek Espumisanu dla niemowlat - mojej małej pomogło.
 
Do góry