reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

dzieki za rady i słowa pocieszenia, bo mój mąż tak spanikował, że juz chciał po doktora dzwonić
mam nadzieje, że mała już zrobiła kupkę, bo teraz śpi, albo zrobi po kąpieli tak jak wczoraj, bo wczoraj tez przez pół dnia nie robiła, a po kąpieli 3 razy
 
reklama
Filip poczatkowo robil kupy przy kazdym jedzeniu, potem dwie na dobe, pozniej jedna, a w tym tyg. co trzy dni - my przyjmujemy to ze spokojem. ;D
 
Moja Oliwia już od dłuższego czasu robi zieloną jak trawa kupę, na dodatek strasznie cuchnącą, ale regularnie 1 do 2 razy dziennie. Czasem mam wrażenie, że boli ją brzuszek :(. Nie wiem czy to normalne. Karmię ją Nan 1 i piersią (głównie w nocy i to bardzo mało), raz dziennie przepajam Herbatką ułatwiającą trawienie z Hippa, poza tym niunia przyjmuje 5 kropelek Cebionmulti i 2 krople Vigantolu(może za dużo?), ja staram się nie jeść tego co mogłoby jej zaszkodzić, ale piję codziennie 1kawę. Oliwka 19 skończy 4 m-ce.
 
A czy Twoja córcia jest wcześniakiem? Pytam, bo dużo vit. d dostaje. Do tego cebion multi, w ktorym też jest D3 (o ile dobrze pamiętam) i sztuczne mleko też jest witaminizowane z tego, co wiem. Konsultowałaś tę ilość witamin z lekarzem? Przedawkowanie D3 może być niebezpieczne.
 
Witam wszystkie mamy!

Jestem mamą dwumiesięcznej Natalki i ostatnio mamy problem z kupkami. Cały czas karmię piersią i do tej pory było wszystko OK (był czas że były kolki ale minęły dawno temu) mała teraz żadko robi kupki. przedtem były dwie dziennie i to dzień w dzień teraz jedna na dwa dni (kupka jest normalna żadka koloru musztardy).Męczy się tak jakby chciała zrobić ale nie może, kładę ją na kolanie i masuję plecyki ale tylko głośno odchodzą gazy, czasami udaje się zrobić kupkę po wielkim masowaniu i ugniataniu brzuszka. Czy jest jakaś mama która miała taki przypadek u swojego maleństwa i co jej podawać? Narazie daję Lakcid i trochę pomaga, ale nie wiem jak długo można go podawać.

 
Witaj!!!
ja rrrrównież miałam podobny problemik jak mój synek miał ok 2 miesiecy,tez karmiłam go piersia a mimi to z dnia na dzien przestał robic kupki,lekarz mi powiedział ze niestety tak czasami sie dzieje,kazał mi uwazac na to co jem.
Nie mogłam jesc ryzu bo zapycha , bananów.
Mi pomogły suszone śliwki jadłam dziennie ok 8 -10 sztuk i mały zaczął robic kupy.
Mam nadzieje ze ci to tez pomoze :)
 
reklama
ja stosowalam PROSZEK TROISTY dostepny jest w aptece kosztuje ok. 6 zl;
podajesz go malo.....doslownie na czubek noza,mieszasz ze swoim mleczkiem i tak 3 razy dziennie;
moim dzieciaczkom pomaga a teraz podaje mu mojemu 5-ci- m-nemu synkowi
 
Do góry