reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kupki-temat rzeka

reklama
moja mała miała białe grudki - takie wiem, że są normą przy karmieniu piersią. śluz też się zdarzał, rzadko - doszłam do wniosku, że to glutki - bo mała często ma przytkany nosek, psikam jej sól morską i większość wydzieliny spływa jej do brzuszka - nie wszystko udaje mi się wyciągnąć fridą :sorry2:
nie spotkałam się z takimi grudkami o jakich Ty piszesz :-( może faktycznie spróbuj zamówić wizytę do domku a jak nie, to niech mąż pójdzie gdzieś na konsultację z pampersem :tak:
 
jedna-dwie a kolor zołty....
a boli go brzusio? bo jesli zolte i 1-2 dziennie to wszystko wydaje sie ok i moze nie potrzebnie sie martwisz:sorry2:...Nie wiem jak pomoc.... Moja mala robi 2-3 dziennie. Poza mlekiem je bardzo malo, bo nie chce wiecej , ale odkat zaczela jesc stale pokarmy kupki sa gestsze, wczesniej tez zdarzala sie prawie sama woda....
Jesli chodzi o czerwone plamki to pewnie jakas alergia... nie mam pojecia:confused::confused::confused:
 
a czy te kupki mają śluz - jesli tak to wydaje mi sie ze mleko zostało zmienione na nieodpowiednie... czesto dziecku nie pasuje bebilon pepti, innemu nie pasuje nutramigen - trzeba niestety próbowac...
dakesz małemu kaszk ryżowe? one zagęszczą kupy... choc z drugiej strony mój bąk jakos specjalnie twardych kup nie robił... zazwyczaj były własnie luźne.... jak jedna, dwie - to dobrze, w normie...
 
Najważniejsze że kupy są żółte.:tak:
No i skoro jedna dwie to może taki jej urok że rzadkie ;-)

Marchwianka zatwardza, kaszki ryżowe też ;-):tak:

A i obserwuj czy te plamki się pojawiają od tak czy po jakimś pokarmie...
 
Witaj,
nie zawsze zupki i marchew zagęszczają kał moja Majka właśnie po nich ma największe rozwolnienia szczególnie po gerberach to jest coś strasznego ;/ o plamkach musisz koniecznie poinformować lekarza bo może być to klucz w sprawie. Swoją drogą Majka też robiła rzadkie kupki aż do 7 mieś a teraz jest już dobrze. Ale tak czy inaczej powiedz lekarzowi o plamkach ;-)
 
Hej dziewczyny. Moj maly tez ma od poczatku rzadkie kupki. Pojawil sie sluz wiec doktor przepisal nutramigen. Niestety nic, dalej to samo. Pozniej byl bebilon ha. Po tym mleku byly papkowate, ale strasznie smierdzialy i byly zpienione. Podobno tez nie powinno tak byc. Teraz jestesmy na bebilonie pepti i poprawy nie ma. Rece mi opadaja
 
Mam pytanie do mam, których maluszki miały problemy z robieniem kupy. Po jakim czasie problem ustapił ? U nas zanim mała zrobi kupę, to godzinę steka, napina się, pręży a nawet płacze. Kupki mają prawidłowy luźny wygląd ale i tak jest problem z ich oddawaniem. Na szczęście aktualnie jest ich 3-4 dziennie a nie 10 jak na początku :-)
 
reklama
Nie napisalas jak karmisz swoje dziecko.Moja corka jest na butelce i mialam z nia podobny problem(tylko ze tych kupek robila 3 dziennie).Tez byl placz,prezenie.Ale po zmianie mleka na bebilon comfort(wczesniej byl bebilon)i podaniu syropu debridat(na recepte)nie mam juz na szczescie takiego problemu:-)
 
Do góry