reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinarne zachcianki Marcówek :)

03.2013 u mnie jest roznie z tym jedzeniem. przez pierwsze 3-4 miesiace bardzo sie pilnowalam. ze musi byc zdrowe, odżywcze, regularnie itd. Potem zaczeły mi sie troche zachcianki i smaki i troche sobie pofolgowałam. staram sie nie przeginac ale miec tez troche przyjemnosci ; )
 
reklama
coraz częściej łapię się na tym że jak zjem coś ostrego to zaraz potem muszę zagryźć czekoladą, mój mężulo patrzeć nie może jak jem chilli a potem zagryzam kinderka :-p
 
Anka sama trzesz ziemniaki czy urzywasz robota? Ja wlasnie szukam jakiegos dobrego sprzetu co by ladnie scieral surowe warzywa mozecie cos polecic dziewczyny?
 
reklama
noelka ja mimo ze dostalismy super ekstra wypasiony robot to jednak placki ziemniaczane i tak dalej trzemy na tarce ręcznej, takie wychodza najlepsze :)
 
Do góry