reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinarne zachcianki Marcówek :)

Deizzi mmhh... z tymi pierogami z grzybami to mi zapachniało wigilią... chyba skusze sie i zrobie tez wczesniej niz w grudniu ;)
A dzisiaj racuchy z jabłkami bo chodzą juz za mna od kilku dni
 
reklama
U nas dziś tortilla z kurczakiem ;)
A ja aż się boję stanąć na wagę..praktycznie nie ma dnia, żebym nie wciągnęła pączka, albo prawie całej tabliczki czekolady..ale mam taką chcicę na słodkie, że szok!
 
Dziewczyny, u mnie to samo... a to wafelki, a to czekolada.. a ostatnio nawet pochłonęłam paczkę czipsów :zawstydzona/y:.
Chyba teraz dopiero zacznie się tycie :dry:.
 
mnie tez od jakiegos czasu ciągnie do słodkiego (od 3 dni na sniadanie jem miód;) )
a dziwne jest to tym bardziej ze:
1 będzie chłopak
2 nigdy słodyczy nie lubilam i nie jadłam
 
a ja dzisiaj robiłam 3 rodzaje puree: z groszku, marchewki i ziemniaków... Do tego pieczeń z sosem i kalafior... Sz. zjadł wszystko, a ja prawie nic, bo mi zaraz było źle... Mały daje popalić, kopie po wszystkim co mam w brzuchu, więc może przez to nie mogę za dużo jeść... W każdym razie jedzenie było dobre:)
 
Hej Dziewczyny :)

jak u Was jest ze zdrowym albo po prostu odżywianiem w ciąży ?
Czy jecie więcej warzyw, owoców ?
Ja staram się coś lepszego w siebie wciskać ale nie zawsze wychodzi i zaaawsze jak zjem jakieś frytki, chipsy czy nawet parówki to mam straszne wyrzuty sumienia :(
Piję dużo 100% soków i tym trochę nadrabiam ...
ale może macie jakieś pomysły czy nawet gotowe przepisy na coś dobrego a zdrowego i pożywnego ?
Ja od siebie mogę polecić fajny przepis na zupkę z zielonego groszku
(link: Raz Dwa Trzy Kuchnia: Kremowa zupa z zielonego groszku ) zamiast z kostki to robię ją na wywarze z kury.

Może jeśli macie jakieś propozycje to coś wrzucicie i zrobimy dla siebie i dzieciaczków coś dobrego ? :)
 
reklama
Warzywa i owoce jem codziennie, ale nie wiecej niz wczesniej.
Biore witaminy wiec czasami niezdrowe rzeczy też pożeram:-D
Ogólnie lubię sałatki więc jak mam sałate, ogórka, pomidora i cebulkę nie myślę zbyt dużo tylko kroje i pożeram z sosem do sałatek.
Na śniadanie i kolacje dorzucam do kanapki ogórka zielonego i pomidora. Wcześniej nie zwracałam na to uwagi
Dziś robiłam bitki, kluseczki i do tego buraczki. Pychotka
 
Do góry