reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinarne zachcianki Marcówek :)

A propo robota kuchennego, czy przydał Wam się ( mówię o mamusiach, które już mają pociechy) do robienia zupek dla dzieci na przykład? Bo ja się tak zastanawiam czy nie warto by zainwestować :) ale nie mam doświadczenia w tych wszystkich papkach dla maluchów, czy tak naprawdę robot będzie potrzebny...
 
reklama
ja używałam blendera i to takiego najzwyklejszego z tesco. gotowałam np pierś z kurczaka, ziemniaczka, brokuła i raz dwa miksowałam z masełkiem. nawet mi smakowało hihi. robot sam w sobie mi się nie przydał.
 
a ja dziewczyny uwielbiam zupki krem - czosnkowa, dyniowa, pieczarkowa, koperkowa, z zielonego groszku, soczewicy, itp. blender to dla mnie podstawa :tak:
 
Ja też kupiłam blender, bo gotowałam Tymkowi i u mnie bardzo się przydał. A jak miał mieć coś do żucia, to mięso kroiłam na drobne kawałeczki, a resztę miksowałam :-)
 
Dzieewczyny, mam pytanie, co z wędzoną makrelą? Można jeść ? Dziś na śniadanie zjadłam troche i po fakcie zastanowiłam sie co zrobiłam. Czy aby nie zaszkodzi czy mogą być w niej jakieś bakterie szkodliwe itd. Co do surowych ryb i mięs wiem że tak no ale makrela chyba nie jest surową rybą więc sama już nie wiem, ratujcie...
 
reklama
nawet jak zjadłaś troszke to myslę , że nic złego się nie stanie. Ja czytałam , że makreli lepiej nie jeść ale tej wędzonej. Taką świeżą (morską) można tyle , że trzeba usmażyć
 
Do góry