reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinarne zachcianki Marcówek :)

reklama
banankowa tortille mielismy w zeszla sobote z pycha sosem czosnkowym:)tez sami robilismy.ale i tak mi smaka zrobilas:)
grochowke tez ostatnio robilam,moj stwierdzil ze prawie jak wojskowa:)mi niestety nie podeszla i byl kibelek.
a dzis wypilam 2 l soku pomidorowego i gotuje zupe pomidorowa jakos to mi teraz smakuje. no i od wczoraj mielismy pierogi ze sliwkami.a no i szarlota sie juz piecze :) na dzis tyle z papu :)
betina a jak bys slyszala jaka to ona zmeczona. babcie noga boli to ja jeszcze bardziej he dla mnie to chory czlowiek.
 
Kiniusia u mnie jutro chinszczyzna
Standardowo w niedziele jemy w restauracji. Już nie pamiętam kiedy jedliśmy w domu:confused:
Ale marzy mi sie obiadek u mamy z kluskami, roladą i kapustą ehhh

Zauważyłąm że jem na ostro, oby żołądek nie zaczął buntu siać.
 
to ja dzisiaj moją kulinarną zachciankę będę musiała spełnic sobie sama ;)
naleśnik z nutelle i bananem
 

Załączniki

  • S7001458.JPG
    S7001458.JPG
    27,2 KB · Wyświetleń: 29
Dzisiaj robiłam obiad dla 10 osob. Był kurczak pieczony, ryz z fasolka i kurkuma, gotowana w całości malutka marchewka al dente, salatka z roszponki suszonych pomidorów i kawałków surowego kalafiora. A na deser muffinki kokosowe i kruche ciasto z czekolada i karmelem! Pychota. Na kolacje za to zapiekana bagietka z czosnkiem, pomidorem, serem gouda, oliwa i listkami bazyli.
 
A powiedzcie mi, jecie jakoś więcej/większe ilości czy tak jak dotychczas tylko częściej?
Jak dłużej czegoś nie zjecie to też Was mdli?
Podobno max przerwa między posiłkami u ciężarnej nie może być dłuższa niż 6 h (nie dotyczy to nocy).
 
reklama
Ja do tej pory jadłam dość często, ok. 5 posiłków dziennie, tylko małe ilości. A teraz po prostu te posiłki są troszkę większe, na przykład zamiast 1 kanapki zjadam 2 na śniadanie. I częściej też przegryzam owocami i warzywami. Ale dłużej niż 4-5 godzin raczej nie jestem w stanie wytrzymać... no chyba, że jest to obfity obiad (staram się takich unikać) - wtedy nie jestem w stanie zjeść nic aż do rana...

No i generalnie jestem zdecydowanie bardziej głodna od rana niż po południu. I na to akurat szczególnie nie narzekam..:-D
 
Do góry