reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kulinaria czerwcóweczek :-)

myszkajoasia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2014
Postów
849
Dziewczyny dzielimy się tu różnymi propozycjami na obiad , śniadanie , kolację a tak ,że piszemy na co mamy ochotę w sferze kulinarnej :-D
 
reklama
Dziś ochota na...serek wiejski:D generalnie wszystkie serki, kefiry mile widziane;) A na obiad zaserwuję dziś piersi z kurczaka w papirusie + ziemniaczki+ mizeria
 
u mnie dzisiaj gołąbki z ziemniaczkami i kompocik :) a dodatkowo do mojego gołąbka daję fetę :) mniam :)))

na śniadanie był jogurt z musli i melonem + herbatka z cytrynka :)
 
ooo..ja też lubię serek wiejski;d muszę kupić;d często kupuje twaróg półtłusty i smaruje na kanapce a na to dżem albo powidła ze śliwek. Dziś na obiad pomidorowa:)
 
Dziewczyny :szok: podajcie mi swoje przepisy na pierniczki :szok: bo mi młody nie daje żyć a z internetu jakoś nie lubię brać :baffled:
 
U mnie dzisiaj na obiad kasza z gulaszem. Nagotowałam tyle, że na jutro starczy :) Kurcze szkoda, że wcześniej nie poczytałam o tym serku wiejskim bo byłam w sklepie a teraz zrobiłyście mi smaka ;p
 
reklama
U nas dzisiaj ziemniaki duszone, jajo sadzone, buraczki i maslanka. Właśnie z antkiem zjedlismy mizerię mmm...
 
Do góry