reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kuchnia majowych cieżaróweczek ;-) (nasze zachciewajki i pomysly na obiady)

reklama
Od przedwczoraj chodzily za mna jablka w ciescie.Zrobilam pare,po czym zjadlam pol jednego i koniec.I po co ja sie nabieram,ze uda mi sie cos zjesc na co mam ochote.Tak samo bylo z ogorkami malosolnymi.Ostatnio jem tylko kawalki czekolady(bo nie wraca w razie czego) i fenekul wloski(bulba kopru wloskiego).
 
hej dziewczyny:-)

widze,ze nie jestem sama jesli chodzi o szukanie czegos,co mozna w siebie wcisnac,albo cos w tym stylu,ze mam na cos ochote,zrobie to sobie i nagle jak zaczynam jesc to juz mi to nie wchodzi,dziwne,ale takie sa uroki ciazy,szczegolnie na poczatku :-)

dzis zjadlam jajecznice z podsmazanymi pomidorami i papryka,powoli robie sie glodna i nastepnym jedzeniem na dzis bedzie ostra zupa z mleka kokosowego,juz od wczoraj to za mna chodzi :)

wczoraj mialam bigos,ale duzo go nie zjadlam,a nie wiem kto wpalaszuje ten caly garnek,ktory zrobilam,bo maz nie cierpi bigosu,a innych domownikow brak,no oprocz kotow,hehe

pozdrowionka i milej soboty!
 
A ja dzisiaj robię blenderem czekoladowe milkshakes :)
lody czekoladowe
kakao rozpuszczone w mleku
starta czekolada - zmiksować wszystko
na wierzch bita śmietana, posypac kakao i czekoladą, ewentualnie jeszcze jakieś czekoladowe ozdoby :) tak sobie dzisiaj wymyslilam :)
 
Carmella(prawdziwe imie czy tylko taki nick?)

propozycja swietna,az nabralam ochoty :) ja wlasnie wcinam marsa,zupy nie ugotowalam,bo mialam lenia,zasnelam,wstalam z jeszcze gorszym leniem,zjadlam bulke i gnije wrecz na kanapie,zamiast sprzatnac w domu,eh.

Tez macie teraz tak malo energii i lenia?pocieszcie,ze nie jestem sama...
 
reklama
Do góry