reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto w trakcie in vitro (ivf)?

Kochane, ja jestem po zabiegu in vitro. Obecnie czekam na drugi transfer. Poza dojrzałym i dość późnym wiekiem jak na ciążę (mam 40 lat) nie mam problemów zdrowotnych, które utrudniałyby mi zajście. A jednak, nie udawało się. Wiem, że to późny wiek, jednak albo nie mogłam sobie pozwolić na dziecko finansowo, albo nie było czasu... Po roku starań udaliśmy się do Invikty. Przebadali nas. In vitro okazało się dla nas jedyną szansą na dziecko. Dziewczyny, czy komuś udało zajść się w ciążę z pomocą ivf w takim wieku? Lekarze dobrze rokują, jednak chciałabym to usłyszeć od kogoś bezpośrednio.


W lutym skończyłam 39 lat, i w styczniu ruszylismy do działania. 1 stymulacja a w marcu z transferem 1 jedynego zarodka.
Staraliśmy się o dziecko ponad 9 lat, oboje mamy dzieci z poprzednich małżeństw natomiast razem nam się nie udawało- moze za mocno chcieliśmy i była gdzies blokada.
Wybraliśmy Invicta Warszawa i byl to strzał w 10. Pierwsza konsultacja dr Palaszewski, przepisal nam tabletki antykoncepcyjne, zrobiliśmy dodatkowe badania, które okazały się średnie.
Kolejna wizyta juz u doktora Górskiego gdyż poprzedni lekarz przeszedl operacje i przebywał na zwolnieniu. Mialam chwile zwatpienia bo o dr Palaszewskim krążą bardzo dobre opinie, natomiast trafiliśmy pod opiekę młodego lekarza, który wielokrotnie pokazal nam ze jest dobrym specjalistą i zalezy mu na naszym sukcesie. Podczas stymulajo konsultował się z innymi lekarzami by ta przyniosła jeszcze lepsze efekty.

Jutro zaczynamy 24 tydzien, w brzuszku córeczka. Termin na początek grudnia wiec urodze małą na 2 mc przed moimi 40 stymi urodzinami.

Trzeba wiezyc ze sie uda, po wyjściu z transferu mowilam do brzuszka i do męża ze jestesmy w ciąży choc z tyłu głowy mialam obawy.
 
reklama
Hej dziś zrobiłam betę wynik <0,5 czy to barak ciąży jestem 8 dpt jesteś szansa że wynik może się zmienić???
 
Hej dziewczyny dzis jestem 10dp3dt I jutro mam beta test
Nie moglam wytrzymac I zrobilam test z moczu
Czy widzicie kreske?
Jestem po 3 nieudanych inseminacjach I 3 nieudanych IVF. Ten musi sie udac!!
 

Załączniki

  • 20200910_145856.jpg
    20200910_145856.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 128
reklama
Do góry