reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

lkasia no widzisz, a może, głowy nie dam uciąć ale właśnie na forum gdzieś tu przeczytałam któraś dziewczyna pisała że właśnie to się jej w Invimedzie nie podoba że po stwierdzeniu ciąży już się nikt nami nie interesuje. Może i bym wolała tam zostać, nie wiem, musiałabym przemyśleć...no, ale na razie jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży...

Ewelajna86 nie nie! Absolutnie się nie załamuj! Może jest taka niska na razie, przecież nawet dr dała Ci nadzieję!
 
reklama
Maja, Kaja miło że jesteście;)) Walka nie jest łatwa, ale razem zawsze łatwiej;))

Ewelajna zgadzam się z Zuzą, trzeba sprawdzić ponownie i nie ma co gdybać, jesteś silna babka bo u nas nie ma słabych;)

Fusun nieustająco &&&.
 
Zula a u mnie narazie nic. Jak już pisałam byłam na konsultacji u prof. W z Białegostoku i jak narazie do wsześnia, października mam zalecony odpoczynek i relaks. A potem ostro ruszamy. Prof. stwierdził że trzeba zmienić stymulację. Postanowiłam że oddaje się w jego ręce;)))
Ja na razie dieta, muszę zgubić parę kilo. Pełna mobilizacja bo za miesiąc wybieram się na wesele;))) a i przed kolejną stymulacją też nie zaszkodzi. A co u Ciebie? Kiedy wracasz po maluchy?
 
Kaja zaciskam bardzo mocno kicuki, leczymy się w tej samej klinicę i u tego samego lekarza !!! Dlatego zaciskam z całych sił piąstki !! aby się udało !!!
Fusun w takim razie życzę spokojnej nocy !! i czekam na wieści jutro !!
Ewela kopa w dupę dostajesz!! i musisz wierzyć że będzie dobrze !! zaciskaam nadal kciuki !! wiara czyni cuda!!
 
DSC_0965.jpg i juz mam 9 miesiecy
 

Załączniki

  • DSC_0965.jpg
    DSC_0965.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
fusun, no to uzbrajam się w cierpliwość do jutra
ewelajna, jak ja bym chciała kiedyś choć taką betę zobaczyć. Musisz nabyć wiadro spokoju... Załamywanie się nie pomoże a tak jak sham napisała wiara czyni cuda
Nika a czemu taką długą przerwę masz? Czym to było spowodowane? Ja mam zamiar zaraz po ślubie wrócić po maluchy czyli dzieś końcem lipca. Mam nadzieję, że nic nie stanie mi na przeszkodzie choć powiem szczerze, że jakoś mam wrażenie jakbym miała coś z układem moczowym. Wogóle boli mnie jakby jajnik przy siusianiu i kolor moczu rannego też mi się jakoś nie podoba - jest taki ciemny. Muszę iść go zbadać chyba:-(
 
Maya25 witaj :-).
zula jak dostanę ten spray to wstawię foty ;-). Ostatnio śniło mi się, że mi rodzinka wytraciła połowę, bo mieli katar i myśleli, że to krople :szok:

Wiecie co, właśnie dzisiaj oglądałam na RTL2 program o in vitro, o pragnieniu posiadania dziecka. Nie wiem jaki był tytuł, bo przegapiłam początek, ale od razu pomyślałam o tej rekrutacji na naszym forum do programu telewizyjnego. Jak wiadomo wiele programów w tvn to polskie wersje tych niemieckich właśnie z RTL2 i dostałam olśnienia, że to o taki program może chodzić. Wszystko było pięknie pokazane, w jednym odcinku chyba 3 pary, ich krótka historia, scenki z kliniki i wynik. Płaczę do teraz, bardzo się cieszę, że zobaczyłam jak to tutaj wygląda. Szkoda tylko, że nie pokazali stymulacji, tylko od samej punkcji.

Znalazłam tytuł: Wunschkinder.
 
reklama
Czesc Dziewczyny!!! za chwilę jadę na badania , to jest straszne chciałabym zasnąć i obudzić się za jakiś czas nie przechodzić przez to wszystko a niestety najgorsze przedemną:-(
 
Do góry