reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

witajcie
JA niestety niemam dobrych wieści. niestety się nieudało :( beta w 12dpt tylko 12,83 :( Załamana jestem. P doktor prosiła żebym jeszcze w piątek zrobiła bete ale raczej nieurośnie :(
 
reklama
Hej dziewczyny wlasnie przez przypadek wpadlam na temat o in vitro, artykul jest z stycznia ale chodzi mi dokladnie o kometntarz pod artykulem odnosnie programu realizowanego przez TVN - komentarz dodany 5 dni temu wiec chyba aktualny moze ktoras z was chciala by skorzystac, w gre wchodzi niby darmowe leczenie....Szczerze mowiac ja czasami mysle o tym ze chcetnie bym wystapila w takim programie i opowiedziala wszystko - jak ciezko to wszystko przetrwac i na jaka ciemnote czasem natrafiamy...

In vitro - krok po kroku
 
witajcie
JA niestety niemam dobrych wieści. niestety się nieudało :( beta w 12dpt tylko 12,83 :( Załamana jestem. P doktor prosiła żebym jeszcze w piątek zrobiła bete ale raczej nieurośnie :(

Ewelajna86 - ja niestety specjalistka nie jestem ale narazie betka pozytywna wiec szansa jest - moze troszke niska ale jak wiadomo implantacja mogla byc pozniej, nie ma co trzeba powtorzyc za dwa dni i zobaczyc przyrost, jeszcze nic straconego j amocno wierze ze pojdzie w gore
 
Maja tak, Invimed prowadzi ciaze...ale ja sie leczylam w warszawie Ty z tego co widze wrocalw...

fusun to czekamy do jutra;;;..musi byc dobrze, bo dawno nie bylo pozytywnych wiesci:tak:
 
Dziękuję Dziewczyny za przywitanie. Widzę jakim jesteście dla siebie ogromnym wsparciem, dlatego tym bardziej mi miło że mogę do Was dołączyć:-)

Fusum trzymam za ciebie kciuki za jutrzejszą betę!

Ewelajna86 ja dopiero rozpocznę pierwszą moja stymulację, ale wcześniej trochę podczytywałam dziewczyny i pamiętam jak nieraz pocieszały inne że niższa beta może być wynikiem późnej implantacji, w końcu beta skądś się wzięła, także trzymam również mocno kciuki za powtórną betę już dużo wyższą!
 
Kaja74 a mogę mieć pytanie ile komórek udało się uzyskać w wyniku stymulacji ? zapłodniły się tylko dwie? czym byłaś stymulowana? Pytam się gdyż sama mam jeszcze niższe amh i zastanawiam się czy jest jakaś szansa na większą ilość zarodków i jak to wyglądało u innych...
 
reklama
Maya25 w wyniku stymulacji miałam pobranych 6 komórek , 5 się zapłodniło ale do transferu przetrwały tylko 2
Ewelajna ta beta nie jest zła będzie dobrze musi &&&& ,
Fuson
trzymam kciuki, strasznie Ci kibicuję!!!
Ja strasznie boję się moich wyników niewiem co będzie jutro
 
Do góry