reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Joasia - dzięki za informacje, właśnie zadzwoniłam i się zapisałam. Ja nie mam konta na FB, ale chyba będę musiała założyć :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
joasia bardzo dziękuję za pamięć, ja niestety nie będę nikomu miejsca zabierać i tak nie skorzystam , bo niestety nikt mi nie zrefunduje całości , a 3 tys. co pewnie dadzą mnie nie urządza....jak się nie uda w czerwcu to 1 raz spróbujemy zaadoptować Blastusia i na tym kończymy :-) Nie uda się to jak mawia mój M " dzidziuś nam nie był pisany "
 
Dziewczyny czy mam rację myśląc że @ przyjdzie najpóźniej 7 dni po odstawieniu dupka:sorry2:
Dziś jest mój 28 dc ale ostatnio cykle mi się wydłużyły, najprawdopodobnie na wskutek pierwszej procedury, bo wcześniej była regularnie 30-31 dc. Owu miałam 21 dc, akurat w dniu scratchingu, teoretycznie druga faza powinna trwać 14 dni i tyle zazwyczaj mam czyli dziś 7 dni po owu czyli @ dopiero w przyszły pt:baffled: może duphaston coś zmieni. Brzuch mam już nabrzmiały, piersi sa tkliwe na dotyk. Już się nie mogę doczekać @, jak nigdy:tak:
 
Dziewczyny, wybaczcie, ale napisze mu, niech nie mysli, ze wszystkie rozumy pozjadal
Dlaczego, ja przez ponad roku leczylam sie u Dr Wasilewskiego. I z calym szacunkiem do niego, bo uwazam, ze to dobry specjalista, ale jest w stanie pomoc jak problemem jest jakas blachostka. Ja na leczenie u niego wydalam ponad 16 tys zl i mi nie pomogl. Wpedzil mnie tylko w depresje.... I po tylu badaniach, nawet zafundowal mi wizyte za 1000 zl :szok: u swojej zony....
Po tej wizycie, i po tym jak podliczylam ile juz wydalismy zapalila mi sie czerwona lampka. Skonsultowalam wyniki badan zony dr z prof w Wawie i jak uslyszalam, ze on sie nie moze pogodzic z tym jak niektorzy naciagaja ludzi. Juz nigdy wiecej tam nie pojechalam. Takze przeczytaj watek od pierwszego do ostatniego wpisu i jak jestes inteligentna, znajdziesz tam wszystkie odpowiedzi na nurtujace Cie pytania. I zaoszczedzisz nam frustracji na Twoja osobe....
 
Ostatnia edycja:
Gizas a od którego dnia cyklu masz brać luteinę? I w którym dniu będziesz miała crio? Wybacz ,że tyle pytam ,ale ja mam nadzieję już w czerwcu będę zabierać Eskimoska a to moje pierwsze crio i znów wszystko dla mnie nowe
darii a kim jest jego żona...tak z ciekawości pytam, bo jakas droga ta wizyta:szok:
 
Asia-77 ja podchodze do drugiej procedury od nowa bo miałam tylko jeden zarodek:-( A duphaston brałam od 16 do 27 dc czyli przez 12 dni. Scratching endo miałam 21 dc i wtedy dr powiedział że jest owu. Teraz czekam z niecierpliwością na @ żeby zacząć stymulację:tak:
 
reklama
aaaa....to juz rozumiem...sierota ze mnie :zawstydzona/y: wybacz :-)
a Fusun nie miała dzis testować??/ bo gdzieś lista daaaaleko...muszę pogrzebać
a mi dziś przyszły kolejne sikacze, żeby je wykorzystać musiałabym sikać od 0 dpt :-D masakryczna jestem :zawstydzona/y:
 
Do góry