reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Asia zona dr Wasilewskiego jest alergologiem. Zrobila mi testy na przeciwciala pokarmowe. Wizyta wraz z tymi testami kosztowala 1000 zl. Mowilam, ze ja nigdy nie mialam problemow z alergia pokarmowa. Pozniej dostalam info na maila na co jestem uczulona i reasumujac prawie na wszystko:szok: gluten, pszenica, grzyby, ziemniaki.... moglam jesc tylko kasze, warzywa i owoce. Wydrukowalam maila i poszlam do prof, jak to zobaczyl pyta co to jest :szok: W testach na przeciwcialach powinny byc jakies diagramy, czy cos tam, a przede wszystkim nazwa diagnostyki, a nie w mailu wypisane.... Ale powiedzial, ze tak czy tak, jezeli nie mam zadnych reakcji na pokarmy, to po co to.... Nie mogl sie pogodzic z tym, ze niektorzy lekarze wykorzytuja ludzkie tragedie zeby sie dorobic....
 
ASIA to mam nadzieje ze nie dlugo Ci sie tet tesy przydadza:p

Ja dzisiaj zrobiłam kolejny teścior...bo nie mialam dzisiaj objawów...przeszły nudnosci, jedynie sennosc...wiec zrobilam i druga krecha sie pojawia juz od razu, bez czekania, wiec chyba beta tam rosnie....przekonamy sie w poniedzialek, powinna byc kolo 1800...

No i non stop bym spała...to jest teraz mój priorytet:p
 
Fusun Kochana wybacz...jak widać zakręcona na maxa jestem:-p lekarz diabetolog tez stwierdziła,że ze mnie ciężki przypadek...okazało się bowiem,że przy cukrach 150-260 jakiś tam parametr z krwi co mi badała mam dwukrotnie ponad normę ...chodzi o to,że mam dwa razy za dużo insuliny...i bądź tu człowieku mądry, nawet poszła moje wyniki skonsultować do innej lekarki, ale suma sumarum mam odstawić metformax i przejść na dietę z ruchem fizycznym...
Za dużo na głowie, więc lecę 31 maja do mężusia na urodziny ( urodził się w dzień dziecka ) na 3 dni....i powiem szczerze już myślę, czy nie mają tam fajnych sikaczy:zawstydzona/y:
Muszę zająć jak widać czymś głowę...ostatnio wciąż myślę czy uda się szczęśliwie rozmrozić naszego Blastusia...chyba wiecie dlaczego:-(
 
No, witajcie babeczki!:-D wreszcie mogę zrobić suwaczek, byliśmy w klinice, słuchaliśmy serduszka, dzidzia ma już prawie 2 cm, wszystko jest w porządku,więc klinikę odwiedzę dopiero na prenatalnych :tak:No i w końcu powiedzieliśmy rodzicom, a tak wogóle mamy dziś I-szą rocznicę ślubu :happy::happy::happy: Chciałam zapytać, które witaminki dla ciężarówek były niewskazane, ktoś pamięta?bo nie wiem, jakie kupić, a dr mi nic nie polecił...?
 
Przepraszam, ale ponawiam posta.
Prawdopodobnie w tym cyklu nie rozpocznę stymulacji. Jeszcze biorąc antyki plamiłam i teraz miałam problem z rozpoznaniem 1 dc. Zadzwoniłam do doktora wczoraj i zlecił mi badania. Myślałam, że jednak jutro zacznę stymulację a tu dupa, jutro do powtórki Estradiol, który podobno jest już za wysoki :(

Dziś zrobiłam i są takie:
Estradiol 99,23 pg/ml
LH 7,02 U/l
Progesteron 0,4 ng/ml

Po telefonicznej konsultacji dowiedziałam się, że mam jutro powtórzyć Estradiol i znów zatelefonować. Jednak wyniki doktorowi się nie podobają. Prawdopodobnie od jutra znów antyki i kolejny cykl czekania, tylko co to zmieni skoro ja i tak po cileście będę plamić??

Dziewczyny jesteście skarbnicą wiedzy, pomóżcie co zrobić??
 
Drk moim zdaniem lepiej zaczekac ze stymulacja, az sie wszystko unormuje. Ja tez czekalam i to ponad 3 miesiace.
A co do anty, jezeli okaze sie jutro, ze jeszcze bedziesz musiala brac, popros o cos innego, niz co teraz bralas
Zycze Ci z calego serca, zeby badania wyszly lepiej, bo doskonale wiem co to znaczy przekladac stymulacje
 
reklama
Do góry