reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Lulin, Kaatik - współczuję Wam. Trzymajcie się kochane.

Masia123 - trzymaj się. Wiem, że jest Ci ciężko, ale się nie poddawaj.

Zuzia2011 - myślałam ostatnio o Tobie. Razem poprzednio testowałyśmy. Współczuję Ci, że Twoje blastusie nie zostały z Tobą, ale dasz radę podejść do nowej procedury, zobaczysz ( ja niestety mam tak zawsze, co podejście to nowa procedura).

Asia_77 - gigantka jesteś z tymi teściorami :-D Pamiętasz mam nadzieję, że one nie są zawsze mega sprawdzające się?

Drk - pomogłabym Ci z tym plamieniem, ale nie wiem o co chodzi niestety za bardzo. Ja ostatnio niestety też tak mam i to w dodatku nie przez antyki, ale po ostatniej stymulacji i ostatnim IVF ostatnie cykle mam tak, że przed @ mam 3, a nawet 4 dni plamienia. Mam zamiar sprawdzić w następną sobotę przy okazji innych badań dla endokrynologa AMH czy mi się nie zmieniło, no i może Estradiol ( tylko, że u mnie to on raczej będzie za niski).

Ps. Wiem, że nie powinnam pisać do tej osoby, ale napiszę - dlaczego - zapraszamy do podejścia co całej procedury IVF !!! Zobaczysz wtedy jak to niesamowita "przyjemność" nie móc spać, nie móc myśleć o niczym innym, kłóć się zastrzykami w brzuch ( ja np. osobiście po 3-4 musiałam sobie dziennie robić) i przeżywać każdą minutę tego czy będą komórki, potem czy będą zarodki do transferu,a wreszcie czy wyjdą te upragnione dwie kreski lub upragniona beta? Jak nie wyjdzie to nerwy mega, płacz (depresja nawet), a a jak wyjdzie to każda z tych do uda się jej przeżywa każdy dzień ciąży i marzy, żeby już było po. JESTEM MEGA SZCZĘŚLIWA, ŻE SĄ TAKIE DZIEWCZYNY JAK TUTAJ I ŻE MOGĘ Z NIMI POROZMAWIAĆ. One mnie rozumieją. Księdza Rydzyka nie potrzebuję !!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martka, ale dostałaś wspaniały prezent na rocznice ślubu.

Darii, naciągaczy i hochsztaplerów jak widać nie brakuje. A naprotechnologię można w buty włożyć, to co poniektórzy najwyżej będą wyżsi. W czasie nauk przedmałżeński pani, która to prowadziła, strasznie zachwalała i polecała, że to jedyna szansa na dziecko. Zapytałam się, ta wspaniała metoda spowoduje, że mi przysadka odrośnie. Zamknęła się i nic już nie powiedziała. No i dobrze, bo byłam gotowa wygarnąć jej co o tym myślę. Nie lubię, jak się ludziom ciemnotę wciska. To nie średniowiecze.

Dlaczego, daruj sobie podsyłanie linków do Twoich, nic nie wartych, specjalistów.
 
A jeżeli chodzi o mnie to przechodzi mi pomału przeziębienie i w następnym tygodniu zrobię wszystkie badania. Może w piątek nawet o ile będę miała wolne. No i łykam zalecone witaminki.

A zmieniając temat to naszła mnie chęć na chrupki orzechowe, więc poszłam chwilkę temu do sklepu. Jakiś czub lazł za mną od moich drzwi wejściowych do sklepu ( chwilkę czekał przed sklepem nawet). Ale już jestem w domku, więc spoko.
 
No, witajcie babeczki!:-D wreszcie mogę zrobić suwaczek, byliśmy w klinice, słuchaliśmy serduszka, dzidzia ma już prawie 2 cm, wszystko jest w porządku,więc klinikę odwiedzę dopiero na prenatalnych :tak:No i w końcu powiedzieliśmy rodzicom, a tak wogóle mamy dziś I-szą rocznicę ślubu :happy::happy::happy: Chciałam zapytać, które witaminki dla ciężarówek były niewskazane, ktoś pamięta?bo nie wiem, jakie kupić, a dr mi nic nie polecił...?

Martka :-) gratuluje!!!

mi dr polecił femibion natal 1 i zakazał brania femibion natal classic - to jest bardzo dobry lekarz, więc na prawdę wie co mówi

Drk ja niestety nie poradzę nic z wynikami, nie znam się niestety

Kinga niepotrzebnie tracisz czas na stukanie w klawiaturę aby skroić posta do tej dziwnej osoby, jej nie chodzi o zrozumienie czegokolwiek, ma przeciesz głowę napchaną naprotechnologią - tak więc - polecamy wyjście do kościoła i rozmowy z księdzem oraz wydawanie pieniędzy na tego typu lekarzy - niestety dla nas tacy nie pomogą, zresztą nie wiem komu pomogą? chyba tylko ludziom, którym trzeba tłumaczyć czym jest kalendarzyk, mierzenie temperatury i naturalne sposoby zapobiegania ciąży.
 
martka-cudowny prezent na rocznicę ślubu. GRATULUJĘ!!! No i życzę kolejnych rocznic :-) A jak się czujesz? Nadal brak dolegliwości?
 
masia a dziękuję, nadal bezobjawowo, nie licząc lekkiego bólu piersi, i bardzo dobrze ogólnie :tak:dziękuję! A dr M odpowiadał dziś na pytania, moje z kartki, "tak" "nie", i było pusto w klinice!:-D
 
reklama
Śpicie jeszcze???
Wstawać śpiochy! U mnie upał, pogoda iście plażowa.
Na plaży nie byłam, nawet się nie opalałam, a j się spiekłam i teraz cierpię.
No i będę mądrzejsza. Po raz kolejny, już nawet nie wiem który, rośnie mi ząb mądrości.
A dzisiaj grillik u Madzialenak. Mam dla niej niespodziewankę, ale pssssytttt. Nic Jej tylko nie mówcie:-)

Udanego soboty dziewczęta.
Korzystajcie z pięknej, słonecznej pogody, bo zapowiadają burze.

stylowi_pl_fotografia_piekny-sloneczny-dzien_729753.jpg


 
Do góry