reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam wynik hist-pat. Wszystko rozumiem prócz jednego. Dzwoniłam, ale dzisiaj nie ma dr i mam czekać do poniedziałku.

Wiecie czym mogą być spowodowane przemiany pseudodoczesnowe? Bo zgłupiałam już sama.
 
U mnie piękna słoneczna pogoda. Zanosi się na upał.
Mam nadzieję, że i u Was słońca nie brakuje.

A jutro już weekendzik.

Miłego, ostatniego dnia pracy.
Żeby minął jak najszybciej.

Aaaa, i jedzcie owoce, bo są smaczne i zdrowe :-D

2rcnck6.jpg


 
Cześć dziewczyny :) Ale nas tu dużo, fajne grono, choć początkującemu trudno się na razie w tych wszystkich wątkach połapać :) My jesteśmy po rozszerzonym badaniu nasienia, w poniedziałek wyniki i umówimy się na pierwszą wizytę. Powiedzcie mi proszę jak często musiałyście sprawdzać poziom hormonów podczas stymulacji do ivf? I jak często mieć wizytę z usg.. Ciekawe czy takie badanie krwi i wizytę można mieć późnym popołudniem w Invimedzie. Do Poznania mam 70 km i pracuje do 16 i się zastanawiam czy dam radę po pracy to załatwić.

kwiatuszekq20 będziecie korzystać z programu In vitro z sukcesem? My o nim myślimy..

Miłego, spokojnego wieczoru :)

wczoraj bylismy zbadac nasionka wyniki i wizyta zaraz za jednym razem w srode bedzie
na poczekalni czekalo tez malzenstwo na transfer strasznie sie denerwowali a ja odczulam ze moze ja niedlugo bede tez tak sie denerwowac z tego powodu
a i dzis znalazlam 4 koniczynki 4listne ale moj gadzik zjadl mi 2

a co do programu jeszcze nide myslelismy po wizycie zob co sie okaze
 
Dziewczyny, ale miałam dziś piękny sen. Śniło mi się, że robiłam betę, tylko to nie było badanie z krwi tylko miałam test, który wyglądał jak skrzyżowanie sikańca z kalkulatorem. Nasiusiałam do pojemniczka, pobrałam kilka kropel, wrzuciłam i patrzę, kilka chwil i nic, po chwili ten kalkulator pokazywał niskie cyfry, a później coraz wyższe i wyższe. Obudziłam się z rogalem na twarzy :-) Mam nadzieję, że to sen proroczy, że tatinek z góry daje mi znać, że będzie dobrze :tak:
 
lilia-to na pewno proroczy sen... Wkrótce będzie taki wysoki wynik :tak::-):tak:

U mnie zaczyna się @, organizm oczyszcza się z naszych Skarbeczków...:-:)-:)-( Wydawało mi się, że jako tako sobie w głowie poukładała, byłam nastawiona, że może znowu się nie udać.... A jednak bardzo boli... :-( Przepraszam, za smutkowanie, ale nikt mnie nie zrozumie tak jak Wy...
 
Masia niemal każda z nas zna to uczucie, to bardzo boli nawet jak się myśli,że jest się twardym i nic nas już nie ruszy. Ale nie smuć się, bo to tylko przegrana bitwa, a kolejna będzie wygrana &&&&&

Lilia to na pewno proroczy sen :tak: a taki sikaniec z kalkulatorem to przypomina mi monitor płodności clearblue, miałam taki ...tzn mam, gdzieś leży .... a i mają taki elektroniczny tester

prod4.jpg
 

Załączniki

  • prod4.jpg
    prod4.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 88
reklama
kwiatuszek o ile się nie mylę "in vitro do skutku" to program Invicty.

Novum to już przesadza. Żeby otrzymać kopię dokumentów, musiałam osobiście złożyć wniosek wypełniony przeze mnie i przez męża, który uprzednio pobrałam z ich strony. Wczoraj złożyłam wniosek, dzisiaj miałam odebrać dokumenty. Dzwonię i dowiaduję się że dr Kozioł nie zaakceptowała jeszcze mojego podania :confused:, może będzie to na poniedziałek popołudniu albo wtorek :baffled:.

Ja widzę, że specjalistami od brania pieniędzy to są świetnymi, ale jak ktoś chce odebrać kopię dokumentów, która mi się należy jako pacjentowi i dr K. nie ma wpływu na to czy mogę czy nie mogę odebrać. Mi się należy i tak jest to zapisane w prawach pacjenta. Widzę, że jak novum złapie pacjenta, to ciężko im wypuścić go.
 
Do góry