reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Sylwia Invimed też ma program, nazywa się invitro z sukcesem ;-)In Vitro z Sukcesem leczenie niepłodności Gdańsk Poznań Gdynia Trójmiasto

ps. odośnie dokumentów - w Invimedzie ( zresztą tam byłam kompletnie zielona) wyników nigdy na moje oczy nie widziałam, zresztą niewiele mi ich robili ( raz pobrana krew podczas całej stymulacji) do programu nas nie zakwalifikowano przez jakieś setne procentów w wyniku męża, oczywiście nie widziałam tego wyniku, za to po niecałym roku wynik był o wiele inny w Invikcie, mąż nie brał żadnych witamin, nie zmienił stylu życia więc było to dziwne. No ale ja się cieszę że do programu w Invimedzie nas nie zakwalifikowali, bo nie wytrzymałabym tyle czasu z dr K ( wiem,że ma tu wiele fanek, ale mi do gustu nie przypadł, nie chodzi tu o to,że mi się tam nie udało tylko o jego podejście ( olewające) do mojej osoby i rezultatu naszych starań - wiem,że może być inaczej, bo byłam zupełnie inaczej traktowana w Invikcie przez moją dr Szcz, która na tym forum ma swoich zwolenników jak i przeciwników) . W Invikcie mają panel online, gdy się tam zarejestrujesz masz wgląd we wszystkie badania, wszystkie wyniki, wszystkie wizyty, recepty, porady, możesz też swoje dokumenty dodać. Także najkorzystniej w tym wszystkim wygląda Invicta.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dagnes mam takie samo zdanie o Gamecie łódzkiej, nie dość że lecą szablonowo,to po transferze czujesz się jak nie potrzebny śmieć chyba że powiesz że przystępujesz do następnej procedury to znowu się uśmiechają ale nic nie proponują dodatkowego tylko próbować, próbowac co się równa wydawać $$$ , wydawać $$$
 
Lilia, Asia77 i dziewczyny leczace sie w angeliusie - dzwonilam dzis tam pytac czy juz cos wiedza o dofinansowaniu to jak zwykle slysze ze nie ze jak cos bedzie wiadomo to umieszcza na stronce, ale co sie dowiedzialam to jest lista niby zainteresowanych tym. takze zadzwoncie i sie wpiszcie na ta liste!!
 
joasia na facebooku angeliusa jest tylko info że się zgłosili do tego programu rządowego, więc pewnie jakieś informacje już mają tylko jeszcze nie podają do ogólnej wiadomości...
 
Dorex dzieki za info, musze chyba ich polubic na facebooku:) ale o tym ze jest lista na ktora zapisuja zainteresowanych tez kurcze nic nie mowili a dzwonie tam srednio raz w tygodniu:/

wlasnie dziewczyny moze sie poznamy na facebooku?? :)
 
reklama
Cześć,
widzę, że temat klinik i ich nastawienia mamy na tapecie. Ja się nie wypowiem ale to co się dzieje u mnie nie sprawia, że czuję sie bezpiecznie. Prawdopodobnie w tym cyklu nie rozpocznę stymulacji. Jeszcze biorąc antyki plamiłam i teraz miałam problem z rozpoznaniem 1 dc. Zadzwoniłam do doktora wczoraj i zlecił mi badania.
Dziś zrobiłam i są takie:
Estradiol 99,23 pg/ml
LH 7,02 U/l
Progesteron 0,4 ng/ml

Po telefonicznej konsultacji dowiedziałam się, że mam jutro powtórzyć Estradiol i znów zatelefonować. Jednak wyniki doktorowi się nie podobają. Prawdopodobnie od jutra znów antyki i kolejny cykl czekania, tylko co to zmieni skoro ja i tak po cileście będę plamić??

Dziewczyny jesteście skarbnicą wiedzy, pomóżcie co zrobić??
 
Do góry